Komediálně mysteriózní seriál Maggie zrušen po pouhé první sérii

Pokud patříte mezi diváky, kteří si první řadu seriálu Maggie užili, tak pro vás máme špatnou zprávu. Nedávno vyšlo najevo, že seriál už nebude obnoven pro druhou sérii, tudíž jeho výroba se tak ruší.

Animovaného Batmana už chtějí vytáhnout z hrobu významné streamovací služby

Tak se zdá, že animovaného Batmana neblahý osud Batgirl nakonec nezastihne. O práva na zrušený seriál se momentálně přetahují významné streamovací služby, mezi které patří například Netflix a Hulu.

Netflix ruší seriálový Resident Evil po pouhé první řadě

Streamovací gigant Netflix nedávno zveřejnil informaci, která asi snad nikoho nepřekvapí. Seriálová adaptace populární herní série Resident Evil se ruší. Zombie apokalypsa tak končí předčasně.

Batgirl bude mít pro vybrané publikum „pohřební“ promítání

Společnost Warner Bros. Discovery hodlá uspořádat krapet nezvyklou a bizarní událost, která má sloužit jako takové rozloučení se zrušenou Batgirl. Během tohoto týdne má proběhnout pohřební promítání.

Nové filmové adaptace knihy Prokletí Salemu se možná nedočkáme ani příští rok

Společnost Warner Bros. Discovery nedávno odstranila ze svého kalendáře premiér připravovanou adaptaci Prokletí Salemu, která měla do kin dorazit v první polovině příštího roku. Hrozí filmu zrušení?

Které DC projekty jsou „v bezpečí“ před osudem, který zastihl zrušenou Batgirl?

Studio Warner Bros. Discovery s celým DC univerzem opravdu řádně zatřáslo. Po zrušení filmu o Batgirl tak mezi fanoušky vyvstaly obavy z toho, zda podobný osud nezastihne také další velké projekty.

Jak to nakonec bude s filmovým Flashem? Warner Bros. Discovery zvažuje tři možnosti

Ezra Miller, tedy naše milá a bláznivá Zhouba Havaje, přinutil představitele studia Warner Bros. Discovery jednat o třech možnostech, kterak naložit s nadcházejícím filmem o Flashovi. Čeká ho zrušení?

Batman a Batgirl společně na jedné fotce z filmu, který už možná nikdo z nás neuvidí

K šoku mnohých fanoušků se studio Warner Bros. Discovery rozhodlo zrušit premiéru DC filmu o Batgirl. Režisér Adil El Arbi se ale rozhodl, že se pochlubí fotkou, na které je i Batman Michaela Keatona.

Kevin Feige, James Gunn a Edgar Wright vyjádřili podporu režisérům zrušené Batgirl

Adil El Arbi a Bilall Fallah, režiséři zrušené Batgirl, zcela pochopitelně asi nemají úplně tu nejlepší náladu. Podpořili je ale významné osobnosti z Marvelu, mezi které patřil i Kevin Feige.

Projekt Popcorn zcela končí. Filmy od Warnerů už nebudou na HBO Max vycházet po 45 dnech

Během roku 2021 vydávalo studio Warner Bros. své velké filmy souběžně jak na HBO Max, tak i v kinech. Následně studio tuto strategii pro rok 2022 krapet změnilo, ale s novým vedením přišel její konec.

Warner Bros. Discovery a jeho desetiletý plán na „opravu“ filmového DC univerza

Studio Warner Bros. Discovery má přichystanou strategii, se kterou chce posunout filmový DC univerz trochu jiným a lepším směrem. David Zaslav tak nedávno oznámil, že je vytvořený desetiletý plán.

Batgirl není jediná oběť. Warner Bros. Discovery v tichosti odstranilo několik filmů z HBO Max

Zrušení premiéry již natočeného snímku Batgirl mnoho fanoušků řádně šokovalo. A nedlouho poté navíc vyšlo najevo, že studio Warner Bros. Discovery navíc v tichosti odstranilo další filmy z HBO Max.

Upírská verze Romea a Julie dostala kolíkem do srdce. Netflix ruší seriál First Kill po první sérii

Netflix nemilosrdně zařízl další seriál. Tentokrát takový osud čekal První krev, který je v podstatě takovou upírskou verzí příběhu o Romeovi a Julii. Seriál si patrně nevedl dobře se sledovaností.

Devadesátimilionová produkce v koši. DC film Batgirl nakonec nevyjde

Pokud jste se těšili na samostatný film o Batgirl s Leslie Grace v hlavní roli, tak pro vás máme hodně špatnou zprávu. Podle nedávných informací vyšlo najevo, že nakonec vůbec nebude premiérovat.

