Zobrazit vše ve dne 25. 11. 2021

Netflix připravuje film o hudební skupině Gorillaz

Skupina Gorillaz proslula především svým unikátním animovaným stylem, který doprovází jejich klipy. A proto se umělci dohodli s Netflixem, že by se v onom stylu mohl vytvořit i celovečerní film.

Druhá šance – Nelineární postapokalyptická jízda

Druhá šance, debutový román Adama Pýchy, který čtenáře rozdělil na dva tábory. Jedni knihu opěvují do nebes, druzí zase odsuzují. Pravdou však je, že Druhá šance není ani průměrná, ale ani bezchybná.

Představitel Thora Chris Hemsworth se v Praze láduje českými pochoutkami

Slavný herec Thora si se ženou evidentně Prahu užívá. Pár dní před začátkem natáčení akčňáku Vyproštění 2 se s ní totiž vydal do centra, aby ochutnal místní lahodné „delikatesy.“

Natáčení druhé řady seriálu ze světa Pána prstenů se přesune z Nového Zélandu do Anglie

S Novým Zélandem budou vždy spojená díla J. R. R. Tolkiena, která se stala základem moderního fantasy žánru. Nadcházející seriál ze Středozemě se však bude částečně natáčet v Anglii.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E72

Rowlingová nesmí k Potterovi, Scott nadává mileniálům a my morfujeme!

J. K. Rowling má zákaz účastnit se oslav výročí svého vlastního díla, Ridley Scott zase na něco nadává ale my morfujeme! Proměna na Power Rangera zabere pouze 90VTEŘIN. MEGAZORD!

Ztracená rodinka je nucena zůstat v podivné vesnici, kterou po nocích terorizuje hrůza z lesů

Studio Epix představuje nový hororový seriál, ve kterém se jedna rodina bude snažit přežít ve zvláštní vesnici. Tu totiž po nocích straší jakási entita, která před smrtí nebude šetřit ani děti.

POTVRZENO: Věčné duše zmlátily bezdomovce na skládce.

Minulá epizoda byla jeden velký boj. Doslova. Pět hodin D&D a z toho 4 hodiny boje. Nejprve se Duše vypořádaly s alkoholovými elementály, potom si to rozdaly se stvořením z mořských hlubin!

V deskové hře Weather Machine budete poroučet větru a dešti

Hra Weather Machine uspěla na Kickstarteru hned první den a díky vydavatelství Tlamagames vyjde i česky. Jedná se o velmi náročnou hru, které dominuje nejen velký herní plán, ale i objemná krabice.