George Miller má covid. Natáčení Furiosy se pozastavuje na neurčito

Koronavirus opět prudí a zdržuje filmové produkce. Tentokrát se jím nakazil scenárista a režisér George Miller, tvůrce slavné postapokalyptické filmové série Šílený Max, který natáčí snímek Furiosa.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E9

Homoloby od Disney? Ach, hrůza! A povinný Ezra Miller

Lidi jsou strašně pobouřeni pusou dvou animovaných žen a to tak, že hodně. To Ezra Miller se skrývá před zákonem a konečně se mu zřítila snad i kariéra. Kromě kauziček se ale zaměříme i na HBO.

Fotky z natáčení Furiosy odhalují podobu Chrise Hemswortha v roli Dementa

Natáčení prequelu na film Šílený Max: Zběsilá cesta je v plném proudu. A nedávno konečně vyšly nové fotky, které nám odhalí podobu Chrise Hemswortha, jenž si ve filmu má zahrát padoucha Dementa.

Furiosa: Oficiální synopse odhalena. V prequelu na Zběsilou cestu se dočkáme války dvou tyranů

Filmu Furiosa, který je prequelem k parádnímu snímku Šílený Max: Zběsilá cesta, se dočkáme až za dlouhé dva roky. Už nyní je ale dostupná oficiální synopse, která odhaluje útržky ze samotného příběhu.

Podívejte se na první fotky z natáčení prequelu k filmu Šílený Max: Zběsilá cesta

Už několik týdnů probíhá produkce Furiosy, očekávaného prequelu na film Šílený Max: Zběsilá cesta. I když se ale snímku dočkáme až zadlouho, můžete se podívat na první zveřejněné fotky z natáčení.

Furiosa: Chris Hemsworth oznámil, že padla první klapka prequelu na Mad Maxe

Natáčení prequelu Zběsilé cesty nedávno konečně započalo. Další filmový díl ze slavné série Mad Max se však tentokrát zaměří na drsnou Furiosu, kterou ve filmu ztvární talentovaná Anya Taylor-Joy.

George Miller se vrací! Tentokrát ne s Mad Maxem, ale s bizarní fantasy jménem 3000 let touhy

Po sedmi letech nám George Miller konečně představí svůj nový film, který ponese název 3000 let touhy. Vyprávět bude o džinovi a doktorce, která ho propustí na svobodu. Bude mít však nezvyklé přání.

Křik, nadávky a ochranka na place. Tom Hardy a Charlize Theron se při natáčení Mad Maxe nesnášeli

Působení v hollywoodských filmech je pro mnoho z nás věcí snů. Ale mnohdy jsou ona natáčení nejenom náročnou, ale i nepříjemnou záležitostí. Důkazem může být produkce filmu Šílený Max: Zběsilá cesta.

Chris Hemsworth si v prequelu na Mad Maxe patrně zahraje hlavního padoucha

Už nějakou dobu víme, že v nadcházejícím snímku z filmového univerza Mad Max se objeví Chris Hemsworth. Nyní už také známe další detaily o jeho roli. A zdá se, že žádného správňáka hrát nebude.

Herec Yahya Abdul-Mateen II si v prequelu na Mad Maxe nakonec nezahraje

Prequel na nadupanou jízdu jménem Mad Max: Zběsilá cesta, který se bude nazývat Furiosa, se pochlubí hvězdným obsazením. Nakonec v něm ale bude chybět budoucí představitel Morphea.

Máme špatnou zprávu pro fanoušky filmové série Mad Max

Žádný strach, nikdo neumřel. Ale jak už to v dnešní době bývá, mnohé premiéry se musí z nejrůznějších důvodů odložit. A něco takového bohužel potkalo i nadcházející díl ze série Mad Max.

Druhý pohled na Sweet Tootha je mnohem lepší

Netflix nám ukazuje svůj nový seriálový klenot Sweet Tootha ve druhém traileru a jestli jsme byli po prvním traileru v rozpacích, tak po tom druhém jsme v mírném nadšení.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E4

Princezna, drak, magie a kouzla

Dnešní díl bude moderovat skutečná princezna. A přijedou i drak a čarodějové, gigantická monstra, šlechtici, prostě vás čeká přímo pohádkový díl 90VTEŘIN.

Zomrel herec Hugh Keays-Byrne z filmovej série Mad Max

Hugh Keays-Byrne zomrel vo veku 73 a zanechal za sebou výraznú stopu v srdciach fanúšikov Šialeného Maxa.

Chris Hemsworth si zahrá v Mad Max: Furiosa

Režisér George Miller stále pracuje na prequeli zo sveta šialeného Maxa. Najnovšie už aspoň máme potvrdené, kto sa vo filme objaví i to, komu tvorcovia zverili rolu Furiosy.

Old Guard - Našel Netflix dno komiksových adaptací?

Snímek vyprávějící o skupině nesmrtelných bojovníků mohl nabídnout slušnou porci akce proloženou dobrým příběhem. Bohužel se však ani jedno nestalo.

Charlize Theron je sklamaná, že si nezahrá v prequeli Mad Max: Furiosa

George Miller pracuje na filme, ktorý nám priblíži minulosť neohrozenej hrdinky Furiosi. Tá zažiarila po boku šialeného Maxa. Bohužiaľ si však túto rolu nezopakuje Charlize Theron.

George Miller hľadá herečku pre prequel Mad Max Furiosa

Mad Max: Fury Road po päťročnej pauze a sporoch medzi režisérom a Warner Bros. dostane zrejme hneď dva ďalšie filmy.

TOP 5 Epizoda S1E3

Šílené indie postapo filmy

Letos už stačila shořet půlka světa, pošťuchování se dvou atomových velmocí málem zapříčinilo třetí světovou a ten vir taky není kdovíco. My jdeme s dobou, takže zde je TOP 5 indie postapo filmů.

Auto "V8 Interceptor" z pôvodného filmu Mad Max je na predaj

"Posledný" V8 Interceptor, preslávený stroj bojovníka ciest Šialeného Maxa, je na predaj a ak máte po vreckách milióny, môžete ho mať v garáži. Aký však bol skutočný príbeh tohto auta?

Šílený Max 4: Zběsilá cesta

2015