Dvoudenní akce HlídCon 2022 je vyloženě povinnou událostí pro všechny milovníky Dračí hlídky

Dračí hlídka si během těch pár let své existence vybudovala velkou fanouškovskou základnu. Její tvůrci se proto rozhodli, že uspořádají první sraz všech jejích fanoušků, který se uskuteční již brzy.

Těšte se na Geeked Week 2022. Velkolepou událost o tom nejlepším na Netflixu

Netflix zveřejnil trailer ke své události jménem Geeked Week 2022. Ta bude probíhat již v první polovině příštího měsíce, přičemž nabídne nejrůznější novinky a informace o nadcházejících projektech.

Comic-Con v Praze už za necelý měsíc! Těšit se opět můžeme na herecké, knižní a komiksové legendy

Už za necelý měsíc bude v Praze probíhat třetí ročník Comic-Conu, velkolepé popkulturní akce, kterou by si obzvlášť fanoušci našeho webu neměli nechat ujít. A koho všechno můžeme na akci očekávat?

V thrilleru Stay Close spojí podivná série znepokojivých událostí dohromady čtyři jedince

Nadcházející thrillerový seriál Stay Close představuje oficiální trailer. Seriál bude vycházet podle stejnojmenné předlohy od Harlana Corbena, který na nadcházející adaptaci usilovně pracoval také.

Satirický dokument o událostech roku 2021 se pochlubil prvním trailerem

Jaký byl rok 2021? Přesně o tom bude pojednávat nadcházející humorný dokument od tvůrce seriálu Černé zrcadlo, který naváže na svého předchůdce, jenž se zas ostře zaměřil na rok předešlý.

Byla hrůzostrašná smrt v hororu Děsivé dědictví založená na skutečné události?

V hrozivém hororu Ariho Astera je jistá scéna, která se zdá být příliš neuvěřitelná, než aby se odehrála v reálném životě. Ale co kdybychom vám řekli, že něco podobného se skutečně stalo?

Fanoušci teorizují: Nový Matrix bude ignorovat události druhého a třetího dílu

Každý velký film, který toho ve svém plnohodnotném traileru divákovi příliš neodhalí, vyprodukuje řadu fanouškovských teorií. Výjimkou není ani nadcházející Matrix.

Našlapaný trailer na film Injustice naznačuje události, které změní Supermana k nepoznání

Superman – kladná síla, kterou jen tak nic nerozhází a jeho dobráctví je nakažlivé. Nebo ne? Co když Joker zaútočí na něj a jeho nejbližší a ublíží mu jako nikdo jiný? Přesně o tom bude film Injustice

Animovaný film Injustice kopírující události z komiksů i her dorazí již v říjnu

Populární videoherní série Gods Among Us se dočká svého animovaného filmu, který se zaměří na úplný počátek konfliktu mezi Supermanem a Batmanem ve světě, kde Superman vládne železnou rukou.

Mohutná komiksová sága Bomba představuje čtenářům události vedoucí k odpálení první jaderné bomby

6. srpna/augusta 1945 spadla na japonské město Hirošima první atomová bomba. Události, které vedly k tomuto katastrofickému činu, monitoruje masivní komiks Bomba, jehož české vydání připravuje Argo.

Co se stalo s Hellboyem po událostech z povídky Ostrov?

Očekávaná komiksová "jednohubka" Hellboy: Vstříc mrtvým vodám ukáže čtenářům události odehrávající se po povídce Ostrov z šestého svazku. Datum vydání by mělo spadat na konec března/marce 2021.

Komiksová série Avatar: The Next Shadow ukáže události mezi prvním a druhým filmem

Všichni fanoušci sci-fi filmu Avatar z roku 2009 netrpělivě čekají na druhý díl, který by měl vyjít v roce 2022. Toto čekání by mohla zkrátit komiksová mini série, která těsně navazuje na první film.

Známe událost, která odstartuje éru Star Wars: The High Republic

Dvě stě let před narozením Anakina Skywalkera nastane katastrofa, která definuje doposud neprobádanou kapitolu světa Star Wars. Zničení lodi Legacy Run nebude jen běžná nehoda.

EA, Xbox, Activision, Naughty Dog, Star Wars, Marvel a další zareagovali na události v Americe

Velké herní společnosti a další se vyjadřují k nedávným událostem v Americe spojených s tragickou smrtí George Floyda, který zemřel kvůli drsnému policejnímu zásahu.

Ve hře Jurassic World Aftermath se můžeme podívat na události po filmu Jurský svět: Zánik říše

Příznivci Jurského parku/světa se budou moci v budoucnu znovu setkat s dinosaury. Po několika úspěšných hrách vzniká další.

Objavili sa prvé ukážky z komiksu Countdown, ktorý mapuje udalosti vedúce k Star Trek Picard

Film Star Trek Picard je na spadnutie, preto nie je nič zvláštne na tom, že vychádza komiks s názvom Countdown. Mapuje pomerne veľkú časovú oblasť medzi koncom posledného Star Trek filmu a Picardovým…