Avatar Loupak

Lukáš Červinka - Loupak Bývalý redaktor

Zahrát si jednu hru DOTY nebo kouknout na nějaký film? To byla vždycky moje Sophiina volba. Trochu častěji ale přece jenom vyhrává to hraní. Seriály a filmy se potom snažim dohánět po nocích, když kámoši už spí nebo hrát nechtěj. Můj nejoblíbenější seriál je Dr. House protože miluju sarkastický humor (a Hugha Laurieho). Kromě toho miluju taky svojí ženu, svoje dvě děti a chození do kina.

2 roky v redakci
37 publikací
0 recenzí
8 komentářů
Článek Novinka

Irresistible, odlehčená komedie z prostředí americké politiky, ukazuje trailer

Politická témata jsou ožehavá věc, která se často nevyplatí vytahovat na veřejnost. To samozřejmě neplatí u filmu Irresistible, který se nesnaží nikomu vštěpovat politické názory, ale pouze si z nich…

Článek Novinka

Escape from Pretoria se ukazuje v druhém traileru

Útěk z vězení je klasika, která stále baví. Escape from Pretoria je příběh politických vězňů, kteří se pokusí utéct z věznice, ze které ještě nikdo neutekl.

Článek Novinka

Mysteriózní thriller Vivarium vás nenechá v klidu

Pokud se vám líbí divné filmy, tak tohle vypadá jako trefa do černého. Trailer vám sice neprozradí nic moc z příběhu, ale nepříjemná atmosféra a zoufalost je všudy přítomná.

Článek Novinka

Dokument o Taylor Swift vychází již tento týden

Netflix se rozhodl zdokumentovat život a slávu jedná z největších nynějších hvězd, Taylor Swift. Ta je úspěšnou zpěvačkou, skladatelkou a textařkou.

Článek Novinka

Detektivní thriller The Stranger se představuje

Chcete v životě znát pravdu i za cenu toho, že se vám všechno rozpadne jako domeček z karet, nebo byste raději zvolili lež a dál žili v pohodlí?

Článek Novinka

Známý rošťák Králíček Petr se představuje v novém traileru

Po dvou letech od vydání prvního dílu přichází znovu na scénu králičí potížista Petr. Uvidíme, jak se popasuje s rodinným životem a jestli dokáže udržet mír s Thomasem.

Článek Novinka

Přichází nový dokument o nočním životě zvířat. Tentokrát v podání Netflixu

Netflix chce dokázat, že nepotřebuje National Geographic pro natočení dobrého přírodopisného seriálu. A že se toho opravdu nebojí, tak se do natáčení pustil rovnou v noci za pomoci té nejmodernější…

Článek Novinka

Netflix rozjíždí krátkou dokumentární sérii o legendárním Aaronu Hernandezovi

Aaron Hernandez byl velice dobrý hráč amerického fotbalu, který bohužel nezůstal slavný pouze na hřišti. Jeho jméno časem začalo rezonovat ve spoustě skandálů a dokonce i trestných činů.

Článek Novinka

Timmy Failure: Mistakes Were Made se odhaluje v novém traileru

Disney+ přichází s novým filmem o chlapci s velice bujnou fantazií a odhodláním být tím nejlepším detektivem.

Článek Novinka

Film X-Men: Noví mutanti vyjde už v dubnu. Koukněte se na nový trailer

Od vydání prvního traileru uplynulo pár let a většina lidí přestala doufat, že se filmu vůbec dožije. A hele, nakonec ho uvidíme už tenhle rok.

Článek Novinka

Apple TV+ spustí tenhle měsíc nový seriál s názvem Little America

Pomalu ale jistě se databáze filmů a seriálů AppleTV+ rozrůstá. Tentokrát obohatí svoje fanoušky o drama komedii, která bude sledovat příběhy různých imigrantů jdoucích do Ameriky.

Článek Novinka

Terry Crews vs Dwayne Johnson. Kdo dokáže lépe ztvárnit Johna Henryho?

Oba jsou takový malí obři, mají drsný vzhled a hromadu svalů. Otázka je, kdo dokáže lépe ztvárnit lidového hrdinu Johna Henryho.