Bullet Train překonal původní rozpočet, šlape ale na brzdu. Jurský svět: Nadvláda se blíží k miliardě

Nadupaný akčňák Bullet Train stále táhne lidi do kin, ale jak se zdá, příliš dlouho už to patrně nepotrvá. Jurský svět: Nadvláda se zatím stále pomalými krůčky blíží k významné hranici jedné miliardy.

Zahajovací víkend pro Bullet Train byl slušný, ale ne ohromující. Dinosauři sežrali Doctora Strange

Minulý týden premiéroval očekávaný akčňák Bullet Train s Bradem Pittem, který si v kinech zatím vede poměrně slušně, ovšem ještě by to mohlo být lepší. Dinosauři konečně sežrali Doctora Strange.

Liga supermazlíčků zaznamenala v kinech slibný start. Horor Nope stále čeká na svou velkou chvíli

Na konci minulého týdne vstoupil do kin animák DC Liga supermazlíčků, který si zatím komerčně vede poměrně slušně. To samé platí i pro film Elvis, který i měsíc po premiéře stále dobře vydělává.

Ze zrušeného pokračování hry Trespasser se zrodil filmový Jurský svět

Jeden z tvůrců Xboxu odhalil pozoruhodný příběh o tom, jak se z plánů na pokračování ambiciózní, avšak nepříliš povedené hry Trespasser ze světa Jurského parku stala nová filmová trilogie.

Horor Nope zaznamenal v kinech slibný start. Top Gun: Maverick překonává slavné animáky

Minulý týden vstoupil do amerických kin dlouho očekávaný horor jménem Nope, který si vzal pod palec Jordan Peele. A zatím se mu docela daří. Top Gun: Maverick srazil na kolena první Ledové království.

Thor v kinech prudce šlápl na brzdu. Jeho pokles tržeb je jeden z největších v historii MCU

Marvelovka Thor: Láska jako hrom už v kinech patrně tolik nevalí. Od svého zahajovacího víkendu totiž zaznamenala opravdu výrazný pokles tržeb. Top Gun: Maverick překonal další významnou hranici.

Top Gun: Maverick třicátým nejvýdělečnějším filmem všech dob. Dinosauři sežrali Batmana

Druhý Top Gun v kinech stále válí. Po minulém týdnu se mu už podařilo překonat několik slavných hollywoodských trháků. Jurský svět: Nadvláda se oficiálně stává třetím nejvýdělečnějším filmem letoška.

Top Gun: Maverick jako první film roku 2022 překročil miliardovou hranici. Proč je to tak významné?

Doctor Strange pokořen. Na jeho místo krále box officu 2022 usedl Top Gun: Maverick, který už má na kontě více než jednu miliardu dolarů. Z jednoho určitého důvodu je tento úspěch ale velice významný.

4 důvody, proč se podívat na Jurský park (1993) v roce 2022

Jen málokterý film zanechal v kinematografii takovou stopu jako Jurský park v roce 1993. Proč se však vyplatí podívat na víc než 30 let starý titul dnes?

Top Gun rychle dohání Doctora Strange. Třetí Jurský svět překonal půlmiliardovou hranici

Na nejnovější Top Gun lidé stále chodí nadšeně do kin. Pokud si udrží své tempo, mohl by se z něho brzy stát komerčně nejúspěšnější film roku 2022. Jurský svět: Nadvláda už vydělal přes půlmiliardu.

Jurský Park: Nadvláda je plný nostalgie. To ale nestačí

Poslední roky se více a více skloňuje slovo “nostalgie”, hlavně v kontextu hollywoodu a jakéhosi zneužívání tohoto prvku. Jenže pak tu máme Jurský svět: Nadvláda, který na ní zakládá jen z poloviny.

Dinosauří nadvláda kin začala. Top Gun už Batmanovi vyloženě dýchá na záda

Minulý týden vstoupil do kin film Jurský svět: Nadvláda, jenž je velkolepým zakončením slavné dinosauří ságy. I přes nepříliš kladné recenze se tvůrci mohou radovat, o film je v kinech rozhodně zájem.

Jurassic World Evolution 2 se dočká DLC k novému filmu

Budovatelská strategie Jurassic World Evolution 2 se podle očekávání spojuje s chystaným filmem Jurský svět: Nadvláda. Výsledkem bude nové DLC, které přinese novou kampaň nebo opeřené dinosaury.

Jurský svět: Nadvláda láká na staré známé a dinosaury na sněhu

První plnohodnotný trailer nového Jurského světa konečně nabízí pořádný pohled na hrdiny originálního Jurského parku. Samozřejmostí je spousta dinosaurů a klasických tezí.

Olympijská reklama je zvláštním kusem marketingu nového Jurského světa

Na plnohodnotný trailer filmu Jurský svět: Nadvláda si budeme muset ještě pár týdnů počkat, zatím tu ale máme svéráznou reklamu, která kombinuje zimní olympijské hry a dinosaury.

