Stream novinky Epizoda 13

Nejhorší a nejlepší film na světě, české komedie a Gelu?

Netflix i HBO šli tento týden spíše do klasik, objeví se i české komedie a několik málo novinek z oblasti seriálů i filmů. Spíše těch seriálů.

John Wick z Japonska se opravdu nepovedl

Netflix přichází s dalším akčním filmem, který nás zavádí do drsného prostředí japonského podsvětí. Je škoda, že tak zajímavý koncept dopadl opravdu bídně. Tento akčňák totiž zklamal na plné čáře.

Anime Zaklínač: Vlčí sen funguje překvapivě dobře

Než se vrátíme k příběhu zaklínače Geralta, přichystal si pro nás Netflix samostatnou kapitolu ze života mentora Bílého vlka. Ta získala velmi netradiční podobu, která jí nečekaně dobře padne.

My Little Pony vstupují do nové generace. A do třetího rozměru

Populární animovaná pohádka My Little Pony se dočká dalšího celovečerního filmu přímo na Netflixu. Představí ale úplně nové postavy a třetí rozměr.

Poslední série Lucifera ukazuje konečně trailer

Seriál Lucifer vstupuje do své poslední sezóny již letos a přináší nám trailer plný nečekaných novinek. S jeho nově nabytým statusem to totiž nebude také jednoduché, jak by se mohlo zdát.

Stream novinky Epizoda 2

Streamnovinky 7.8. – 13.8.: Bavíte se? Teď už se budete!

Tento týden máme mnoho zajímavých novinek, několik animací z Japonska i západu a také i několik horších, ale pro někoho snad zajímavých věcí. A nový Star Trek!

Lucifer vstupuje do poslední sezóny již letos

V rámci akce [email protected] nám tvůrci seriálového Lucifera oznámili datum premiéry šesté a poslední série. Součástí bylo i předvedení teaseru.

Mysteriózní Katla je podivná sci-fi telenovela z Islandu

Drama situované do země sopek dopadlo všelijak. Navzdory několika zásadnějším problémům mu však nelze upřít atraktivitu a velmi silnou atmosféru.

Steven Spielberg podepsal s Netflixem dohodu, doposud je hanil

Světoznámý režisér Steven Spielberg podepsal velkou dohodu s Netflixem. Můžeme se tak těšit na mnoho filmů od jeho produkční společnosti. Doposud přitom proti streamovacímu gigantu bojoval.

Štvrtá séria Stranger Things sa zrejme vráti do minulosti

Na štvrtú sériu Stranger Things čakáme až príliš dlho. Na oficiálnom YouTube kanáli tohto seriálu sa začali objavovať tajomné videá a teaseri, ktoré naznačujú, že sa vrátime do minulosti.

Netflix Zaklínač má Phillipu Eilhart v podobe Cassie Clare, Ciri má nočné mory a Geralt Oxenfurt

Druhá séria netflixovského Zaklínača dáva o sebe znova vedieť. Najväčšou novinkou je obsadenie Cassie Clare do role Phillipy Eilhart, máme však ja zákulisné fotky z Cirinej nočnej mory či Oxenfurtu.

Netflix začína bojovať proti zdieľaným účtom

Streamovacia platforma Netflix doposiaľ časté zdieľanie účtov svojimi užívateľmi veľmi neriešila. Časy sa však, zdá sa menia a niektorí užívatelia hlásia kontrolu zdieľaných účtov.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E12

Spider-Man si z nás dělá dobrý den

Nový Spider-Man překvapuje názvem, Superman a Lois zase nečekanou kvalitou. No a Netflix překvapuje, jak jinak, obsazením v nové sérii o Holmesovi, která není o Holmesovi. To vše v dnešním díle.

Streamovacie vojny neskončili, Netflix útočí novými filmami každý týždeň

Netflix sa rozhodol rok 2021 zahltiť filmami. V snahe udržať si konkurencieschopnosť oproti HBO či Disney+ nám sľubuje nové filmy každý týždeň.

