První trailer na film Indiana Jones 5 byl odhalen na D23

Akce D23 nabídla mnoho exkluzivních oznámení a informací. Ovšem ti, kteří měli to největší štěstí, mohli spatřit první ochutnávku na pátý díl slavného Indiany Jonese.

John Williams nabídl první hudební ochutnávku pátého Indiany Jonese

Pátý Indiana Jones se pomalu, ale jistě blíží. Díky tomu mohl nedávno sám John Williams prezentovat skladbu, která patří postavě Heleny. Tu ztvárnila herečka Phoebe Waller-Bridge.

Emily Blunt se ve westernovém seriálu The English vydá pomstít smrt svého syna

Letos na podzim se dočkáme slibně vyhlížející minisérie jménem The English, ve které se v hlavní roli objeví sympatická Emily Blunt. Ta si zahraje mladou Angličanku, která se vydá pomstít svého syna.

Predátor: Kořist se stal nejsledovanějším filmem v historii služby Hulu

Nový zubatý emzák i nadále válí. Podle nedávné tiskové zprávy od Disneyho vyšlo totiž najevo, že snímek Predátor: Kořist se stal vůbec tím nejsledovanějším filmem, jaký služba Hulu kdy vysílala.

Po indiánech samurajové? Fanoušci si přejí, aby se příští Predátor odehrával v Japonsku

Postavit Predátora proti indiánům byl parádní nápad. Snímek Prey tak chválí jak kritici, tak i diváci. Filmová série tak možná dostane další díl. A fanoušci mají jasno, kde by se mohl odehrávat.

Napínavý souboj Predátora s indiány dnes premiéruje! Podívejte se na krátké zákulisní video o filmu

Očekávaný den nadešel. Snímek Prey, ve kterém se Predátor postaví proti kmeni udatných Komančů, dnes konečně premiéruje na Hulu. Studio 20th Century se tak rozhodlo ještě vydat krátké zákulisní video.

Jak dobře znáš dobrodružství Indiany Jonese?

Zásluhou chystaného pátého filmu je Indiana Jones znovu v kurzu. Nejen s předměty, po kterých vždy pátrá, ale i s ním samotným je spojena dlouhá a pestrá historie, jejíž znalost teď můžete prověřit.

Pátý Indiana Jones by mohl být posledním filmem Johna Williamse

Slavný skladatel naznačil, že by pátý film s Indianou Jonesem mohl být posledním snímkem, pro který složí hudební doprovod. Nadále se ale chce věnovat koncertní hudbě.

Reboot Predátora se stane prvním filmem, který bude mít kompletní dabing v komančštině

Pokud vám vadilo, že v nejnovějším traileru na reboot Predátora jménem Prey mluvili indiáni anglicky, tak pro vás máme dobrou zprávu. Služba Hulu se totiž rozhodla obohatit snímek komančským dabingem.

Prey: V plnohodnotném traileru se Predátor stane nezvaným hostem v zemi Komančů

Tak nám služba Hulu konečně vydala pořádný plnohodnotný trailer na snímek Prey, který bude rebootem legendárního Predátora. Ve snímku se hrozivý mimozemšťan tentokrát utká s kmenem odvážných Komančů.

Pátý Indiana Jones na první oficiální fotografii

Doktor Jones se vrací v režii Jamese Mangolda a nyní se zdá, že se po několika odkladech filmu opravdu dočkáme v létě příštího roku. Zatím tu máme první oficiální fotografii.

První trailer na reboot Predátora láká na nelítostný boj mezi indiány a mimozemským zabijákem

Snímek Prey, který bude rebootem celé série o Predátorovi, má první krátký trailer. Film bude vyprávět o mladé indiánce z kmene Komančů, která se bude muset postavit hrozivému a ozbrojenému emzákovi.

Seriál Dark Winds si posvítí na zapeklité vyšetřování zločinu v indiánské rezervaci

Stanice AMC nám už za necelé dva měsíce nadělí zbrusu nový krimi seriál, který ponese název Dark Winds. Vyprávět bude o poručíkovi a náměstkovi, kteří se společně pokouší vyřešit jistý náročný případ.

TOP 5 Epizoda S1E105

Nejlepší westerny

Dneska budou kulky jenom lítat, protože se podíváme na divoký západ pistolníků, šerifů, banditů, salonu a staré, dobré whisky. Tohle je TOP 5 nejlepších westernů.

