Zobrazit vše ve dne 18. 10. 2021

Duna – kultovní popkulturní značka s bohatou historií

Duna není jen film, Duna je kultovní popkulturní značka s velmi bohatou reálnou i vymyšlenou historií. A že o ní nevíte nic? Nevadí. V našem obsáhlém tématu vás vším podstatným moc rádi provedeme.

Podívejte se na šest scén z traileru na nový Resident Evil, které kopírují původní herní předlohy

Nadcházející Resident Evil film se pokusí co nejvíce zachytit ducha prvních dvou her. Ona snaha je vidět i na nedávno vydaném traileru, ve kterém bylo několik velice povědomých sekvencí.

Sylvester Stallone se fanouškům pochlubil fotkami z natáčení čtvrtého dílu The Expendables

The Expendables patří mezi nejúspěšnější akční filmové série poslední doby. Ví to i její přední představitel Sylvester Stallone, který odhalil několik fotek z natáčení již čtvrtého dílu.

Bývalá bondgirl Halle Berry bude ve svém prvním zrežírovaném filmu schytávat pěkné Modřiny

Sportovní drama Modřiny bude filmem, ve kterém se herečka Halle Berry chopí otěží nejenom hlavní role, ale i otěží režie. Výsledkem je tak nejnáročnější snímek celé její kariéry.

Tvůrce uvedl, proč se nový Vřískot nejmenuje „Vřískot 5“. Hloupější odůvodnění jsme snad ještě neslyšeli

Kvůli marketingu filmaři udělají ledacos. Týká se to i nelogických pojmenovávání dalších dílů ze slavných sérií. Co na tom, že to bude diváky mást, hlavně to musí být všude vidět!

Druhá sezóna anime série Dota: Dračí krev dorazí na začátku příštího roku

V pokračování série ze světa Doty uvidíme nejen postavy z první série, ale také Linu, další hrdinku, kterou známe především díky herní Dotě 2. Ohnivou čarodějku v anime podobě uvidíme už v lednu.

Žádný strach, Michael Caine se nakonec do hereckého důchodu nechystá

Tak si můžeme oddychnout. Michael Caine nakonec bude působit ve filmech i nadále. Slavný herec před nějakou dobou vyvrátil veškeré fanouškovské obavy.