Thor: Love and Thunder je šílenost, kterou MCU potřebovalo

Thor se v sólovém filmu vrací na velké plátno už počtvrté. Taika Waititi nám tak přinesl výborné pokračování, které je ulítlé a vůbec se nebere vážně. Přesně proto se u něj ale budete královsky bavit.

Taika Waititi vysvětluje, proč hlavní padouch čtvrtého Thora musel mít nos

Gorr the God Butcher v podání Christiana Balea se stane hlavním padouchem nadcházející marvelovky Thor: Láska jako hrom. Proč se ale tvůrci rozhodli jeho filmovou podobu v určitých aspektech změnit?

V novém klipu na nadcházející marvelovku se Thorova sekyra střetne s ostřím Řezníka bohů

Od příchodu čtvrtého Thora do kin nás dělí už jen pouhých pár týdnů. Marvel proto vydal zbrusu nový klip, ve kterém se ukáže nejenom sám bůh hromu a jeho spojenci, ale také strašlivý hlavní záporák.

Nový trailer na čtvrtého Thora nám konečně ukázal hlavního padoucha v celé své strašlivé kráse

Thor: Láska jako hrom se pochlubil se zbrusu novým trailerem, který najdete uvnitř článku. Mimo jiné v něm uvidíme strašlivého padoucha jménem Gorr the God Butcher, kterého ztvární Christian Bale.

První trailer na čtvrtého Thora fanoušky ohromí. Doslova!

Tak jsme se konečně dočkali. Teprve přednedávnem k nám doputoval vůbec první pořádný trailer na čtvrtého Thora, který ponese název Láska jako hrom. A fanoušky čeká hned několik příjemných překvapení.

Scénárista seriálů Ztraceni a Watchmen údajně pracuje na filmu ze světa Star Wars

Svět filmových Star Wars se bude i nadále dál rozrůstat. A jak to tak vypadá, jeden z budoucích snímků o předaleké galaxii si vezme na starost Damon Lindelof, scénárista seriálů Ztraceni a Watchmen.

Do čtvrtého Thora se pravděpodobně vrátí Peter Dinklage jako trpaslík Eitri

V již čtvrtém filmu o Thorovi, který ponese název Love and Thunder, by se mohl opět objevit trpasličí kovář jménem Eitri, kterého si zahrál Peter Dinklage. Herec to naznačil v nedávném rozhovoru.

Urozený život ho už nebavil. Proto se vychovaný šlechtic rozhodl, že se stane pirátem

Na začátku jara nám HBO Max nadělí pirátskou komedii Our Flag Means Death, která se zaměří na nový život urozeného šlechtice s krizí středního věku. A dokonce se dočkáme i legendárního Blackbearda.

Kvůli obvinění ze sexuálního násilí a kanibalismu ztrácí Armie Hammer jednu roli za druhou

Herec Armie Hammer byl minulý rok na jaře nařknut z brutálního znásilnění, což následně vyústilo i v policejní vyšetřování. To se podepsalo i na hercově kariéře, která nyní nezažívá nejlepší chvíle.

Fanoušky překvapil nově vydaný plakát na čtvrtého Thora. Jeho režisér ale všechny uklidnil

Nedávno vyšel plakát na Thora 4, na kterém jsme mohli vidět pozměněnou postavu Jane Foster. Plakát vyvolal mezi fanoušky skutečně velký rozruch, ale díky režisérovi filmu nyní víme, kde vězí pravda.

Adaptace legendárního komiksu Incal se ujme Taika Waititi

Evropský sci-fi komiks od autorů Alejandra Jodorowskeho a Moebiuse se dočká filmového zpracování. Toho se neujme sám autor předlohy, ale momentálně ve formě režírující Taika Waititi.

Nový Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec live–action

Před dvěma lety oznámený animovaný film Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec live–action. Nové informace o projektu přinesl americký producent John Davis během rozhovoru pro magazín Collider.

Nový trailer na Free Guya ukazuje veľkú zmenu v deji

Film Ryana Reynoldsa z videoherného prostredia s názvom Free Guy sa už o dva mesiace dostane do kín. Nový trailer ukazuje zmenu v dôležitej scéne. A nedáva to zmysel.

10 komédií na halloween, ktoré by ste si mali pozrieť

Pozrite sa na náš výber desiatich klasických komédií z minulého storočia, ktoré sa oplatí si pozrieť na Halloween.

Black Widow opäť mešká, CBS sa mení na Paramount a Rowlingová si vyrobila ďalší trapas

Marvel opäť odkladá Black Widow a zrejme aj celú fázu štyri, to však neznamená, že sa u nich nepracuje. Taika Waititi sa bude plaviť neznámymi vodami a Rownlingová zase povedala čo nemala.

Thor 4 vraj bude veľmi romantický. Je to nutné?

Od režiséra Taika Waititi a herečky Natalie Portman sa k nám dostali nové informácie o natáčaní a o scenári.

Taika Waititi natočí nový Star Wars film

Režisér filmů Thor: Ragnarok nebo Králíček Jojo, Taika Waititi, si může natočit svůj Star Wars film.

Thor: Love and Thunder sľubuje vesmírne žraloky

Režisér Taika Waititi hodlá nadchádzajúce pokračovanie Thora epicky "prestreliť". Fanúšikov provokuje vesmírnymi žralokmi aj návratom vyšportovaného Thora.

Thor: Love and Thunder na prvých koncept artoch

Počas spoločného internetového sledovania filmu Thor: Ragnarok predstavil režisér Taika Waititi fanúšikom prvé koncept arty z chystaného pokračovania Thor: Love and Thunder.

Mockument Co děláme v temnotách sa pripomína v nových videách

Upírsky seriál What We do in Shadows robený na motívy rovnomenného komediálneho filmu režiséra Taika Waititiho vstupuje do druhej série a prezentuje sa novými videami.

Thor: Love and Thunder: Valkýra dostane kráľovnú, Bale zasa rolu

V pripravovanom filme o bohovi hromu Thorovi bude zrejme MCU preskúmavať sexualitu elitnej bojovníčky Valkýry. Christian Bale si pre zmenu strihne rolu zloducha.

Taika Waititi si v komedii Seven Stages zahrál vůdce sebevražedného kultu

Podívejte se na ulítlou ukázku z černé komedie Seven Stages to Achieve Eternal Bliss, která se po dvou letech od natočení konečně dočká premiéry v kinech.

Hitler vám vykouzlí úsměv na tváři ve snímku Králíček Jojo

V moderní hyper politicky korektní společnosti by si jen těžko někdo dovolil vydat satiru na druhou světovou válku, nacismus a Hitlera samotného. Jenže Taika Waititi má na vše jiný pohled.

Taika Waititi poodhalil termín začátku natáčení čtvrtého Thora

Po delší odmlce jsme se konečně dočkali dalšího informačního střípku týkajícího se jednoho z nejočekávanějších superhrdinských snímků současnosti.

9

The Suicide Squad

2021

8

Thor: Love and Thunder

Seven Stages to Achieve Eternal Bliss

2020

8

Králíček Jojo

2020