Nový Predátor se bude odehrávat na začátku 18. století na indiánských Velkých planinách

Během letošního léta k nám dorazí další díl z filmové série o Predátorovi, který bude zároveň pokusem o reboot. Hrozivý a ozbrojený emzák bude tentokrát bojovat s americkými indiány z 18. století.

Predátor 5 se představuje na první fotce! Mimozemský lovec se bude prát s indiány

Tak se zdá, že hrozivý Predátor si to rozdá s kmenem Komančů. Pátý díl, který ponese název Prey, bude dalším pokusem o reboot, který má celou značku vynést zpět na světla slávy.

Pátý Indiana Jones se znovu odkládá o rok

Tohle už začíná být otravnější než jekot Willie Scottové z Chrámu zkázy. Návratu Indyho jsme se měli po několika odkladech dočkat v létě příštího roku, nyní ale musíme čekat na léto 2023.

Mads Mikkelsen se objeví v novém Indiana Jonesovi

Páté pokračování o svérázném dobrodruhovi Indiana Jonesovi dorazí do kin za rok. Kromě Harrisona Forda se ve filmu objeví i dánský fenomenální herec Mads Mikkelsen. Koho ale bude hrát?

V piatom Indianovi Jonesovi si zahrá aj droid L3-37 zo Star Wars

Do hereckého obsadenia piateho pokračovania dobrodružstiev slávneho archeológa a profesora sa dostala aj herečka Phoebe Waller-Bridge. V sólovke o Hanovi Solovi stvárnila droida.

Bethesda vrátí do herního světa Indianu Jonese

Nový projekt Bethesdy je velkým překvapením. Vydavatel oznámil novou hru s licencí známého filmového hrdiny Indiana Jonese. Titul spadá do včera představené divize Lucasfilm Games.

Vánoce s Indianem, NerdFixem a Na tahu

Letos to bude velký. Na Štědrý den uvidíte hned 3 vánoční speciály, které doporučujeme si nenechat ujít.

Paroží ukazuje detaily v novom videu z Comic-conu

Producent Guilermo DelToro a režisér Scott Cooper sa stretli v spoločnej diskusií v rámci [email protected], aby prediskutovali ich nový horor Parožie. Ukázali nám aj nové video.

John Malkovich hrá najbohatšieho muža na svete v podivnom Valley of the Gods

Poľský režisér Lech Majewski natočil surrealistický film Valley of the Gods, kde spája fantastické obrazy s indiánskymi legendami a vizuálnymi metaforami, ktoré naberajú príliš reálne kontúry.

Piateho Indiana Jonesa bude režírovať James Mangold

Po prvý krát v histórii Indiana Jonesa nebude réžia v rukách Stevena Spielberga. Konečne sa oficiálne potvrdilo meno jeho nástupcu.

Deepfake video ukazuje Chrise Pratta v roli Indiana Jones

Harrison Ford by se měl navrátit do Indiana Jonese 5 v roce 2022. Zatím se však můžeme podívat, jak by v této roli vypadal Chris Pratt.

Indiana Jones sa opäť odkladá, prišiel aj o Spielberga

Indiana Jones sa pripojí k filmom, ktoré tento rok zrušili natáčanie. Navyše Steven Spielberg sa rozhodol podať režisérske žezlo niekomu inému.

Indiana Jones 5 bude pokračovaním, nie rebootom

Prezidentka spoločnosti LucasFilm Kathleen Kennedy potvrdila, že pripravovaný film o legendárnom archeológovi nebude rebootom, ale pokračovaním. Ikonický klobúk si tak znova nasadí Harrison Ford.

Indiánsky zombie film Blood Quantum príde do kín budúci rok

Blood Quantum je kanadský zombie film, ktorý sa odohráva v Indiánskej rezervácií. Bude plný krvy, čriev, násilia, zároveň však slúži ako sociálny komentár amerického kolonializmu.

Jak by vypadal Tom Selleck jako Indiana Jones?

Harrison Ford nebyl na castingovém seznamu pro hlavní roli ve filmu Indiana Jones a Dobyvatelé ztracené archy na prvním místě, producenti totiž měli zájem o Toma Sellecka, dnes se ale můžeme podívat…

VĚRNÝ FANOUŠEK HERNÍHO POŘADU INDIAN

Untitled Indiana Jones Project

2023

Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy

1981