Poznáte základné pravidlá prežitia v horore?

Ocitli ste sa v nočnej more! Všetky hororové klišé, ktoré si pamätáte z filmov ako Halloween či Piatok trinásteho sa zhmotnili okolo vás. Vyznáte sa v nich na toľko, že sa vám podarí prežiť?

Jak přežít v hororu a neumřít při tom

Tento týždeň vám v našej téme na Nerdfixe prezradíme pár užitočných rád, ktoré vám pomôžu prežiť, keby ste sa nejakou náhodou ocitli v hororovom filme.

Druhý díl ze série Remade nám ukáže, jak hrdina Leon přežil smrtící epidemii

Nakladatelství Omega dnes vydává pokračování scifi postapokalyptické série Remade s názvem Reborn. Ta nás zavede do období 2 roky po událostech prvního dílu.

Představuje se mobilní služba Quibi, která by mohla konkurovat Netflixu a HBO GO

Že bychom se konečně dočkali platformy, ušité našim mobilům přímo na míru? Quibi nám nabídne mnoho exkluzivních seriálů a filmů, jejichž dávkování je velice příjemnou jednohubkou na cesty.

Herní židle jsou přežitek. Budoucností je herní postel

Herní židle jsou přežitek. V budoucnu budeme pařit ve speciální herní posteli. Alespoň tak si to představuje japonský specialista na nábytek Bauhutte.

Co mají společného seriál Mandalorian a hra Fortnite? Použití Unreal Enginu

Režisér Jon Favreau ukázal, jak si při natáčení seriálu z univerza Hvězdných válek vypomáhá herním enginem. Vzdálené světy filmaři renderují v reálném čase a promítají je na obří LED obrazovku.

Vesmírné bitvy ze StarGate můžete nyní prožít jako hráč

Jste-li fanoušci StarGate SG1, tak už jenom z traileru vás dostane ikonický soundtrack, vcelku věrné modely vesmírných lodí a samozřejmě hlášky Goa'uldů.