Zobrazit vše ve dne 10. 9. 2021

Trailer na nový horor Edgara Wrighta je zde. Ale je opravdu rozumné si ho pouštět?

Edgar Wright je především známý tvorbou opravdu kvalitních akčních komedií. Jak si ale povede v hororovém žánru? Menší ochutnávku na jeho nejnovější film nám dá nedávno vydaný trailer.

Stream novinky Epizoda S1E7

Sex, formule a Justin Bieber; HBO jde na klasiku

Když nemáte kvalitu, tak máte kvantitu. Netflix se snaží o oboje, ale asi se shodneme, že víc mají v té kvantitě. A tento týden to nevypadá jinak.

Sexuální výchova se vrací, třetí řada se představila v oficiálním traileru

Netflix vydal oficiální trailer dlouho očekávané třetí řady Sexuální výchovy. Ta přichází se spoustou změn a poselstvím, jež praví, že hlavní hrdinové nadále stárnou, sílí a sbližují se.

Christopher Nolan natočí film o jednom z tvůrců nejničivější zbraně v historii lidstva

J. Robert Oppenheimer je pokládán za hlavního výrobce atomové bomby. A přesně o něm natočí jeden z nejznámějších režisérů současnosti svůj nadcházející film.

Fanoušci teorizují: Nový Matrix bude ignorovat události druhého a třetího dílu

Každý velký film, který toho ve svém plnohodnotném traileru divákovi příliš neodhalí, vyprodukuje řadu fanouškovských teorií. Výjimkou není ani nadcházející Matrix.

Harry Potter: Daniel Radcliffe sdělil, který díl má nejradši. Má to ale háček

Představitel Harryho Pottera promluvil o tom, která filmová adaptace slavné knižní série je jeho nejoblíbenější. Ovšem přidal k tomu jednu podstatnou informaci.

Dexter: V nejnovějším traileru na devátou řadu se objevily dvě známé postavy. Sestra a…

Další trailer na poslední sérii Dextera je zde. A kromě nového života, který bývalý sériový vrah nyní vede, nám ukáže i pár starých dobrých tváří.