Zobrazit vše ve dne 24. 6. 2022

Drama Bílé ptáče: Zázračný příběh bude vyprávět o mladé lásce v nacisty okupované Francii

Studio Lionsgate představilo trailer na snímek Bílé ptáče: Zázračný příběh, který bude spin-offem k filmu (Ne)obyčejný kluk. Vyprávět bude o židovské dívce, která žije v nacisty okupované Francii.

4 důvody, proč se podívat na Jurský park (1993) v roce 2022

Jen málokterý film zanechal v kinematografii takovou stopu jako Jurský park v roce 1993. Proč se však vyplatí podívat na víc než 30 let starý titul dnes?

Seznamte se s novou špionskou rodinkou z připravovaného rebootu Spy Kids

Robert Rodriguez je patrně na svou špionskou sérii Spy Kids náležitě pyšný, protože momentálně připravuje pro Netflix reboot, ve kterém se dočkáme zcela nové rodinky. A kdo všechno do ní bude patřit?

Furiosa: Oficiální synopse odhalena. V prequelu na Zběsilou cestu se dočkáme války dvou tyranů

Filmu Furiosa, který je prequelem k parádnímu snímku Šílený Max: Zběsilá cesta, se dočkáme až za dlouhé dva roky. Už nyní je ale dostupná oficiální synopse, která odhaluje útržky ze samotného příběhu.

V hororu Barbarian nalezne hlavní hrdinka pod domem tunelovou síť, ve které není nic hezkého

Studio 20th Century Studios nedávno vydalo nový oficiální trailer na snímek Barbarian, ve kterém se hlavní hrdinka vydá do tajemných tunelů hluboko pod domem. Nic hezkého v nich ale rozhodně nenajde.

Amber Heard v nedávném rozhovoru opět pomluvila Johnnyho Deppa

Herečka Amber Heard se nesmířila s výsledkem soudního procesu a hodlá se proti rozhodnutí odvolat. O svých pocitech nedávno promluvila s NBC News, kde však možná opět pošpinila jméno Johnyho Deppa.

Pátý Indiana Jones by mohl být posledním filmem Johna Williamse

Slavný skladatel naznačil, že by pátý film s Indianou Jonesem mohl být posledním snímkem, pro který složí hudební doprovod. Nadále se ale chce věnovat koncertní hudbě.

Koho napadlo vytvořit pokračování Hry o trůny, které se zaměří na Jona Snowa?

HBO připravuje další seriál ze světa Hry o trůny, který se tentokrát zaměří na dobrodružství Jona Snowa. Čí to byl ale nápad? To odhaluje G. R. R. Martin, který na připravovaném seriálu také pracuje.