Zobrazit vše ve dne 20. 6. 2020
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E27

Konec rasistickým kartičkám!

Rasismus už proniknul i mezi sběratelské kartičky a zombii zase do celé Jižní Koreje. Nerdi se stěhují na internet za svými oblíbenými herci a my se stěhujeme do vašich přijímačů.

Nový český knižní horor nás zavede do vesnice, kde se dějí nadpřirozené věci

České nakladatelství Fragment připravuje na září/september vydání nového hororu od Kateřiny Šardické s názvem Noci běsů. Hlavní hrdinka v něm bude muset najít svého ztraceného bratra.

Seriál Obi-Wan bude používať rovnaký systém špeciálnych efektov ako Mandalorian

Herec Evan McGregor v rozhovore naznačil detaily zo zákulisia nadchádzajúceho doposiaľ nepomenovaného seriálu o Obi-Wanovi Kenobim.

Žoldnier Deathstroke bude musieť v novom filme pracovať zadarmo, aby ochránil svoju rodinu

Jeden z najznámejších žoldnierov z DC komiksového univerza, Deathstroke, sa objavil už aj v hranom seriáli Arrow a okrem neho predovšetkým v animovanom seriáli Teen Titans. Teraz dostáva vlastný film.

Petr Litoš a Jiří Pavlovský z Crew oznamují upravený ediční plán a novou mangu Demon Slayer

COVID-19 řádně zamíchal s kartami a plány na vydání komiksů se velmi změnily. Crew tedy přináší nový plán a chlubí se novým oznámením mangy Demon Slyer.

Tieto filmy dostali na Netflixe český dabing

Netflix rozširuje ponuku filmov s českým dabingom . Nechýba Hunger Games či The Boy.

Kniha Arcimág nás zavede do světa Dungeons & Dragons: Forgotten Realms

Robert Anthony Salvatore napsal v roce 2015 fantasy knihu Archmage, která spadá do lore D&D: Forgotten Realms. Díky českému nakladatelství Fantom Print si ji budeme moci přečíst v češtině i my.

Star Trek: Lower Decks na nových obrázkoch so známymi postavami

Animovaný seriál Star Trek: Lower Decks sa na obľúbené scifi univerzum pozrie z trochu iného uhla. Seriál ukázal nové obrázky a vraj sa môžeme tešiť aj na nejaké už známe postavy.