Zobrazit vše ve dne 30. 11. 2021

Cowboy Bebop - Cringe, nebo luxus?

Anime adaptace se stávají čím dál častějšími. Bohužel jen výjimečně se k nám dostane doopravdy kvalitní ztvárnění. Jak to ovšem vypadá s hranou verzí úžasné klasiky?

Herec Yahya Abdul-Mateen II si v prequelu na Mad Maxe nakonec nezahraje

Prequel na nadupanou jízdu jménem Mad Max: Zběsilá cesta, který se bude nazývat Furiosa, se pochlubí hvězdným obsazením. Nakonec v něm ale bude chybět budoucí představitel Morphea.

Třetí díl striptérské podívané Bez kalhot je oficiálně ve výrobě

Naposledy jsme se striptérské podívané, která potěší především dámy, dočkali v roce 2015, přičemž posléze se po sérii slehla zem. Přednedávnem však vyšlo najevo, že třetí díl je oficiálně ve výrobě.

Sony s Marvelem už chystají novou trilogii MCU Spider-Mana s Tomem Hollandem

Venku ještě není ani nadcházející třetí díl MCU trilogie o Spider-Manovi a Sony s Marvelem již plánují další. Tom Holland však v minulosti řekl, že po třicítce by pavoučího hrdinu ztvárňoval nerad.

Tým astronautů se vydá na tajemnou stanici na Měsíci, na které najde všechny členy posádky mrtvé

Nový sci-fi thriller The Silent Sea bude další jihokorejskou novinkou, kterou Netflix letos představí. Seriál se zaměří na opuštěnou vesmírnou stanici na Měsíci, kde došlo k jakési smrtelné nehodě.

Tento týden s Na tahu (29.11. - 5.12.)

Začíná nám advent! A to znamená speciální Na tahu štětcem. Flowee s Kubou ozdobí perníčky a zazpívají koledy! Ve čtvrtek tradiční Duše a v sobotu Lamy na tahu z gauče.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #42

Otázka života, nesmrtelnosti a vůbec

Naši hrdinové porazili v souboji korálové monstrum Bennyho a získali jeden z mocných artefaktů popírajících bohyni života a smrti.

V Praze odstartovalo natáčení druhého dílu akčňáku Vyproštění

První díl akčního snímku Vyproštění patří mezi nejúspěšnější filmy, co kdy Netflix vyprodukoval. Je proto přirozené, že se dočkáme i druhého dílu, jehož produkce již oficiálně začala. A to v Praze.