Zobrazit vše ve dne 25. 5. 2023

V seriálu Hijack se Idris Elba jako zkušený vyjednavač pokusí zachránit cestující uneseného letadla

Služba Apple TV+ se pochlubila trailerem na seriál Hijack, ve kterém se v hlavní roli vyjednavače objeví herec Idris Elba. Podaří se mu zachránit letadlo, které unesla neznámá banda ozbrojenců?

Animovaní Transformeři s hvězdným obsazením se nakonec trochu opozdí

Po téměř 40 letech se dočkáme nového animovaného celovečeráku o Transformerech s hvězdným obsazením. Nyní se ale zdá, že si na ně budeme muset ještě nějaký ten čas počkat. A to necelé dva měsíce.

V akčním thrilleru The Flood bude muset šerifka a skupina vězňů čelit hladovým aligátorům

Studio Saban Films se pochlubilo prvním oficiálním trailerem na akční thriller jménem The Flood, ve kterém s sebou masivní povodně přinesou haldu masožravých aligátorů. A malinkatí rozhodně nejsou.

K obsazení čtvrtého dílu Mizerů se připojuje hvězda ze seriálu Better Call Saul

Nedávno se konečně rozjelo natáčení čtvrtého dílu Mizerů, ve kterém opět uvidíme Willa Smithe a Martina Lawrence. K hercům se nedávno připojila i Rhea Seehorn, hvězda ze seriálu Better Call Saul.

Zaklínač: Spin-off o Potkanech nabral na palubu všechny hlavní herce a seriálovou režisérku

Netflix to bude zkoušet s dalším spin-offem k seriálovému Zaklínači. Tentokrát se zaměří na skupinku lapků jménem Potkani, které mohou znát čtenáři knih. Spin-off už nabral na palubu hlavní herce.

Ve věku 83 let zemřela legendární americká zpěvačka Tina Turner

Tina Turner, vlastním jménem Anna Mae Bullock, která se proslavila jako legendární zpěvačka, nedávno zemřela ve svých 83 letech. Proslavila se hity jako Simply the Best a We Don't Need Another Hero.