Zobrazit vše ve dne 26. 3. 2020

V síti je silná káva, ktorú potrebujete vypiť

Dvanáct rozhodne nie je pohoda. Aspoň nie podľa toho čo nám ukazuje psycho-sociálny experiment Víta Klusáka a Barbory Chalupovej, ktorý ašpiruje na doposiaľ najúspešnejší český dokumentárny film.

Říše nám ukáže alternativní historii po druhé světové válce vyhrané nacistickým Německem

Se svou alternativní historií s vítězným nacistickým Německem přichází český autor Roman Bureš, který stojí za úspěšnou trilogií Propast času. Jedná se o sci-fi román Říše z edice Fantastická Epocha.

We Summon the Darkness je ulítlá hororová komedie s metalovou příchutí

Hororoví fanoušci, zbystřete! Za zvuků metalu metalu se k nám řítí Alexandra Daddario a její kamarádky! Neohrožené garde jí však bude dělat Johnny Knoxville, který zcela nečekaně ztvární kněze.

Netflix připravuje nový animovaný seriál Angry Birds

Populární mobilní hra Angry Birds se dostane na Netflix ve formě plnohodnotného televizního seriálu. Na co se fanoušci naštvaných ptáků mohou těšit?

Hellboy bojující s upíry, ďábelskými krocany a kocovinou v komiksu Hellboy v Mexiku

Oblíbený temný hrdina vytvořený Mikem Mignolou, napůl člověk, napůl démon jménem Hellboy, se nám brzy ukáže v samostatném komiksu Hellboy v Mexiku. Scénář ke komiksu napsal samotný Mike Mignola.

Představuje se mobilní služba Quibi, která by mohla konkurovat Netflixu a HBO GO

Že bychom se konečně dočkali platformy, ušité našim mobilům přímo na míru? Quibi nám nabídne mnoho exkluzivních seriálů a filmů, jejichž dávkování je velice příjemnou jednohubkou na cesty.