Zobrazit vše ve dne 13. 6. 2022

Dekonstrukce superhrdinů aneb odvrácená tvář maskovaných strážců

V popkulturním světě se čím dál víc skloňuje pojem dekonstrukce superhrdinů. Co to vlastně je? Kdy to vzniklo? A proč by nás to mělo zajímat? Nejen na tyto otázky odpoví dnešní masivní téma.

Děsný akčňák s ženou Chrise Hemswortha je na Netflixu hitem. Režisér je z toho zmaten

Na Netflixu si mohou uživatelé pustit zbrusu nový akční film jménem Interceptor, ve kterém hlavní roli ztvárnila Elsa Pataky. I přes negativní reakce se ale snímek stal na platformě velkým hitem.

Prodloužená verze filmu Spider-Man: Bez domova dorazí na podzim do kin

Třetí MCU Spider-Man ještě neřekl své poslední slovo! Sony totiž oznámilo, že na začátku podzimu se pavoučí hrdina vrátí s prodlouženou verzí, ve které se fanoušci dočkají dosud neviděných sekvencí.

Některé příběhy by se vyprávět neměly. Přesvědčí nás o tom horor Story Game

Nadcházející horor Story Game bude vyprávět o trojici přátel, která se rozhodne vyzkoušet novou mobilní aplikaci, jež slouží pro vyprávění různých příběhů. Její spuštění je ale možná bude stát život.

Nová filmová verze příběhu o Ospalé díře našla režisérku

Studio Paramount se chystá divákům nadělit novou adaptaci známého příběhu z povídky, kterou v 19. století napsal Washington Irving. Postarat se o ni má režisérka a scenáristka jménem Lindsey Beer.

Přichází zcela nové kolo her. Netflix v krátkém teaseru oznamuje druhou řadu Hry na oliheň

Sice už to dávno víme, ale teď je to skutečně oficiální. Veleúspěšná Hra na oliheň dostane na Netflixu druhou řadu, přičemž sám její tvůrce, tedy Hwang Dong-hyuk, poskytl několik nových informací.

Berserk se vrací! Ani smrt autora příběh nezastaví

Potom, co zemřel Kentaro Miura nebylo zcela jasné, zda se Berserk dočká pokračování, nebo zemře spolu s jeho autorem. Nyní se nám dostalo odpovědi a s nadšením můžeme říct, že manga nekončí.

Dinosauří nadvláda kin začala. Top Gun už Batmanovi vyloženě dýchá na záda

Minulý týden vstoupil do kin film Jurský svět: Nadvláda, jenž je velkolepým zakončením slavné dinosauří ságy. I přes nepříliš kladné recenze se tvůrci mohou radovat, o film je v kinech rozhodně zájem.