Zobrazit vše ve dne 29. 4. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E30

Nový Star Wars seriál?!

Střepiny prý přinášejí štěstí, ale Killer z nich tedy moc nadšený není. Náladu mu nezlepšil ani zbytečný remake West Side Story a ani to, když zjistil, jakou Grišou je v seriálu Světlo a stíny.

Star Trek: Axanar sa pripomína novým filmom s názvom Interlude

Jeden z najočakávanejších fanúšikovských Star Trek filmov sa blíži. Spolu s ním vznikajú aj ďalšie projekty. Film Interlude slúžiť ako medzihra medzi pôvodným Prelude to Axanar a samotným finále.

Svět World of Darkness se podívá na stříbrné plátno

World of Darkness byl světu představen již v roce 1991, kdy vyšlo stolní RPG Vampire: The Masquerade. Od té doby se toto univerzum značně rozšířilo a podle všeho se nám představí i na filmovém plátně.

Chris Pratt sa stane vojakom z budúcnosti v The Tomorrow War

Sci-fi film The Tomorrow War sa stal obeťou koronavíru. Miesto kín tak smeruje na službu Amazon Prime Video, kde sa objaví v priebehu tohto leta.

Produkce seriálu House of the Dragon konečně započala

Dříve jsme měli informace o před produkci, které nás informovali a příběhu a postavách. Nyní se seriál ze světa Hry o Trůny hýbe kupředu.

Drama Oslo ukáže zákulisí izraelsko-palestinského konfliktu

HBO připomíná klíčové okamžiky izraelsko-palestinského konfliktu. Americký snímek Oslo, jenž je adaptací stejnojmenné divadelní hry dramatika J. T. Rogerse, se představil v oficiálním traileru.