Mads Mikkelsen se objeví v novém Indiana Jonesovi

Páté pokračování o svérázném dobrodruhovi Indiana Jonesovi dorazí do kin za rok. Kromě Harrisona Forda se ve filmu objeví i dánský fenomenální herec Mads Mikkelsen. Koho ale bude hrát?

TOP 5 Epizoda S1E56

Herci, kteří kradou kaskadérům práci

Natáčení filmů, především těch akčních, je někdy nebezpečné zaměstnání. Herci proto mají po ruce kaskadéry, kteří za ně zaskakují v nebezpečných situacích a akčních scénách.

V piatom Indianovi Jonesovi si zahrá aj droid L3-37 zo Star Wars

Do hereckého obsadenia piateho pokračovania dobrodružstiev slávneho archeológa a profesora sa dostala aj herečka Phoebe Waller-Bridge. V sólovke o Hanovi Solovi stvárnila droida.

Bethesda vrátí do herního světa Indianu Jonese

Nový projekt Bethesdy je velkým překvapením. Vydavatel oznámil novou hru s licencí známého filmového hrdiny Indiana Jonese. Titul spadá do včera představené divize Lucasfilm Games.

Nové seriály, pokračovania, ďalšie Emmy a hračky!

Po víkende je toho opäť mnoho. Poznáme skoro všetky Emmy, máme tu nečakané nové filmy a seriály, nejaké tie predĺženia tých existujúcich a tentoraz je tu aj celkom dosť postavičiek.

TOP 5 Epizoda S1E21

Slavné filmy, které vykradly jiné filmy

Tvorba filmů je náročný proces, který se neobejde bez pořádné dávky inspirace. Někdy se ale filmaři inspirují jinými filmy tak moc, až to hraničí s krádeží. A ne vždy jde pouze o děj.

TOP 5 Epizoda S1E16

Nejtrapnější plot twisty vůbec

Nečekaný zvrat může film pořádně vylepšit. Bohužel někdy se tyto plottwisty mohou stát věcí, která pořádně film zhorší nebo dokonce úplně zabije.

Tenhle výkřik provází každou smrt - Co je Wilhelm scream?

Prečo sa v takmer každom hollywoodskom filme objavuje rovnaký výkrik? V našom videu vám povieme čo je to Wilhelm scream a prečo sa táto legendárna nahrávka šíri filmovým priemyslom.

Piateho Indiana Jonesa bude režírovať James Mangold

Po prvý krát v histórii Indiana Jonesa nebude réžia v rukách Stevena Spielberga. Konečne sa oficiálne potvrdilo meno jeho nástupcu.

Deepfake video ukazuje Chrise Pratta v roli Indiana Jones

Harrison Ford by se měl navrátit do Indiana Jonese 5 v roce 2022. Zatím se však můžeme podívat, jak by v této roli vypadal Chris Pratt.

Indiana Jones sa opäť odkladá, prišiel aj o Spielberga

Indiana Jones sa pripojí k filmom, ktoré tento rok zrušili natáčanie. Navyše Steven Spielberg sa rozhodol podať režisérske žezlo niekomu inému.

Indiana Jones 5 bude pokračovaním, nie rebootom

Prezidentka spoločnosti LucasFilm Kathleen Kennedy potvrdila, že pripravovaný film o legendárnom archeológovi nebude rebootom, ale pokračovaním. Ikonický klobúk si tak znova nasadí Harrison Ford.

Jak by vypadal Tom Selleck jako Indiana Jones?

Harrison Ford nebyl na castingovém seznamu pro hlavní roli ve filmu Indiana Jones a Dobyvatelé ztracené archy na prvním místě, producenti totiž měli zájem o Toma Sellecka, dnes se ale můžeme podívat…

Untitled Indiana Jones Project

2022

Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy

1981