Zobrazit vše ve dne 12. 3. 2020

Letos Rychle a zběsile 9 neuvidíme. Premiéra byla odložena kvůli koronaviru

Koronavirus má další oběť! Pokud jste plánovali za dva měsíce návštěvu kina, abyste se podívali na akční trhák s Vinem Dieselem, tak můžete zůstat doma.

Unikl popis záběrů z Falcon and Winter Soldier. Plánované natáčení v Praze ale ovlivnila vládní nařízení

Trailer k očekávanému MCU seriálu, vysílaném výhradně na Disney+, sice zatím nevyšel, přesto jsme se dočkali jeho popisu. Současné dění v naší zemi by ale mohlo ovlivnit samotné vydání seriálu.

Ragnarök - Tak trochu jiný Thor

Netflix nás v tomto šestidílném eposu přivádí až na legendami opředený sever, kde proti sobě za pomoci magie a korporátního vlivu válčí božští rekové a bájná monstra.

Asimova Nadácia opäť po slovensky

Legendárna scifi séria Nadácia od amerického autora Isaaca Asimova sa dočká nového slovenského vydania. Postará sa o to vydavateľstvo Lindeni. V pláne sú zatiaľ prvé tri diely.

Death of Hope je amatérsky 3D film z prostredia Warhammer 40k, ktorý vám vyrve vnútornosti

„Nie som animátor a NENÁVIDÍM animovanie,“ píše Mark Louis Spark pod svojim videom. Napriek tomu vytvoril úžasný fan film zo sveta Warhammer 40k, konkrétne z obdobia Horovej herézy.

O hudbu pro seriál The Last of Us se postará stejný skladatel jako u videoherní předlohy

Výborná a emotivní práce Gustava Santaolalla zazní nejen v nadcházejícím druhém díle herního The Last of Us, ale i připravované seriálové adaptaci od HBO.