V thrilleru End of the Road půjde čtyřčlenné rodince po krku nelítostný vrahoun

Netflix se nedávno pochlubil oficiálním trailerem na svůj nový thriller jménem End of the Road, který se zaměří na nebohou rodinku bez domova, jež s taškou plnou peněz prchá před hrozivým vrahem.

John DiMaggio za návrat do Futuramy přidáno nedostal. Herec si neodpustil rýpnout do Disneyho

Příští rok se dočkáme nové série Futuramy, ovšem nějakou dobu nebylo jisté, zda v ní uslyšíme i hlas Johna DiMaggia. Herec měl totiž určité podmínky, které ovšem nakonec patrně nebyly zcela splněny.

V thrilleru Take the Night se žertovný únos na narozeninovou oslavu změní v únos skutečný

Saban Films svým fanouškům v létě nadělí zbrusu nový thriller jménem Take the Night, ve kterém narozeninová oslava nabere velice temný obrat. Miliardářského mladíka totiž unese skupinka zločinců.

TOP 5 Epizoda S1E114

Nejdražsí hollywoodské filmy

Ekonomiku filmové produkce ovlivňuje inflace, technika natáčení a vnější tržní síly. Na základě toho jsme pro vás připravili TOP 5 nejdražších Hollywoodských filmů 21. století (zatím).

V akčňáku Blowback se hlavní hrdina rozhodne pomstít se lidem, kteří ho připravili o lup z banky

Už brzy k nám od studia Saban Films přisviští nový akčňák jménem Blowback. Vyprávět bude o zločincovi jménem Nick, proti kterému se obrátí jeho vlastní parťáci z loupeže. Vydá se tak na cestu pomsty.

Veterán z Expendables a Rockyho velký nepřítel natočil akčňák, ve kterém sám ztvárnil hlavní roli

V akčním nářezu Castle Falls se nám představí Dolph Lundgren, který se kvůli nemocné dceři pokusí získat 3 miliony dolarů. Ale jak už to tak bývá, žádná procházka růžovým sadem to rozhodně nebude.

Režisér Transformerů nám nadělí zběsilou akční jízdu, ve které půjde o každou sekundu

Michael Bay má akčňáky rád. Dokazuje to i jeho nejnovější film jménem Ambulance, ve které hlavní hrdinové nebudou mít ani chvilku na oddech.

Jižní Korea žaluje Netflix, požaduje finanční kompenzaci za údržbu přetížené sítě

Jihokorejský poskytovatel internetových služeb SK Broadband žaluje americký Netflix kvůli rapidnímu nárůstu datového toku v souvislosti se streamováním populárních titulů z lokální produkce.

Nejšílenější postava z Trainspottingu se dočká vlastního seriálu

Herec Robert Carlyle prozradil, že je v přípravě seriál, který bude vycházet ze slavného Trainspottingu. Na celém projektu pracuje i sám autor původních předloh.

Papírový dům ukazuje exkluzivní klip z velkého finále páté sezóny

Álvaro Morte v rámci fanouškovské akce TUDUM uvedl na scénu ochutnávku z očekávaného pokračování páté série Papírového domu, jež zanedlouho dorazí k divákům.

V dětské Hře na oliheň budou padat hlavy, korejská přehlídka brutality začne v druhé polovině září

Netflix vydal oficiální trailer akční série Hra na oliheň, která transformuje koncept dětských her do vražedných rozměrů. Kdo přežije, na vlastní kůži pocítí, jak se vyhrává 45,6 miliardy wanů.

Biografický bestseller Služka dostane minisérii od Netflixu

Netflix přichází se seriálovou adaptací biografického bestselleru od Stephanie Land, jejíž název odráží realitu matky samoživitelky zápasící s chudobou, vidinou ztráty střechy nad hlavou a byrokracií.

Pátá řada seriálu Papírový dům v oficiálním traileru

Netflix zveřejnil oficiální trailer dlouho očekávaného pokračování španělského seriálu Papírový dům, který na svých stránkách uvede již začátkem září.

Lady Gaga v čele vražedného spiknutí proti manželovi a dědici módní značky Gucci

Studio MGM vypustilo do světa oficiální trailer životopisného dramatu House of Gucci, které odkryje temná zákoutí historie italské rodiny, jež stojí za světově proslulou módní značkou.

Dramedy série Post Mortem odkryje osud norského městečka, které se ocitne pod nadvládou upírky

Netflix přichází s komediálním dramatem Post Mortem: Město, kde nikdo neumírá, které kloubí komediální prvky s tvrdou realitou posmrtného upířího života.

