Zobrazit vše ve dne 7. 10. 2021

Zruinovali mu jeho kočičí muzikál. Aby se z toho nezhroutil, tak si slavný skladatel pořídil psa

Když někdo zadaptuje vaše slavné dílo do novodobé podoby, přičemž se z toho vyklube jeden z nejhorších filmů za posledních několik let, rozhodně to zabolí. Andrew Llyod Webber o tom může vyprávět.

Hvězda seriálu Batwoman připravuje vlastní komiksovou sérii

Americký herec Camrus Johnson, známý hlavně jako Batwing ze seriálu Batwoman, pracuje na svém vlastním autorském komiksu. Příběh nezávislé série Tower bude spojovat žánr survival s videohrami.

Netflix nám na Vánoce nadělí převyprávěný příběh Santy Clause

I na Štědrý den bude na Netflixu o zábavu postaráno. Tehdy se totiž dočkáme zcela nového vánočního příběhu, který bude určený pro celou rodinu.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E63

Vysoudíme z vás duši! Ale nejdřív HBO MAX!

HBO Max se konečně dostává i k nám, jen si na to ještě nějakou tu chvíli počkáme. Už i Disney se usmířil se Scralett Johansson, zato Jižní Korea cení zoubky. My vám o tom všem povíme za 90VTEŘIN.

Tyrion Lannister bude nejen udatně šermovat, ale i láskyplně zpívat. Muzikál Cyrano představuje první trailer

Dlouho očekáváná filmová novinka režiséra Joea Wrighta konečně přichází. Před nedávnem vyšel trailer na adaptaci slavné divadelní hry, ve které uvidíme i nejmenšího člena rodiny Lannisterů.

Ondřej Neff vydává po jedenácti letech pokračování cyklu Arkádie

Oblíbený sci-fi cyklus Arkádie se po jedenácti letech dočkal pokračování. Román Ultimus čtenáře zavede do stejnojmenné věznice, kde se známá dvojice hrdinů zaplete do spárů nejmocnějších zločinců.

Ze šťastného rodinného shledání se vyklube boj o život. Další díl Paranormal Activity představuje nový trailer

Před nějakou dobou jsme se dočkali teaseru na nadcházející díl známé hororové série. Nyní si můžete konečně vychutnat pořádný plnohodnotný trailer.

Není bedna jako bedna. Občas má zuby a kouše!

Věčné duše se vypravily na cestu do města Othe. Jejich pohodová cesta ovšem byla narušena zástupem agresivního nábytku. Skupina si s ním poradila, ale jedním životem za to zaplatila...

Jeden ze skřetů z Pána prstenů měl záměrně podobu usvědčeného sexuálního delikventa

Z producenta Harveyho Weinsteina si režisér Peter Jackson v Pánovi prstenů pěkně vystřelil. A to ještě dlouho před skandálem, který se kolem známého producenta začal před pár lety točit.

Sérii Star Wars: Visions doplní také artbook

Kniha The Art of Star Wars: Visions slibuje zhruba 200 stran plných konceptů, designů a storyboardů z vývoje série, která se před několika týdny objevila na Disney+.