Zobrazit vše ve dne 13. 4. 2020

Krátký film ze světa Doctora Who a Rey předčítá Star Wars

Umělci se nás poslední dobou opravdu snaží zásobit nadstandardní dávkou bonusového obsahu. My jsme zde vybrali něco z našich oblíbených světů Doctora Who a Star Wars.

Thor: Love and Thunder na prvých koncept artoch

Počas spoločného internetového sledovania filmu Thor: Ragnarok predstavil režisér Taika Waititi fanúšikom prvé koncept arty z chystaného pokračovania Thor: Love and Thunder.

Sedmý díl dark fantasy komiksu Raven Nevermore míří na Kickstarter

Pro ty z vás, kteří jsou spíše na klasicky laděné komiksy, tu máme další Kickstarter kampaň, ve které autor Nuno Teixeira vybírá finance na vydání 7. dílu komiksové série Raven Nevermore.

Kevin Conroy opäť v roli Batmana, tentoraz číta z nového komiksu

Batman: The Adventures Continue je komiksové pokračovanie animovaného seriálového Batmana z 90tych rokov. Kevin Conroy, ktorý vtedy Batmana daboval, teraz z tohto nového komiksu číta.

Bitvami natřískaný trailer 4. série Posledního království

Historický seriál z koprodukce Neflixu má trailer, a jak je již zvykem je opravdu natřískaný akcí.

Dva superhrdinové musí sjednotit jednotlivé strany konfliktu v posledním díle trilogie Renegáti

Již brzy můžeme očekávat ukončení úspěšné trilogie Renegáti s podtitulem Supernova od americké autorky Merissy Mayer, která mimo jiné stojí za úspěšnou young adult sérií Měsíční kroniky.

Nová Očista príde ešte tento rok v The Forever Purge

Piata filmová Očista sa má do kín dostať ešte v tomto roku a to aj napriek karanténnym opatreniam. The Forever Purge nás navyše vytiahne z bežného mestského prostredia.