Zobrazit vše ve dne 21. 5. 2020

Proč? 13x proto dostane poslednú sériu. Netflix ukázal trailer

Americký seriál 13 Reasons Why dostane štvrtú a zároveň aj finálnu sériu. Prvý trailer odhaľuje, že príbeh sa bude venovať Bryceovej smrti.

Ruby Rose vraj z Batwoman neodišla úplne dobrovoľne

Len nedávno herečka Ruby Rose oznámila svoj odchod z CW seriálu Batwoman, pričom neozrejmila dôvod tohto rozhodnutia. Zdroje zo zákulisia hovoria, že to nebolo tak celkom jej rozhodnutie.

Thor s automatickou puškou - Extraction/Vyproštění

Thor vyměnil kladivo za automatickou pušku a místo záchrany světa zachraňuje jedno indické dítě. Režisérem tohoto snímku je slavný kaskadér Sam Hargrave a scénáristou Joe Russo. Stačí to k úspěchu?

Plnohodnotný trailer na Antebellum ukazuje, že cestování v čase není vždy dobrodružství

Po velmi nejasném teaseru zde konečně máme plnohodnotný trailer. Konečně jsme se něco dozvěděli, ale ne tolik, abychom mohli považovat návštěvu kina za zbytečnou.

Kyberpunkové dobrodružství od Františka Kotlety je již k dispozici ve formě audioknihy

Kyberpunkový román Undeground od Fratiška Kotlety je již k dispozici ve formě audioknihy. Vydání má opět na starosti Audioteka.

Hrané verze anime seriálů One Piece a Cowboy Bebop jsou stále v plánu

Marty Adelstein promluvil o tom, jak jsou na tom live action verze anime sérií One Piece a Cowboy Bebop.

Pokračování příběhu nemrtvého válečníka v LitRPG Družina mrtvého

Nakladatelství Fantom Print vydává v Česku novější žánr LitRPG, neboli spojení knihy a RPG videohry. V těchto dnech právě vyšel třetí díl ze série Pouť mrtvého s podtitulem Družina mrtvého.

Mel Gibson sa postaví hurikánu vo filme Force of Nature. Kritizujú ho už teraz

Postarší Mel Gibson sa vracia do role akčného hrdinu vo filme Force of Nature. Film o hurikáne a nečakaných ozbrojencoch je už teraz kritizovaný na sociálnych médiách, a to vyšiel iba trailer.