Zobrazit vše ve dne 25. 3. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E20

Vše je vzhůru nohama! Psychopatické matky i Anna Kendrick

Seriál Stranger Things ukázal několik nových fotek, ale všechny byly vzhůru nohama. Anna Kendrick je vzhůru nohama také, i když ve vesmíru.

Ghost of Tsushima se promění ve film pod dohledem režiséra Johna Wicka

Nejrychleji prodávaná first-person hra Sony míří na velké obrazovky. Hit studia Sucker Punch Productions ve film promění Chad Stahelski, režisér Johna Wicka. Snímek bude sledovat příběh Jina.

Komiksová série Loki z roku 2019 vyjde v Česku

Na konci letošního března/marce se do prodeje dostane české vydání minisérie Loki z roku 2019. Český výtisk od nakladatelství CREW bude obsahovat všech pět sešitů a bonusový materiál z jiné série.

Co že čekáš? Čtvrtý HEXÁČ?!

Minulý týden se členové Na tahu a jejich speciální host Aiwy museli vypořádat s nástrahami střední školy. Tento emoční návrat do pubertálních let přežili. Mohou se tak dnes vydat do budoucnosti!

Vesmírný thriller Stowaway se ukazuje na nových fotografiích a v traileru

Nový scifi thriller Stowaway, který zamíří na streamovací platformu Netflix, se ukazuje nejen na několika nových fotografiích, ale i v traileru. Příběh diváky zavede na poškozenou vesmírnou loď.

Mysteriózní horor V zajetí míří na Netflix, v roli ďábelské matky se objeví Sarah Paulson

Mysteriózní horor V zajetí si už sice odbyl svou premiéru na podzim minulého roku, nyní se však znovu představil v oficiálním traileru, pod jehož distribuční práva se podepsal Netflix.