Angelina Jolie se ocitne v ohnivém pekle, akční thriller Those Who Wish Me Dead oživí její hereckou kariéru

Herečka Angelina Jolie se vrací do své komfortní zóny akčních snímků. HBO Max představilo trailer nervy drásajícího thrilleru Those Who Wish Me Dead, který promění montanskou divočinu v ohnivé peklo.

Mysteriózní horor V zajetí míří na Netflix, v roli ďábelské matky se objeví Sarah Paulson

Mysteriózní horor V zajetí si už sice odbyl svou premiéru na podzim minulého roku, nyní se však znovu představil v oficiálním traileru, pod jehož distribuční práva se podepsal Netflix.

Netflix ukazuje Holky z červeného gauče v oficiálním traileru

Tři prostitutky, jeden cíl. Zběsilý útěk z nevěstince od tvůrců úspěšného Papírového domu odstartuje už v druhé polovině tohoto měsíce. Seriál Holky z červeného gauče se ukázal v oficiálním traileru.

Romantická komedie Asi se zblázním prolomí hranice stereotypu jedné noci

Netflix přináší na svět s novou romantickou komedii Asi se zblázním, kde se aktéři jedné divoké noci, která by za běžných okolností jistě zapadla do hlubin známého klišé, ocitají v blázinci.

Seriálové akční drama Holky z červeného gauče již brzy nahlédne do temného zákulisí prostituce

Netflix oznámil premiéru nového projektu od tvůrců Papírového domu. Seriál Holky z červeného gauče divákům zanedlouho představí beztrestnost a brutální realitu španělské prostituce.

SpongeBob: Houba na útěku potěší všechny věkové kategorie

Dalšímu celovečernímu SpongeBobovi nechybí atraktivní vizuál ani pořádně praštěný příběh. I když cestou párkrát zaškobrtne, budete se stejně bavit až do konce.

Oscarová Sophia Loren se vrací v novém dramatu Život před sebou

Příběh o humanismu, důvěře a její ztrátě. Sociální drama Život před sebou se Sophií Lorenovou zamíří na Netflix v polovině listopadu.

Kriminální drama I’m Your Woman má nový trailer, v hlavní roli se objeví Rachel Brosnahanová

Amazon v prosinci uvede nové kriminální drama s Rachel Brosnahanovou v hlavní roli. Snímek I'm Your Woman se představuje v novém traileru.

Frankensteinovo monstrum uteče před Hellboyem do tajuplného podzemního světa

Druhým květnovým/májovým komiksem nakladatele Comics Centrum bude grafická novela Frankenstein v podzemí, který spadá do univerza Hellboye a navazuje na komiks Hellboy v Mexiku.

Escape from Pretoria se ukazuje v druhém traileru

Útěk z vězení je klasika, která stále baví. Escape from Pretoria je příběh politických vězňů, kteří se pokusí utéct z věznice, ze které ještě nikdo neutekl.

Představitel Harryho Pottera se pokusí bez kouzel utéct z afrického vězení

Neexistuje moc všestrannějších herců než je Daniel Radcliffe. Na svém kontě má už snad každý žánr počínaje romantickou komedií končeje horory a akčními filmy. Teď si přidá do svého portfolia i útěk z…

6

SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

2020