Zatímco Nerdfix má svou TOP 5, video-streamovací služba Netflix nasadila rovnou TOP 10. Počínaje dneškem budete v rozhraní Netflixu vídat přehledy aktuálně nejsledovanějších pořadů. Žebříčky se budou aktualizovat jednou denně a každá země dostane svůj. Čech tak uvidí TOP 10 nejsledovanějších pořadů v Česku. Dosud Netflix zveřejňoval žebříčky sledovanosti jen nárazově a většinou vycházel z dat od amerických diváků.

Kromě souhrnného TOP žebříčku jsou k dispozici zvlášť také přehledy nejsledovanějších seriálů a filmů. Pořady, které se do některého z žebříčků dostaly, jsou také v náhledu označeny logem „TOP 10“. Topka poskytuje nejen zajímavé údaje o vkusu diváků, ale může také posloužit jako zdroj inspirace.

ČESKÁ TOP 10

A jak vypadá dnešní přehled? Pokud žijete ve své bublině plné fantasy a sci-fi seriálů, pak vás možná překvapí prvenství reality show Láska je slepá, kde se lidé seznamují poslepu (po hlase) a poprvé se setkají až poté, co si slíbí manželství. Následující pozice už odpovídají tomu, co bychom čekali. Nový seriál podle známého komiksu stíhá spin-off seriálu o drogových kartelech, následuje novinka Sexuální výchova o středoškolákovi, který si ve škole založí sexuologickou praxi, a páté místo uzavírá seriál Zaklínač, o němž už jsme napsali „stohy“ textu.

  1. Láska je slepá
  2. Zámek a klíč
  3. Narcos: Mexico
  4. Sexuální výchova
  5. Zaklínač
  6. Lucifer
  7. Půjčovna masa
  8. Ty
  9. Orange is the New Black
  10. Miminka