Hrdinové původního Jurského parku mají ve filmu Jurský svět: Nadvláda dostatek prostoru

Dle slov tvůrců se trio Alan Grant, Ellie Sattlerová a Ian Malcom neobjeví v chystaném světě jen na několik vteřin. K dispozici máme také první oficiální fotografii z nového Jurského světa.

Stream novinky Epizoda S1E18

Harry Potter slaví a Vánoce jsou za dveřmi

HBO GO se při príležitosti dvacátého výročí filmového Harryho Pottera utrhlo z řetezu a chystá novou soutěž, Netflix zase chystá několik pokračování, druhých dílů, pátých sérií a animáků.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E72

Rowlingová nesmí k Potterovi, Scott nadává mileniálům a my morfujeme!

J. K. Rowling má zákaz účastnit se oslav výročí svého vlastního díla, Ridley Scott zase na něco nadává ale my morfujeme! Proměna na Power Rangera zabere pouze 90VTEŘIN. MEGAZORD!

První ukázka z filmu Jurský svět: Nadvláda nás vrací do minulosti před 65 miliony let

Třetí Jurský svět je snad už konečně na obzoru, a tak jsme se dočkali první ukázky, která představuje pětiminutový prolog filmu. V něm vidíme zejména dinosaury v jejich přirozeném prostředí.

TOP 5 Epizoda S1E87

Nejlepší filmy s dinosaury

Filmy o dinosaurech byly proto velmi důležitou součástí našeho dětství, puberty a vlastně i teď jsou dost důležité. Dnes vám proto ukážeme TOP 5 nejlepších filmů s dinosaury.

TOP 5 Epizoda S1E79

Filmy lepší než knihy

Filmové adaptace knih jsou vždy náročné téma. Někdy se těšíme na film podle naše oblíbené knihy, jen abychom pak byli zklamaní. My jsme se rozhodli jet do rizika a ukázat TOP 5 filmů lepších než knihy

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E46

Zaprodaní režiséri a nesmyslné trailery

Steven Spielberg vzal Netflix na milost, Universal si z nás dělá blázny, Suicide Squad ukazuje erotické jiskření a nečekané triko zase nový filmový kostým.

Exkluzivní video ke třetímu dílu Jurského světa bude k dispozici v IMAXU při promítání F9

Třetí Jurský svět s podtitulem Nadvláda se rok před premiérou dočkal exkluzivního pětiminutového video. To je však k dispozici pouze v kinech IMAX během promítání Rychle a zběsile 9.

Jurassic World: Dominion se už stihlo dotočit

Napříč uzavření produkce v důsledku koronaviru došlo natáčení nového Jurského světa do zdárného konce.

Camp Cretaceous má nový trailer, plagát ale aj webstránku

Ako sa blíži 18. september/září, teda aj premiéra Jurassic World: Camp Cretaceous, Netflix uverejnil nový trailer, plagát a s nimi vyšla aj interaktívna webová stránka.

Minecraft přidává dinosaury z filmu Jurský svět

Nový dodatečný balíček pro populární kostičkové dobrodružství přináší do hry nové skiny, spoustu dinosaurů i možnost stát se správcem vlastního parku. Vše v duchu filmu Jurský svět.

Natáčanie Jurassic World: Dominion sa opäť spustilo

Rôzne hygienické opatrenia spojené s vírusom COVID-19 ovplyvnili aj filmový svet. Jurassic World: Dominion je jedným z prvých filmov, ktorý obnovil svoje natáčanie. Ako to prebieha? Poďme sa pozrieť.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E39

Zabijte si vlastního Robina

Joker se vrací a s ním i zákon! Tedy vlastně ne, ale stejně nás do té doby zničí umělá inteligence. Anebo gigantické ještěrky, zvolte si sami.

Indominus Rex zaútočí aj na Netflix v animovanej podobe

Prednedávnom bol na oficiálnom youtube kanáli Jurassic World uverejnený teaser na nové animované akčné dobrodružstvo Jurassic World: Camp Cretaceous.

Vďaka Google môžete mať „živé“ dinosaury z Jurského sveta priamo vedľa seba

Najväčší internetový prehliadač sa spojil s ďalšími partnermi, aby preniesol dinosaury z Jurského sveta do rozšírenej reality. Stačí vám na to iba modernejší smartfón.

Jurassic World: Dominion sa odhaľuje v traileri, akurát nie je oficiálny a vlastne ani skutočný

Tretie pokračovanie novej dinosaurej trilógie malo prerušené nakrúcanie z dôvodu koronavíru. Preto stále čakáme na akékoľvek zábery či informácie. Trailer nám preto prinášajú fanúšikovia.

Ve hře Jurassic World Aftermath se můžeme podívat na události po filmu Jurský svět: Zánik říše

Příznivci Jurského parku/světa se budou moci v budoucnu znovu setkat s dinosaury. Po několika úspěšných hrách vzniká další.

6

Jurský svět: Nadvláda

2021