Zobrazit vše ve dne 15. 3. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E17

Disney blokuje rasistické pohádky a Maty má bikiny! Nekecáme!

Tento týden to Disney trochu s těmi zákazy přehnal a děti teď nemohou sledovat některé staré pohádky. To Netflix zase zakazuje sdílené účty. Alespoň že ten Mortal Kombat bude na HBO.

Tenet od Christophera Nolana na Game Boy Advance

V dnešní době toho modeři zvládnou opravdu hodně. Od demakování nových her na staré konzole, až po přidávání modů, které hru změní k nepoznání. Co ale takhle vzít Tenet a přepracovat ho na GBA?

Zaslouží si Superman & Lois šanci?

Superman s Lois jsou seriálovým zjevením startu letošní sezony. Je to opravdu tak dobré, nebo je to jen naleštěné pozlátko?

Mortal Kombat film se ukazuje v řadě televizních upoutávek

Reboot Mortal Kombat už nám pomalu klepe na dveře. Přeci jen film dorazí na HBO Max a do kin za měsíc. Není se tedy čemu divit, že HBO vypouští do světa reklamy k tomuto nadcházejícímu snímku.

Co se stalo s Hellboyem po událostech z povídky Ostrov?

Očekávaná komiksová "jednohubka" Hellboy: Vstříc mrtvým vodám ukáže čtenářům události odehrávající se po povídce Ostrov z šestého svazku. Datum vydání by mělo spadat na konec března/marce 2021.

Sony přichází s novým hororem, The Unholy obrátí krucifix vzhůru nohama

Velikonoce se blíží a studia Sony Pictures si pro milovníky duchařin připravila malé překvapení v podobě nadcházejícího hororu The Unholy, který se nedávno představil v oficiálním traileru.