Je rozhodnuto. Druhý díl filmového Tomb Raidera s Aliciou Vikander už nevznikne

Pokračování filmového Tomb Raidera z roku 2018 už nakonec nevznikne. Jelikož studio MGM ztratilo práva, celá filmová značka se dočká rebootu. Kvůli tomu v roli Lary Croft končí i Alicia Vikander.

Ze zrušeného pokračování hry Trespasser se zrodil filmový Jurský svět

Jeden z tvůrců Xboxu odhalil pozoruhodný příběh o tom, jak se z plánů na pokračování ambiciózní, avšak nepříliš povedené hry Trespasser ze světa Jurského parku stala nová filmová trilogie.

Amber Heard podala žádost o zrušení rozsudku soudu kvůli falešnému porotci

O Amber Heard jsme již pár dní neslyšeli, ale nebojte se. Svého snu vyhrát spor s Johnnym Deppem se herečka stále nevzdala a kromě odvolání hledá i další cesty, jak docílit svého.

Nad budoucností seriálu Resident Evil krouží supi. Přesto se už začalo pracovat na druhé řadě

Seriálový Resident Evil je už několik dní venku. Ale žádných vyloženě chvályhodných reakcí se opravdu nedočkal. I přestože mu ale hrozí od Netflixu zrušení, tvůrci už začali s pracemi na druhé řadě.

Na upíry, zombíky a hrůzy z tunelů si budeme muset počkat. Premiéry očekávaných hororů se odkládají

Tři očekávané horory k nám nakonec dorazí o něco později, jeden z nich možná už vůbec. Zatímco u jednoho filmu je onen odklad opravdu výrazný, u dalšího se naštěstí jedná o pouhopouhých několik dní.

HBO ruší seriál Zakletý v čase po první řadě

Romantický a mysteriózní seriál Zakletý v čase premiéroval na HBO ke konci jara. Pokud jste však po první řadě čekali, že se dočkáte další série, bohužel pro vás máme špatně zprávy. HBO seriál ruší.

S budoucností Fantastických zvířat to moc dobře nevypadá

Třetí díl Fantastických zvířat už sice překonal svůj rozpočet, ale jeho tržby může studio Warner Bros. jen těžko považovat za uspokojivé. Znamená to tedy, že je se sérií z kouzelnického světa konec?

Zrušená bondovka s Danielem Craigem od režiséra Trainspottingu se měla odehrávat v Rusku

Britský oscarový režisér Danny Boyle měl původně natočit poslední bondovku, ve které by si zahrál herec Daniel Craig. Nakonec ale od projektu odstoupil. Co ale vlastně pro fanoušky agenta 007 chystal?

Je rozhodnuto. Společně s Batwoman končí i seriál Legendy zítřka

K žádnému překvapivému rozhodnutí nedošlo. Stanice The CW oznámila, že skutečně zruší jak Batwoman, tak i Legendy zítřka. Seriál tak po sedmi sériích svou cestu končí. Batwoman zařízli po řadě třetí.

Stanice The CW patrně zruší dva seriály z univerza Arrowverse

Universum Arrowverse nečekají úplně nejlepší časy. Stanice The CW se patrně chystá zrušit dva ze svých superhrdinských seriálů, nicméně zatím není jasné, které série tento neblahý osud přesně potká.

Netflix mění svoje plány. Bright 2 nakonec patrně nevznikne

Reportér Lucas Shaw informoval o tom, že streamovací platforma Netflix údajně opouští svůj plán vytvořit pokračování fantasy filmu jménem Bright. Důvodem ale prý není Smithova facka na Oscarech.

Netflix kvůli úbytku předplatitelů likviduje své animované projekty a vyhazuje

Netflix postihly temné časy. Kvůli úbytku předplatitelů se tak služba rozhodla k několika významným krokům. Nejenže dala mnohým svým zaměstnancům padáka, ale také zrušila několik animovaných projektů.

Proč byl Will Smith zrušený?

Kdo je také zmaten ze všeho, co se událo kolem herce Willa Smithe a komika Chrise Rocka na letošním odevzdáváním Oscarů, ten zde snad najde odpovědi. Nebo alespoň kecy toho slováka, co vede Nerdfix.

Hraný Příběh hraček a zrušený Obi-Wan. Jak se na apríla žertovalo ve světě internetové popkultury?

Čím vším se v internetovém světě popkultury nachytávalo na apríla? Na vše možné! Například na nového Doctora Who, hranou verzi Příběhu hraček a i nově vydaný díl knižní fantasy ságy Píseň ledu a ohně.

