Britského filmu o Mnichovské dohodě se na Netflixu dočkáme již na začátku příštího roku

Jednu z nejbolestnějších etap naší moderní historie vyobrazí nadcházející britský film, který se zaměří na osudnou konferenci v Mnichově z roku 1938. Snímek vyjde na Netflixu na začátku příštího roku.

Francúzsky seriál Lupin ukázal klip z druhej série a nový trailer

V rámci prvého dňa Netflix Geeked Week sme sa dočkali definitívneho dátumu premiéry druhej série francúzskeho seriálu Lupin. Tvorcovia nám ukázali aj krátku ukážku.

Arsène Lupin se vrací, diváci se druhé řady seriálu o francouzském mistru převleků dočkají v průběhu léta

Klasický francouzský příběh o zloději gentlemanovi a mistru převleků v moderním pojetí se dočká pokračování. Netflix zveřejnil oficiální teaser druhé řady seriálu Arsène Lupin.

Arsène Lupin se otiskne do nového seriálu z dílny Netflixu

Netflix přichází s dramatickým krimi seriálem, který vdechne život klasickému francouzskému příběhu o zloději gentlemanovi a mistru převleků v moderním pojetí.

Trailer na francúzsky seriál La Révolution ukazuje skutočnú modrú krv

Nový Netflixovský seriál z francúzskej produkcie La Révolution bol oznámený už dávnejšie, no až teraz sme sa dočkali prvého poriadneho traileru. Predstavuje francúzsku revolúciu tak, ako ju nepoznáme.

Jean-Claude Van Damme točí akčnú komédiu pre Netflix

Streamovacia platforma Netflix si môže v rámci svojho vnútorného binga odškrtnúť ďalšieho známeho herca. Na novom filme The Last Mercenary pracuje Jean-Claude Van Damme.

La Révolution z Netflixu sa pozrie na alternatívnu verziu francúzskej revolúcie

Presne 14. 7., v deň výročia francúzskej revolúcie, vydal Netflix trailer na novú fantastickú sériu z francúzskej produkcie, ktorá sa pozrie na túto historickú udalosť trochu iným spôsobom.