Zobrazit vše ve dne 20. 5. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E36

Příšerky s.r.o., G. I. Joe a Hotel Transylvánie? JAKÝ ŽE JE ROK?

Pohádky našeho dětství se vracejí! Příšerky s.r.o. v novém seriálu, Hotel Transylvánie v posledním filmu a Snake Eyes v novém G. I. Joe filmu? To je těžká nostalgie v novém kabátku.

Batmanův Dlouhý Halloween se prezentuje trailerem na druhý díl

Je velmi neobvyklé, když je k vidění trailer na pokračování filmu, který ještě není dostupný k vidění. Warner Bros a jejich neotřelý přístup k propagaci animovaného dvojfilmu Batman The Long Halloween

Nejnovější spin-off akční franšízy G. I. Joe nese podtitul Snake Eyes, snímek se představil v oficiálním traileru

Studio Paramount Pictures nedávno představilo oficiální trailer snímku G. I. Joe: Snake Eyes, kde se objeví Henry Golding coby nepříliš komunikativní ninja hledající místo, kam by mohl patřit.

V krabičce od sirek je útulno... nebo ne? Věčné duše bojují o životy!

Naposledy jsme Věčné duše opustili na začátku souboje s Nezzodanovým učitelem Klaxanem Blazegripem. Minulý týden k tomuto střetnutí konečně došlo. I když Duše souboj přežily, moc si tím nepomohly.

Revoluční český komiksový projekt Nanits Chronicles vyjde ve fyzické verzi, předobjednávky již byly spuštěny

NANITS, revoluční komiksový projekt, který byl zrušen kvůli odchodu investorů, bude pokračovat. Tvůrci projektu se spojili s Epochou, aby mohli sci-fi komiks Nanits Chronicles vydat ve fyzické verzi.

Druhý pohled na Sweet Tootha je mnohem lepší

Netflix nám ukazuje svůj nový seriálový klenot Sweet Tootha ve druhém traileru a jestli jsme byli po prvním traileru v rozpacích, tak po tom druhém jsme v mírném nadšení.