Bruce Willis už není držitelem Zlaté maliny. Pořadatelé ji hercovi odebrali

V posledních letech dostával Bruce Willis jednu nominaci na Zlatou malinu za druhou. Její pořadatelé ale nedávno vyjádřili úctyhodné gesto, když vyšlo najevo, že Willisovi byla diagnostikována afázie.

Seriál Archive 81 se po pouhé první sérii ruší

Pokud jste si oblíbili hororový seriál Archive 81, který k nám dorazil na začátku letošního roku, tak vám přinášíme špatné zprávy. Netflix se totiž rozhodl, že slušně hodnocený seriál nakonec zruší.

Channing Tatum se už na marvelovky nedívá. Disney mu potopil vytoužený komiksový projekt

Herec Channing Tatum měl před několika lety původně ztvárnit komiksovou postavu Gambita, která je především známá ze série X-Men. Onen projekt ale zarazilo studio Disney, což s hercem dost otřáslo.

Seriál Tajemství loňského léta se po pouhé první sérii ruší

Občas to prostě nevyjde. Názornou ukázkou může být i seriálová adaptace románu Tajemství loňského léta, která po první řadě více sérií mít nebude. Příčinou jsou negativní hodnocení a malá sledovanost.

Ernie Hudson potvrzuje vývoj nové hry ze světa Krotitelů duchů

V roce 2019 jsme se dočkali remasteru původní Ghostbusters videohry z roku 2009. Tomu se sice moc nedařilo, ovšem dle herce Ernieho Hudsona to vypadá, že nová hra z tohoto univerza je již na cestě.

Fanoušci skládají petice na obnovení nedávno zrušeného seriálu Kovboj Bebop

Seriál Kovboj Bebop potkal smutný a tragický konec v podobě jeho úplného zrušení. Netflix je ale momentálně bombardován sériemi petic, které požadují, aby byl seriál obnoven ještě pro druhou sérii.

Tragický konec nadějného seriálu. Hraný Kovboj Bebop byl zrušen ani ne měsíc po premiéře

Hraný Kovboj Bebop nezabodoval u diváků tak, jak si Netflix představoval. V rámci toho se proto rozhodl celý seriál po své první sérii, které jsme se dočkali teprve před necelým měsícem, zrušit.

TOP 5 Epizoda S1E90

Seriály zrušené kvůli absolutní kravině

Některým seriálům se povede dosáhnout zlatou sedmičku, tedy plných sedm sérii. Pak jsou to ale takové, které jsou zrušeny dříve. Teď se podíváme na TOP 5 seriálů zrušených kvůli absolutní kravině

Jason Momoa jako Vrána. Podívejte se, jak měl slavný herec vypadat v temné roli Erica Dravena

Už v roce 2016 se připravoval novodobý reboot slavného snímku Vrána, ve kterém se v hlavní role měl představit Jason Momoa. Na jeho plánovaný zjev se nyní můžete sami podívat.

Tak tohle zabolí. Seriál Pan Corman nechalo studio Apple TV zrušit hned po první sérii

Ty seriály to mají holt těžký. I přestože vymyslíte geniální příběh, který se bude táhnout napříč několika sériemi, všechno může zmařit nevelký zájem diváků. Přesně to je případ seriálu Pan Corman.

Kingsman: První mise v ukázce dokazuje, že ještě není zrušen

Disneyho 20th Century Studios zveřejnilo krátkou ukázku na prequel Kingsmanovského univerza z první světové války.

Netflix ruší Jupiter’s Legacy po prvej sérií, pracuje na spin-offe

Streamovacia platforma Netflix ruší svoj nový superhrdinský seriál Jupiter’s Legacy po prvej sérií. Zaužívaná praktika má však tentoraz trochu iná zvrat. Pracuje sa totiž na spin-offe.

The Irregulars zrušeni! Proč Netflix ruší seriály po první sérii?

Příležitostní detektivové z Baker Street sa na Netflixe dlho neohriali. Streamovacia platforma seriál zrušila hneď po prvej sérií. Dôvody sú neznáme. Pokiaľ sa na ne nepozrieme zo správneho uhla.

Film na motivy The Last of Us ztroskotal na velkém množství akce

V současné době se čeká na seriál The Last of Us, jež přijde někdy v následující době díky HBO. Ovšem jistá adaptace této slavné hry byla v produkci již dříve, ta ale nikdy nepatřila světlo světa.

