Neúmyslné zabití uvrhne mladého muže do víru vražedných intrik, Netflix přichází s krimi sérií Nevina

Netflix přichází se španělskou minisérií Nevina. Temné kriminální drama, jenž vychází z motivů stejnojmenné knižní předlohy od Harlana Cobena, se představilo v oficiálním traileru.

Mysteriózní horor V zajetí míří na Netflix, v roli ďábelské matky se objeví Sarah Paulson

Mysteriózní horor V zajetí si už sice odbyl svou premiéru na podzim minulého roku, nyní se však znovu představil v oficiálním traileru, pod jehož distribuční práva se podepsal Netflix.

Justin Timberlake jako trestanec v sociálním dramatu Palmer

Platforma Apple TV+ nedávno zveřejnila oficiální trailer nadcházejícího sociálního dramatu Palmer, kde se v roli trestance ocitl zpěvák Justin Timberlake.

Soudní drama The Mauritanian v únoru pronikne do podsvětí amerického právního systému

Kevin Macdonald otevře skutečný příběh Mauritánce vězněného v kubánském zálivu Guantánamo Bay. Studio STXfilms nedávno představilo oficiální trailer soudního dramatu s hvězdným obsazením.

Thor musí utéct z vězení válečníků Hevenu v novém svazku

Již brzy vyjde druhý svazek oblíbeného superhrdiny a boha Thora s podtitulem Válka říší se blíží. Vydavatelem v Česku je nakladatelství CREW.

Nálož Marvel novinek: Loki ve vězení, nový Kapitán Amerika a Mephisto

Super Bowl se v posledních pár letech proměnil, a kromě sportu se věnuje i trailerům na filmy. Dočkali jsme se prvních záběrů očekávaných Disney+ Marvel seriálů, které si teď rozebereme.

Escape from Pretoria se ukazuje v druhém traileru

Útěk z vězení je klasika, která stále baví. Escape from Pretoria je příběh politických vězňů, kteří se pokusí utéct z věznice, ze které ještě nikdo neutekl.

Představitel Harryho Pottera se pokusí bez kouzel utéct z afrického vězení

Neexistuje moc všestrannějších herců než je Daniel Radcliffe. Na svém kontě má už snad každý žánr počínaje romantickou komedií končeje horory a akčními filmy. Teď si přidá do svého portfolia i útěk z…