Předposlední Pochmurný kraj přinese Emin souboj s její úhlavní nepřítelkyní

Po komiksech Cyberpunk 2077: Trauma Team a Odkaz rodu Blacků vyjde v březnu/marci ještě jeden komiks od Cullena Bunna. Tím bude sedmý a zároveň předposlední svazek jižanského hororu Pochmurný kraj.

Velkolepý souboj Konga a Godzilly se konečně ukazuje

Dvě největší monstra planety Země se střetnou, aby se utkala o korunu vládce světa. Nebo je snad všechno úplně jinak? První ukázka z filmu Godzilla vs. Kong za sebou zanechává mnoho otazníků.

Painova minulost a vrcholící souboj mezi klanem Cukijama a UPG

Dvě známé manga série se během včerejšího dne dočkaly pokračování. První z nich je oblíbený Naruto se svým 48. svazkem. Tou druhou je šestý svazek dark fantasy série Tokijský ghúl: re.

Cobra Kai dostane štvrtú sériu, tretia má dátum premiéry

Novozískaný Netflix seriál Cobra Kai, ktorý pokračuje v príbehu filmov Karate Kid z osemdesiatych rokov už oznámil dátum premiéry tretej série. Služba seriál obnovila aj pre štvrtú.

Přichází souboj dvou odlišných ras v knize Fialová

Anna Šulaková spustila před několika dni kampaň na stránce Pointa.cz, aby zde vybrala peníze na vydání nového sci-fi románu Fialová. Tentokrát to vypadá, že by kampaň mohla být úspěšná.

Dynamické souboje v gameplay záběrech ze Star Wars: Squadrons

Pro některé mohou být arkádové letecké souboje chaotické a náročné. Podívejte se na gameplay záběry a udělejte si o nové hře ze světa Hvězdných válek vlastní názor.

Shadow of the Conqueror je fantasy na kterém se podílí i čeští šermíři

Na Kickstarteru můžete přispět na fantasy film YouTubera z Shadiversity. S projektem vypomohou i čeští šermíři.

TOP 5 Epizoda S1E9

Nejlepší filmové souboje

K akčním scénám se neodmyslitelně váže i hromada škrábanců, kopanců a vyražených zubů, které pak obě strany marně sbírají po podlaze. Dát ale divákům tu správnou porci uvěřitelného násilí není lehké.

Vladimír Furdík už nebude dohlížet na souboje u seriálového Zaklínače

Kaskadér, choreograf bojových scén a herec Vladimír Furdík tuto informaci potvrdil na internetu. Kdo převezme jeho povinnosti?