Objevila se krabice neoznámené Metal Gear Solid deskovky

Bude to pár měsíců, co byla zrušena produkce již oznámené deskovky na motivy Metal Gear Solid. Na internetu se objevila krabice nikdy neoznámené deskové hry na motivy této slavné videoherní série.

Pán prstenů dalším neúspěchem Amazonu: Ambiciózní MMORPG zrušeno

Amazon zrušil masivně multiplayerový RPG titul Lord of the Rings, který byl oznámen v roce 2019. Americký gigant se na vlastní kůži přesvědčuje, že vývoj her není jednoduchý.

Zrušený seriál Mystery Science Theater 3000 sa znova stavia na nohy vďaka fanúšikom

Séria Mystery Science Theater 3000 sa po desiatkach rokov, dvoch moderných úspešných sériách na Netflixe a následnom zrušení opäť stavia na nohy. Tentoraz kompletne vďaka fanúšikom.

TOP 5 Epizoda S1E38

Seriály, které byly zrušeny moc brzy

Někdy se stane, že naše oblíbené seriály skončí dříve, než bychom chtěli. Řada z nich dokonce ještě před ukončením první série. Dnes vám tedy ukážeme TOP 5 seriálů, které byly zrušeny moc brzy.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E68

Johnny Depp je zrušen!

Hollywoodští herci přicházejí o práci kvůli bulváru, malé děti o kamarády kvůli strašidelným tabletům, vy ale nepřijdete o vzácný čas, protože vám to vše vysvětlíme za pouhých 90VTEŘIN.

Penny Dreadful: City of Angels zrušený už po prvej sérii

Serial Penny Dreadful: City of Angels druhú sériu nedostane. Rozhodla o tom jeho vysielacia stanica Showtime.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E45

Cancel culture útočí: Rick a Morty má být zrušen?

Internetová cancel culture útočí na další seriál, DC FanDome se rozpadá a účesy se stávají nebezpečnějšími, než atomovky. Prostě taký běžný pátek s novým dílem 90VTEŘIN.

Ľudia opäť volajú po zrušení Ricka a Mortyho

Staré kontroverzné video tvorcu populárneho animovaného seriálu Dana Harmona opäť koluje po sociálnych sieťach. Mnohí opäť požadujú trest za Harmonov prešľap.

Sedmý díl komiksové série Temná věž a umělecký komiks Caravaggio jsou konečně venku, CRWECON 2020 zrušen, nové dvě Bondovky

Dobrý den, vítejte u dalších jednohubek z knižního světa. Dnes můžete očekávat informace o nově vydaných komiksech, řekneme si něco o zrušeném CRWECONu 2020 a podíváme se na nové knižní Bondovky.

Pokračování knihy Vzhůru k obloze, zrušený facebook profil nakladatelství Epocha, Poutník z Mohameda ve formě audioknihy

Dobrý den. Vítáme vás u dalších jednohubek z knižního světa. Kromě nových oznámení pro vás máme i informace o facebookovém banu pro nakladatelství Epocha.

Snímky ze zrušeného projektu Star Wars 1313

Zrušený projekt od studia LucasArts, Star Wars 1313, mohl být opravdu zajímavý. Na internetu se objevilo pár obrázků.

Nejnovější bondovky se dočkáme až v listopadu. Odložení je reakcí na epidemii koronaviru

Jubilejní pokračování příběhů agenta s povolením zabíjet se bohužel o několik měsíců odkládá. Viníkem je nebezpečný koronavirus.

Smutný příběh Star Wars her u EA. Za 7 let pouze 3 velké hry a další tři zrušeny

Pojďme se detailně podívat na jeden smutný příběh, který vypráví o tom, jak EA zahodila šanci stát se lepší firmou a vydělat miliardy dolarů na Star Wars značce.

Zrušených her s Vetřelcem bylo více. Střílečku připravovali i v 3D Realms

Mělo jít o multiplayerovou first-person střílečku s příběhem a PvE zaměřením. Takticky a strategicky jsme měli bojovat proti xenomorphům a jejich královně.

Záběry ze zrušeného Star Wars Underworld

Na internet unikly testovací záběry ze zrušeného hraného seriálu Star Wars Underworld.

Uniklé obrázky ukazují zrušený animovaný film, který měl hráče připravit na The Last of Us Part II

Podívejte se na uniklé obrázky zrušeného animovaného filmu The Last of Us, který měl objasnit dění mezi první a druhou hrou studia Naughty Dog.

Češi chtějí protestovat za zrušené pirátské stránky pro sledování seriálů a filmů

Z recese se stává vážná věc. Někteří berou výzvu satiristického spolku vážně a chtějí za obnovu nelegálních serverů pro filmy a seriály demonstrovat.