NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E7

Ne-Woke streaming od Trumpa, Praha ve filmu, Top Tom Cruise a Amber...

Amber Heard je pořád nejhorší, Donal Trump se snaží vytvořit vlastní streamovací platformu s karbanem a štětkami, Disney+ oslavoval oznámením novinek ze světa Star Wars.

Dvoudenní akce HlídCon 2022 je vyloženě povinnou událostí pro všechny milovníky Dračí hlídky

Dračí hlídka si během těch pár let své existence vybudovala velkou fanouškovskou základnu. Její tvůrci se proto rozhodli, že uspořádají první sraz všech jejích fanoušků, který se uskuteční již brzy.

Hraný Příběh hraček a zrušený Obi-Wan. Jak se na apríla žertovalo ve světě internetové popkultury?

Čím vším se v internetovém světě popkultury nachytávalo na apríla? Na vše možné! Například na nového Doctora Who, hranou verzi Příběhu hraček a i nově vydaný díl knižní fantasy ságy Píseň ledu a ohně.

Fanoušci Nerdfixu, zbystřete! Náš web představuje vlastní streamovací platformu Nerdflix X

Redakce Nerdfixu si pro své fanoušky připravila opravdu skutečnou pecku. A to v podobě vlastní streamovací platformy, která ponese název Nerdflix X. A její obsah vás stoprocentně naprosto ohromí.

Geeked Week - virtuální con od Netflixu již příští týden! Živě na Nerdfixu!

Svátek pro všechny milovníky popkultury je tady! Netflix startuje svoji vlastní virtuální pětidenní show, kde nám představí nálož novinek, na které se můžeme v následujících týdnech a měsících těšit.

TOP 5 Epizoda S1E51

Nejlepší epizody Simpsonových podle redakce Nerdfixu

Ať už jste dospělí, nebo snad teprve dospíváte, jeden seriál tu s námi je už pěknou řádkou let. Ze Simpsonových se stal celosvětový fenomén, jehož divácká obliba dodnes nevyprchala.

VĚČNÉ KECY - nová talkshow od Nerdfixu a Na tahu

Gelu se ujal role moderátora nového pořadu, do kterého si zve hráče Věčných duší a tahá na ně špínu. Do minulé pilotní epizody si pozval DM Jirase a Endyho. V úterý schytají jeho hněv Thom&Q!

Nerdfix představuje oficiální song D&D skupiny Na tahu – Hupperdook!

Skupina dobrodruhů Věčné duše se pravidelně vydává na nebezpečná dobrodružství každý čtvrtek. A protože slavili své první Nataženiny, Nerdfix se rozhodl dát jim malý dárek v podobě oficiálního songu!

Zlý hoch nebo Himbo: 6 mužských stereotypů v popkultuře

Muži majú v populárnej kultúre celkom slušné a pestré zastúpenie. Pripravili sme si preto 6 populárnych trópov, ktoré reprezentujú mužské pokolenie na filmovom plátne.

Vánoce s Indianem, NerdFixem a Na tahu

Letos to bude velký. Na Štědrý den uvidíte hned 3 vánoční speciály, které doporučujeme si nenechat ujít.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #4

Trénink začíná

Věčné duše se po koronavirové pauze vrací zpět do studia a s nimi i jejich dobrodružství, které končilo opuštěním hostince nevalné pověsti, nazývaného Rudý samet.

Na tahu One-Shoty Epizoda 0

Q&A, Kampaň Věčné duše a spoustu dalšího

Tentokrát vás čeká super Q&A celé skupiny Na tahu, kde se dozvíte zajímavosti ohledně kampaně Věčné duše a co nás čeká následující týdny!

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E23

Batman s Jokerem protestují proti rasismu

Spisovatelka Harryho Pottera si prostě nedá pokoj a zase něco píše, porno je zlo a superhrdinové se nerodí pouze v Americe. Jo, dnes toho máme od každého něco a to za pouhých 90VTEŘIN.

Tvůrci Favoritky přesedlávají na adaptaci gotického westernu

Yorgos Lanthimos se stal ikonou Hollywoodu po úspěchu jeho Favoritky. Dostal tak nelehký režijní úkol, úspěšně zfilmovat adaptaci knihy Hawklinská nestvůra spisovatele Richarda Brautigana.

Homecoming v novotách, nová série, noví herci, nový příběh

Amazon během karantény nezaspal, a tak vydal trailer na druhou sérii Homecoming. S novým příběhem i obsazením. Nového mysteriózního zážitku se dočkáme 22. května.

Morava, krásná zem III: Genesis rozpoutává peklo v Rohatci

Vyvolávání nemrtvých? Satanismus a uctívači black metalu? To vše je na Moravě možné! Tedy dle série Morava, krásná zem, jejíž třetí díl se nyní usídlil na českých VOD kanálech.

Koronavirus má na svědomí odklad premiéry rebootu kultovního Candymana

První polovina nového roku se bude nést v odkladech očekávaných i méně známých titulů. Veškerá produkce je přerušena. Tohle postihlo i očekávaný reboot kultovního amerického hororu Candyman.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E11

Barevné černobílé filmy a seriály

Nový díl 90VTEŘIN s M&ty přináší pohled na aktuální dění na poli popkultury. Obarvený Doctor Who, šílený Max či nové seriály. Začínáme právě teď!

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E10

Audioknihy a filmy ZDARMA?!

Nový díl 90VTEŘIN NERDFIXu s úžasnou M&ty je zde! Dnes opět s novým účesem a plno novinkami z celé popkultury. Tak klikni a dívej se!

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E9

M&ty v muzikálu?!

Někomu do zpěvu v těchto dnech není. Pokud se zrovna nudíte, máme pro vás hromadu novinek, abychom vás z toho karanténního stereotypu pořádně rozhodili. Písnička a úsměv k tomu!

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E6

Přátelé a MATRIX jsou zpět?!

Slyšte, slyšte - fanouškové! Další vydání NERDFIX 90VTEŘIN s M&ty je zde! A spolu s tím novinky kolem seriálu Přátelé, natáčení nového Matrixu a seriálu Westworld.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E2

Zadržte dech!

Návrat Jacka Harknesse do Doctora Who, druhá řada cyberpunkového seriálu Altered Carbon, druhá řada Netflix Zaklínače se bude natáčet v Česku a první fotky The Watch. Začíná nových 90VTEŘIN s Maty!

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E1

Harry Potter akčním hrdinou

Shrňme si to nejzajímavější z oblasti popkultury za uplynulý týden. Stačí vám na to jen minuta a půl! Začínáme právě teď, právě dnes a není lepších témat, než nadcházející filmy.