Matthias Schweighöfer v další Armádě alias prequelu zombie apokalypsy v Las Vegas

Netflix zveřejnil první ukázky Armády lupičů, nadcházejícího prequelu Armády mrtvých od Zacka Snydera. V centru pozornosti se ocitá známý expert na otevírání sejfů, zombie naopak ustupují do pozadí.

Dokumentární série Heist vtáhne diváky očima zločinců do centra největších loupeží moderní americké historie

Netflix přichází s true crime seriálem Heist, který představuje provokativní rekonstrukce největších loupeží moderní americké historie, doplněné o originální rozhovory s těmi, kdo za nimi stojí.

Armáda mrtvých je béčkový blockbuster, který potápí velké ambice

Zack Snyder si ve svém nejnovějším zombie snímku nechává mezi prsty dobrovolně proklouznout vše, z čeho by mohl vzniknout dechberoucí návrat k hororovým kořenům.

Zvrácenou letní hru o život a bohatství představí mrazivá série Panic od Amazonu

Odměna za vítězství je lákavější než kdy dřív, ale s její cenou roste také daň, kterou budou muset hráči zaplatit v případě neúspěchu - zvrácená hra Panika se představila v oficiálním traileru.

Armáda mrtvých je připravena vyrazit do boje, Zack Snyder ukazuje svůj nejnovější snímek v oficiálním traileru

Netflix ukázal první kompletní trailer ambiciózního snímku Armáda mrtvých od Zacka Snydera oplývá akcí, adrenalinem a řadou inovací, které režisér přináší do vlajkového žánru stříbrného plátna.

Netflix ukazuje Holky z červeného gauče v oficiálním traileru

Tři prostitutky, jeden cíl. Zběsilý útěk z nevěstince od tvůrců úspěšného Papírového domu odstartuje už v druhé polovině tohoto měsíce. Seriál Holky z červeného gauče se ukázal v oficiálním traileru.

Las Vegas městem hazardu se životem, Zack Snyder představuje Armádu mrtvých jako svůj další zombie snímek

Zack Snyder znovu oživuje klišé zombie apokalypsy, díky níž na zemi platí právo silnějšího. Netflix představil oficiální trailer snímku Armáda mrtvých, který rozšíří hororovou nabídku koncem května.

Seriálové akční drama Holky z červeného gauče již brzy nahlédne do temného zákulisí prostituce

Netflix oznámil premiéru nového projektu od tvůrců Papírového domu. Seriál Holky z červeného gauče divákům zanedlouho představí beztrestnost a brutální realitu španělské prostituce.

Rosamund Pike jako ďábelská zákonná zástupkyně v černé komedii Jako v bavlnce

Netflix nedávno vypustil oficiální trailer snímku Jako v bavlnce, který oplývá velice temným humorem a hvězdným obsazením. Komediální snímek již brzy zamrazí nejen starší generaci diváků.

Netflix přichází s adaptací Bílého tygra, satirické drama dorazí po Novém roce

Indický příběh Bílého tygra obdržel v roce 2008 Bookerovu cenu a stal se britským bestsellerem. Nyní Netflix přichází s trailerem jeho filmové adaptace, které se diváci dočkají začátkem příštího roku.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E40

Největší dar jsou nečekaně peníze

Slovanští bohové nemají peníze na vlastní film, kyberpunkové prostitutky jakbysmet. Ale pokud se chcete stát členem Federace, máme pro vás pár tipů. Zaberou vám pouze 90VTEŘIN!

Streamovacia platforma pre mileniálnov nezaujíma nikoho, Quibi má problémy a málo divákov

Americká streamovacia služba Quibi, ktorá sa dá sledovať iba na mobiloch a tabletoch, má problémy. Podľa dostupných informácií majú málo divákov a platiacich zákazníkov ešte menej.

Indie komiksový vydavatel Tinto Press vybírá peníze na fyzické vydání jejich komiksů pro rok 2020

Indie vydavatel Tinto Press má na Kickstarteru spuštěnou kampaň, ve které vybírá peníze na fyzické vydání komiksů pro rok 2020 a i když se jedná o nezvyklé komiksy, neúspěch se snad konat nebude.

Distributoři nemají peníze, knihkupci strádají, Algor ale vyjde

Kvůli situaci ohledně pandemie Covid-19 má většina podnikatelů finanční potíže. Tento problém se netýká pouze posiloven, hotelů a restaurací, ale také autorů a malých nakladatelství.