Ve Velké Británii padla první klapka druhé řady Prstenů moci

Amazon dal druhé řadě seriálu Pán prstenů: Prsteny moci zelenou už před nějakým časem. The Hollywood Reporter ale informoval o tom, že samotné natáčení nedávno konečně odstartovalo ve Velké Británii.

Amazon oznamuje live action seriál Blade Runner 2099

Když Denis Villneueve přišel s pokračováním Blade Runnera, tak málokdo očekával, že tím restartuje celou franšízu. Nyní pod kotel přikládá Amazon, který oznamuje připravovaný vysokorozpočtový seriál.

Hobiti z filmové trilogie znovu vytáhli do boje, tentokrát proti rasismu a nenávisti

Seriál Pán prstenů: Prsteny moci čelí kvůli svému hereckému obsazení různým rasistickým útokům ze strany nahněvaných diváků. Na pomoc ale sérii přispěchali představitelé hobitů z filmových adaptací.

Seriál Prsteny moci zaznamenal nejúspěšnější premiéru v historii Amazonu

Seriálový Pán prstenů začal na jedničku. Alespoň tedy z hlediska sledovanosti. Po vydání prvních dvou epizod si seriál pustilo až 25 milionů diváků, což je v rámci premiér pro Amazon rekordní číslo.

Průvodce světem seriálu Prsteny moci

Právě vychází nejen nejdražší seriál všech dob, ale také nejočekávanější. Shrnuli jsme pro vás vše podstatné. Kdo se objeví, kdy se děj odehrává a čeho se nejvíce bát? Na to vám odpovíme, snad.

Seriál Pán prstenů: Prsteny moci dorazí už příští týden. Podívejte se na nejnovější trailer

Seriálový Pán prstenů bude na Amazonu premiérovat už příští týden. Proto jsme se dočkali dalšího nového a plnohodnotného traileru, který nám kromě známých postav ukáže i charaktery dosud neviděné.

Trailer na seriálového Pána prstenů vyvolal u fanoušků nelichotivé, ale vtipné reakce

Několik dní starý trailer na seriál Pán prstenů: Prsteny moci, kterého se dočkáme již na začátku podzimu, má opravdu unikátní komentářovou sekci. Ta ale nadcházející fantasy sérii příliš nelichotí.

Nový trailer na seriálového Pána prstenů láká na návrat Saurona a jednoho z balrogů

Comic-Con v San Diegu nám ukázal další plnohodnotný trailer na seriál Pán prstenů: Prsteny moci, ve kterém se dočkáme nejenom náznaků návratu Saurona, ale i prvního pohledu na jednoho z balrogů.

Prohlédněte si novou várku fotek ze seriálu Pán prstenů: Prsteny moci

Pomalými kroky se k nám blíží září. A s jeho příchodem se také dočkáme nového seriálu ze světa Středozemě, který ponese název Pán prstenů: Prsteny moci. Amazon se tak pochlubil s novými fotkami.

Galadriel a Elrond se shledávají ve zbrusu novém traileru na seriál Pán Prstenů: Prsteny moci

Amazon se po nějaké době pochlubil dalším plnohodnotným trailerem na seriál Pán Prstenů: Prsteny moci, který od toho předchozího působí mnohem lépe. Uvidíme v něm i několik starých známých postav.

Na internet unikl nový trailer na seriál Pán prstenů: Prsteny moci. Co na něj říkáte?

Amazon nám již na začátku podzimu představí svůj vůbec nejdražší seriál, kterým bude samozřejmě Pán prstenů: Prsteny moci. Fanoušci se nyní mohou podívat na nedávno uniklý druhý oficiální trailer.

Miranda Otto se po téměř dvaceti letech vrací do role rohanské štítonošky Éowyn

V roce 2024 se dočkáme dalšího filmu ze světa Středozemě, ovšem tentokrát ve stylu anime. Zaměří se na slavnou rohanskou válku, přičemž vyšlo najevo, že se v něm také dočkáme představitelky Éowyn.

Seriálový Pán prstenů odhaluje další hlavní postavu

Na začátku podzimu se dočkáme první řady seriálového Pána prstenů, který ponese název Prsteny moci. Amazon tak fanouškům odhalil nové fotky, přičemž jedna z nich poprvé ukáže jednu z hlavních postav.

Pán prstenů: Prsteny moci: Vše, co o seriálu dosud víme

Seriál od Amazonu je spjatý s mnoha kontroverzemi a zatím se mu dostává spíše negativních reakcí. Tento článek vám poskytne vše, co dosud o seriálu víme a co tedy můžeme od seriálu očekávat.

Amazon zveřejnil datum prvního traileru k seriálu Pán prstenů: Prsteny moci. A to v elfštině

Amazon o víkendu zveřejní první plnohodnotný trailer k očekávanému seriálu Pán prstenů:Prsteny moci. Trailer bude spuštěn u příležitosti 56. ročníku Super Bowl.