Zobrazit vše ve dne 3. 9. 2021
Stream novinky Epizoda S1E6

Lucifer se vrací a všechno je boží!

Vládce pekel Lucifer zasedne již brzy na Netflix trůn. Na druhé straně HBO GO je absolutně boží a chystá hned několik zajímavých titulů, historických, dramatických a dokonce i sci-fi.

Shazam!: Fury of the Gods hlásí dotočeno

Už se nemusíme bát, že by koronavirus zastavil natáčení pokračování jednoho z nejvtipnějších superhrdinských filmů poslední doby. Shazam!: Fury of the Gods konečně míří do postprodukce!

The Expendables 4 uvítají na palubě krásku a rappera

Akční série o nejtvrďáčtějších hrdinech se vždy mohla chlubit výrazným hvězdným obsazením. A nyní konečně známe pár jmen herců, co se v nadcházejícím pokračování objeví. Některá však mohou překvapit.

Roland Emmerich bude zase ničit svět, tentokrát Měsícem

Slavný německý režisér evidentně miluje ničit naší planetu. Ale samozřejmě tím nejzábavnějším způsobem! V novém traileru na film Moonfall se tak dočkáme další katastrofické nálože.

Nová fantasy The Wheel of Time představuje první trailer

Očekáváná seriálová adaptace fantasy děl Roberta Jordana se konečně dostává na světlo světa. Vyšel první pořádný trailer, který nám dal slušnou ochutnávku toho, co pro nás seriál chystá. A je to boží!

Stále se pracuje na seriálové adaptaci Life is Strange

Televizní adaptace populární série, na kterou jsme již stihli dávno zapomenout, je ve skutečnosti stále v přípravě. Nově byl k projektu přizván zpěvák Shawn Mendes.