Old Guard - Našel Netflix dno komiksových adaptací?

Snímek vyprávějící o skupině nesmrtelných bojovníků mohl nabídnout slušnou porci akce proloženou dobrým příběhem. Bohužel se však ani jedno nestalo.

Tieto filmy dostali na Netflixe český dabing

Netflix rozširuje ponuku filmov s českým dabingom . Nechýba Hunger Games či The Boy.

Netflix ruší neaktívne účty, chcú ušetriť peniaze užívateľov

Spoločnosť Netflix sa rozhodla zrušiť všetky účty svojich používateľov, ktoré sú neaktívne viac ako rok. Primárne to robia preto, aby ušetrili peniaze svojich používateľov.

Proč? 13x proto dostane poslednú sériu. Netflix ukázal trailer

Americký seriál 13 Reasons Why dostane štvrtú a zároveň aj finálnu sériu. Prvý trailer odhaľuje, že príbeh sa bude venovať Bryceovej smrti.

Netflixovský Zaklínač nám prý představí Divoký hon

Antagonisté, po kterých je pojmenovaný třetí díl videoherní série, by měli doputovat i do seriálu od Netflixu.

Netflix ukazuje najlepšie scény s Yennefer so smajlíkmi?

Zaklínač patrí medzi populárne seriály Netflixu, a tak je logické, že ho táto služba pripomína pri každej príležitosti, zvlášť vzhľadom na odkaľ produkcie. Teraz je tu video o Yennefer so smajlíkmi.

Ragnarök - Tak trochu jiný Thor

Netflix nás v tomto šestidílném eposu přivádí až na legendami opředený sever, kde proti sobě za pomoci magie a korporátního vlivu válčí božští rekové a bájná monstra.

Netflix začal zveřejňovat žebříčky sledovanosti. Na co se kouká v ČR?

Hledáte nový seriál nebo film, který byste mohli večer zkouknout? Jako tip může posloužit TOP 10 přehled filmů a seriálů. Netflix žebříček aktualizuje každý den a pro každou zemi zvlášť.

Zámek a klíč: Herci a tvorcovia o seriále

Prvá séria Netflixovského fantasy hororu sa dá pozerať od 7. februára/února. V deň premiéry uverejnil netflix na svojom českom youtube kanáli video Zámek a klíč | Vítejte v klíčově.

Netflix bude streamovat filmy od japonského Studia Ghibli

Na Netflixu se během následujících tří měsíců dočkáme většiny filmů legendárního japonského filmového studia Ghibli.

Netflix seriál Zámek a klíč dostal trailer a bude kompletne v češtine

Seriál Zámek a klíč natočený podľa rovnomennej komiksovej predlohy od Joea Hilla dostal trailer, dátum premiéry a bude mať aj komplet český dabing.

Netflix láká na druhou řadu Sexuální výchovy

Druhá řada oblíbeného Netflixovského komediálního seriálu se ukazuje v oficiálním traileru. Série má premiéru 17. ledna/januára.

Plex spustil bezplatnou půjčovnu filmů, funguje i u nás

Desítky filmů, které si můžete přehrávat bez jakýchkoliv poplatků a po celém světě? Na „papíře“ to zní skvěle, ovšem realita už tak pozitivní není.

Poslechněte si český dabing seriálového Zaklínače v oficiální ukázce!

Roli Geralta si zopakuje herec Jiří Dvořák, který se postaral o dabing „Bílého vlka“ v dramatizované verzi audioknih. Jak mu role sedla a jak zní ostatní postavy ze seriálu?

Netflix v Česku hezky česky

Ano je to tak. Netflix oficiálně spustil plnou českou lokalizaci. Začal přidáním opravdu zajímavého počtu českých děl a pokračoval přeložením nejznámějších titulů, které jsme mohli sledovat prozatím…