Jaký další film chystají tvůrci posledních Avengerů? Podivuhodnou sci-fi plnou robotů a zombie

Bratři Russoové budou s Netflixem i nadále spolupracovat. Letos na podzim započne produkce jejich příštího filmu jménem The Electric State. Bude se jednat o filmovou adaptaci stejnojmenné předlohy.

Jurský Park: Nadvláda je plný nostalgie. To ale nestačí

Poslední roky se více a více skloňuje slovo “nostalgie”, hlavně v kontextu hollywoodu a jakéhosi zneužívání tohoto prvku. Jenže pak tu máme Jurský svět: Nadvláda, který na ní zakládá jen z poloviny.

Garfield našel svého otce. Stane se jím Samuel L. Jackson

Připravovaný film o Garfieldovi se pomalými kroky dává dohromady. K projektu se nedávno upsal i Samuel L. Jackson, který si má zahrát kocourova otce. Toho tvůrce vytvořili speciálně pro chystaný film.

Chris Pratt se v seriálu The Terminal List vydá na cestu kruté a nemilosrdné pomsty

V létě nám Amazon nadělí seriál The Terminal List, který vychází podle stejnojmenné předlohy od Jacka Carra. Chris Pratt se v něm rozhodne pomstít se těm, kteří jsou zodpovědní za neúspěšnou misi.

Strážci Galaxie 3 hlásí dotočeno! Dožijí se všichni hrdinové šťastného konce?

Se třetím dílem Strážců Galaxie se to hodně táhlo. Režisér James Gunn si ale může oddechnout, protože nedávno na svém Twitteru oznámil, že produkce trojky je u konce. Filmu se dočkáme za necelý rok.

Řada fanoušků žádá přeobsazení Chrise Pratta v roli Star Lorda. James Gunn na to ostře zareagoval

Chris Pratt rozlítil část fanoušků už v roce 2019, kdy byl kvůli vstupu do jisté křesťanské skupiny označen za homofoba. Tato nařknutí se nyní vrátila. A to krátce po vydání traileru na nového Thora.

Jurský svět: Nadvláda láká na staré známé a dinosaury na sněhu

První plnohodnotný trailer nového Jurského světa konečně nabízí pořádný pohled na hrdiny originálního Jurského parku. Samozřejmostí je spousta dinosaurů a klasických tezí.

James Gunn potvrzuje, že třetí Strážci Galaxie budou posledním dobrodružstvím ústřední skupiny

V roce 2023 se k nám populární Strážci Galaxie konečně vrátí, hned na to nás patrně „navždy“ opustí. Režisér James Gunn totiž potvrdil, že nadcházející film bude velkolepým uzavřením jeho trilogie.

Olympijská reklama je zvláštním kusem marketingu nového Jurského světa

Na plnohodnotný trailer filmu Jurský svět: Nadvláda si budeme muset ještě pár týdnů počkat, zatím tu ale máme svéráznou reklamu, která kombinuje zimní olympijské hry a dinosaury.

Chris Pratt v plnohodnotnom traileri na scifi The Tomorrow War od Amazonu

Spoločnosť Amazon Prime video zverejnila plnohodnotný trailer na scifi film The Tomorrow War, v ktorom si Chris Pratt zahrá učiteľa odvedeného do vojny proti mimozemšťanom v budúcnosti.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E30

Nový Star Wars seriál?!

Střepiny prý přinášejí štěstí, ale Killer z nich tedy moc nadšený není. Náladu mu nezlepšil ani zbytečný remake West Side Story a ani to, když zjistil, jakou Grišou je v seriálu Světlo a stíny.

Chris Pratt sa stane vojakom z budúcnosti v The Tomorrow War

Sci-fi film The Tomorrow War sa stal obeťou koronavíru. Miesto kín tak smeruje na službu Amazon Prime Video, kde sa objaví v priebehu tohto leta.

Jurassic World: Dominion sa odhaľuje v traileri, akurát nie je oficiálny a vlastne ani skutočný

Tretie pokračovanie novej dinosaurej trilógie malo prerušené nakrúcanie z dôvodu koronavíru. Preto stále čakáme na akékoľvek zábery či informácie. Trailer nám preto prinášajú fanúšikovia.

Deepfake video ukazuje Chrise Pratta v roli Indiana Jones

Harrison Ford by se měl navrátit do Indiana Jonese 5 v roce 2022. Zatím se však můžeme podívat, jak by v této roli vypadal Chris Pratt.

Ve třetím dílu Strážců galaxie se možná objeví i Arnold Schwarzenegger

Ještě neznáme datum premiéry, ale už kolují drby, že by se v novém pokračování Strážců galaxie mohl objevit legendární rakousko-americký kulturista, herec a politik v jedné osobě.

"My sme Groot," povzbudzuje režisér James Gunn v dobe koronavírusu

James Gunn sa nedávno na Twitteri zúčastnil skupinového sledovania filmu Strážcovia Galaxie z roku 2014 . Fanúšikom poskytol zaujímavé komentáre a prezradil aj niečo z pripravovaného pokračovania.

Indiana Jones 5 bude pokračovaním, nie rebootom

Prezidentka spoločnosti LucasFilm Kathleen Kennedy potvrdila, že pripravovaný film o legendárnom archeológovi nebude rebootom, ale pokračovaním. Ikonický klobúk si tak znova nasadí Harrison Ford.

Animák Frčíme odhaľuje viac z príbehu v ďalšom traileri

Urban fantasy Frčíme je príbeh dvoch elfských bratov, ktorí chcú aspoň na jeden deň privolať svojho otca späť medzi živých. Nový trailer ukazuje, že to nebude len vtipná cesta, ale aj epické…

Strážci Galaxie

2014

The Tomorrow War

2021