Tak tohle zabolí. Seriál Pan Corman nechalo studio Apple TV zrušit hned po první sérii

Ty seriály to mají holt těžký. I přestože vymyslíte geniální příběh, který se bude táhnout napříč několika sériemi, všechno může zmařit nevelký zájem diváků. Přesně to je případ seriálu Pan Corman.

Kingsman: První mise v ukázce dokazuje, že ještě není zrušen

Disneyho 20th Century Studios zveřejnilo krátkou ukázku na prequel Kingsmanovského univerza z první světové války.

Netflix ruší Jupiter’s Legacy po prvej sérií, pracuje na spin-offe

Streamovacia platforma Netflix ruší svoj nový superhrdinský seriál Jupiter’s Legacy po prvej sérií. Zaužívaná praktika má však tentoraz trochu iná zvrat. Pracuje sa totiž na spin-offe.

The Irregulars zrušeni! Proč Netflix ruší seriály po první sérii?

Příležitostní detektivové z Baker Street sa na Netflixe dlho neohriali. Streamovacia platforma seriál zrušila hneď po prvej sérií. Dôvody sú neznáme. Pokiaľ sa na ne nepozrieme zo správneho uhla.

Film na motivy The Last of Us ztroskotal na velkém množství akce

V současné době se čeká na seriál The Last of Us, jež přijde někdy v následující době díky HBO. Ovšem jistá adaptace této slavné hry byla v produkci již dříve, ta ale nikdy nepatřila světlo světa.

Objevila se krabice neoznámené Metal Gear Solid deskovky

Bude to pár měsíců, co byla zrušena produkce již oznámené deskovky na motivy Metal Gear Solid. Na internetu se objevila krabice nikdy neoznámené deskové hry na motivy této slavné videoherní série.

Pán prstenů dalším neúspěchem Amazonu: Ambiciózní MMORPG zrušeno

Amazon zrušil masivně multiplayerový RPG titul Lord of the Rings, který byl oznámen v roce 2019. Americký gigant se na vlastní kůži přesvědčuje, že vývoj her není jednoduchý.

Zrušený seriál Mystery Science Theater 3000 sa znova stavia na nohy vďaka fanúšikom

Séria Mystery Science Theater 3000 sa po desiatkach rokov, dvoch moderných úspešných sériách na Netflixe a následnom zrušení opäť stavia na nohy. Tentoraz kompletne vďaka fanúšikom.

TOP 5 Epizoda S1E38

Seriály, které byly zrušeny moc brzy

Někdy se stane, že naše oblíbené seriály skončí dříve, než bychom chtěli. Řada z nich dokonce ještě před ukončením první série. Dnes vám tedy ukážeme TOP 5 seriálů, které byly zrušeny moc brzy.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E68

Johnny Depp je zrušen!

Hollywoodští herci přicházejí o práci kvůli bulváru, malé děti o kamarády kvůli strašidelným tabletům, vy ale nepřijdete o vzácný čas, protože vám to vše vysvětlíme za pouhých 90VTEŘIN.

Penny Dreadful: City of Angels zrušený už po prvej sérii

Serial Penny Dreadful: City of Angels druhú sériu nedostane. Rozhodla o tom jeho vysielacia stanica Showtime.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E45

Cancel culture útočí: Rick a Morty má být zrušen?

Internetová cancel culture útočí na další seriál, DC FanDome se rozpadá a účesy se stávají nebezpečnějšími, než atomovky. Prostě taký běžný pátek s novým dílem 90VTEŘIN.

Ľudia opäť volajú po zrušení Ricka a Mortyho

Staré kontroverzné video tvorcu populárneho animovaného seriálu Dana Harmona opäť koluje po sociálnych sieťach. Mnohí opäť požadujú trest za Harmonov prešľap.

Sedmý díl komiksové série Temná věž a umělecký komiks Caravaggio jsou konečně venku, CRWECON 2020 zrušen, nové dvě Bondovky

Dobrý den, vítejte u dalších jednohubek z knižního světa. Dnes můžete očekávat informace o nově vydaných komiksech, řekneme si něco o zrušeném CRWECONu 2020 a podíváme se na nové knižní Bondovky.

Pokračování knihy Vzhůru k obloze, zrušený facebook profil nakladatelství Epocha, Poutník z Mohameda ve formě audioknihy

Dobrý den. Vítáme vás u dalších jednohubek z knižního světa. Kromě nových oznámení pro vás máme i informace o facebookovém banu pro nakladatelství Epocha.

Snímky ze zrušeného projektu Star Wars 1313

Zrušený projekt od studia LucasArts, Star Wars 1313, mohl být opravdu zajímavý. Na internetu se objevilo pár obrázků.

Nejnovější bondovky se dočkáme až v listopadu. Odložení je reakcí na epidemii koronaviru

Jubilejní pokračování příběhů agenta s povolením zabíjet se bohužel o několik měsíců odkládá. Viníkem je nebezpečný koronavirus.

Smutný příběh Star Wars her u EA. Za 7 let pouze 3 velké hry a další tři zrušeny

Pojďme se detailně podívat na jeden smutný příběh, který vypráví o tom, jak EA zahodila šanci stát se lepší firmou a vydělat miliardy dolarů na Star Wars značce.

Zrušených her s Vetřelcem bylo více. Střílečku připravovali i v 3D Realms

Mělo jít o multiplayerovou first-person střílečku s příběhem a PvE zaměřením. Takticky a strategicky jsme měli bojovat proti xenomorphům a jejich královně.

Záběry ze zrušeného Star Wars Underworld

Na internet unikly testovací záběry ze zrušeného hraného seriálu Star Wars Underworld.

Uniklé obrázky ukazují zrušený animovaný film, který měl hráče připravit na The Last of Us Part II

Podívejte se na uniklé obrázky zrušeného animovaného filmu The Last of Us, který měl objasnit dění mezi první a druhou hrou studia Naughty Dog.

Češi chtějí protestovat za zrušené pirátské stránky pro sledování seriálů a filmů

Z recese se stává vážná věc. Někteří berou výzvu satiristického spolku vážně a chtějí za obnovu nelegálních serverů pro filmy a seriály demonstrovat.