Druhá série Love, Death & Robots zklamala na všech frontách

Zdá se, že pokračování výtečné futuristické série zapomnělo na to, co ze seriálu dělalo takový unikát. Rázem proto ztrácí mnohé ze svého původního kouzla.

Druhý pohled na Sweet Tootha je mnohem lepší

Netflix nám ukazuje svůj nový seriálový klenot Sweet Tootha ve druhém traileru a jestli jsme byli po prvním traileru v rozpacích, tak po tom druhém jsme v mírném nadšení.

Biomutant oslavil den Star Wars. Světelný meč vyměnil za záchodovou štětku

Na významný den fanoušků Hvězdných válek si vzpomněli vývojáři ze studia Experiment 101 a připravili speciální trailer lákající na nadcházející kung-fu RPG bajku Biomutant.

Láska a příšery jsou zábavnou postapokalyptickou lovestory

Tento film dokazuje, že i v dnešní době rozhodně není nouze o příjemná překvapení. Klasický recept totiž okořenil řádnou dávkou obřích monster a sympatickým hlavním hrdinou.

Seriál The Last of Us se občas výrazně odkloní od hry

Neil Druckmann, který stojí za původní survival výpravou, tvrdí, že pro ně bylo důležité zachovat filozofické základy příběhu. Konkrétně identitu Joela a Ellie a důvody jejich nebezpečné cesty.

Druhá séria Snowpiercera sa odhaľuje v plnohodnotnom traileri

Seriálový Snowpiercer sa po krátkych teaseroch ukazuje aj v poriadnom traileri. V ňom uvidíme nový konflikt, ktorý vrie v náhle zamrznutom vlaku. A prsty v tom nemá nikto iný, ako Sean Bean.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E65

Speciální čarodějnický díl!

Dnešní díl je prostě kouzelný, plný snů a krásné noční oblohy. A také nečekaných remaků plných samozvaných samovrahů. Dejte nám 90VTEŘIN a my vás okouzlíme!

Trailer na The Midnight Sky s Georgom Clooneym dostal vlastný trailer

Žijeme vo svete, kde trailery dostávajú vlastné trailery. A pre nedostatok ďalších informácií sa tak musíme uspokojiť aj s nimi. Krátky teaser filmu The Midnight Sky oznamuje dátum premiéry. Traileru.

Wilford sa vracia v prvom poriadnom teaseri na druhú sériu Snowpiercera

Prvá séria seriálového Snowpiercera sa skončila pomerne nedávno a už tu máme prvý poriadny teaser na druhú. Okrem návratu vynálezcu Wilforda máme konečne aj poriadny popis deja.

George Clooney sa predvádza v novom post-apo filme The Midnight Sky

Nový Film Georga Clooneyho, v ktorom si rovno aj zahral, adresuje environmentálne problémy dneška a spája Gravitáciu, Solaris a Revenanta v jednom postapokalypticko-vesmírnom sci-fi filme.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E55

Dejte nám váš čas a zhlédnutí, tohle je přepadení!

Okrademe vás! Ale nebojte, peněženky vytahovat nemusíte. Okrademe vás totiž pouze o váš čas. Protože čas jsou peníze! 90VTEŘIN snad obětovat můžete, no ne?

Jak si seriálová adaptace The Last of Us poradí s příběhem?

Producent Craig Mazin, který se naposledy postaral o povedený mini-seriál Černobyl, se rozpovídal o post-apokalyptickém světě od studia Naughty Dog a prozradil, co můžeme čekat.

Apokalyptický The Rain sa vracia na Netflix v tretej a poslednej sérií

Vo svete, kde toxickí už nie sú ľudia, ale dážď sa musí Simone postaviť svojmu bratovi, ktorý je jedinou nádejou pre ľudstvo. Tretia séria The Rain uzatvára príbeh dánskeho seriálu.

Bethesda ve spolupráci s Amazonem a tvůrci Westworldu chystá seriálovou adaptaci Falloutu

Na celém projektu se podílí i Todd Howard. Objednaná už je minimálně jedna série.

Pokračovanie Train to Busan, Peninsula, má konečne trailer

Všetci, ktorých ohúril kórejský zombie film Train to Busan, sa nevedeli dočkať druhého dielu. Ten sa pod názvom Peninsula ukazuje v prvom traileri.

Výkonný producent seriálového The Last of Us odkrývá střípky z příprav

Práce na seriálové adaptaci hry The Last of Us, která se podívá na HBO, jsou v plném proudu. Pozadí tvorby seriálu nám nyní díky nedávnému rozhovoru odhaluje výkonný producent Johan Renck.

NANITS - Neobyčejné komiksy, které předběhly svou dobu

Představte si komiks, který reaguje na to, jak ho čtete. Nebo film, který se odehrává tak rychle, jak ho chcete sledovat. Obojí spojuje technologie komiksové platformy NANITS comics.

Plnohodnotný trailer na Quiet Place II je ukecanejší ako celý prvý film

Nedávno sme tu mali teaser, teraz sme sa dočkali celého traileru. Druhý diel Quiet Place (Tiché místo), filmu, kde sa prakticky nehovorilo, bude zrejme podstatne hlučnejší.

Quiet Place bude mať druhý diel

Tichý film Quiet Place sa veľmi potichu pripomína teaserom na druhý diel. Celá jeho existencia a PR sú také tiché, že mi dochádzajú prirovnania.