Zobrazit vše ve dne 1. 4. 2022

Knihy Dobrovský mají nové nakladatelství GATE. Zaměří se na komiksy a mangu

Knihkupectví Knihy Dobrovský nám představuje svou zbrusu novou nakladatelskou značku GATE, která se zaměří na mangu a komiksy. Již na konci měsíce se tak můžeme těšit na série, kterou ocení i nováčci.

Disney oficiálně potvrdilo „všech šest“ MCU projektů, které spatří světlo světa ještě letos

Společnost Disney ve velkém expanduje s novými projekty z Marvel univerza a nyní oficiálně potvrdilo dalších šest z nich. Žádné velké překvapení však nečekejte.

Fanoušci Nerdfixu, zbystřete! Náš web představuje vlastní streamovací platformu Nerdflix X

Redakce Nerdfixu si pro své fanoušky připravila opravdu skutečnou pecku. A to v podobě vlastní streamovací platformy, která ponese název Nerdflix X. A její obsah vás stoprocentně naprosto ohromí.

Jak se malé děti vypořádávají se smrtí člena rodiny? To ukáže oceňované drama Maminka

Již tento měsíc se dočkáme zbrusu nového dramatu od slavné režisérky jménem Céline Sciamma, která proslula za svůj film Portrét dívky v plamenech. Nové drama se bude zabývat dětským truchlením.

Padla úplně poslední klapka seriálu The Walking Dead

Po dlouhých dvanácti letech dospěl seriál The Walking Dead ke svému konci. Na ten si tedy my diváci budeme muset ještě nějakých těch několik měsíců počkat, ale tvůrci a herci už mají konečně hotovo.

Seriálový Obi-Wan Kenobi se o pár dnů opozdí

První epizody seriálu Obi-Wan Kenobi jsme se měli dočkat 25. května, nakonec ale bude mít na Disney+ premiéru o dva dny později. V ten samý den však vyjde i druhá epizoda.

Bruce Willis už není držitelem Zlaté maliny. Pořadatelé ji hercovi odebrali

V posledních letech dostával Bruce Willis jednu nominaci na Zlatou malinu za druhou. Její pořadatelé ale nedávno vyjádřili úctyhodné gesto, když vyšlo najevo, že Willisovi byla diagnostikována afázie.