Batman/Fortnite dostane pokračování a hvězdného scenáristu

Minisérie Batman/Fortnite je obřím hitem nejen u nás a tak není divu, že se již letos v říjnu dočkáme dalšího propojení těchto dvou světů. Tentokrát se do toho zapojí i hvězdný Scott Snyder.

DC Black Label představí Batmana na začátku kariéry

Batman: The Impostor zavede Batmana na počátek jeho kariéry, kdy bude čelit nejenom nedůvěře ze strany gothamské policie, ale bude se muset postavit i svému dvojníkovi s odlišným kodexem.

Wonder Woman na cestě postapokalyptickou pustinou

Wonder Woman se po staletích spánku probouzí do světa, který je zničený jadernou válkou. Proč byla tak dlouho mimo a co se stalo se světem během její nepřítomnosti? Dianin madmaxovský roadtrip začíná.

První sešit série Batman/Fortnite je tady, spekulanti kupčí v bazarech

Česká republika je jednou ze zemí, která se dočkala oficiálního vydání komiksovo herního crossoveru mezi Batmanem a battle royale hrou Fortnite ve stejný čas jako v Americe. A úspěch je to fenomenální

Krásná temnota - děsivá recenze božího komiksu

Krásná temnota je komiks krásný a temný. Tvůrcům z Francie se povedlo vytvořit dílo, které ve čtenáři zanechá pocit úžasu i děsu. Nečekané překvapení konce loňského roku.

Komiks Batman: The Adventures Continue chystá druhou sérii

Digitální komiks Batman: The Adventures Continue navazuje na animovaný seriál z devadesátých let a pokračuje již druhou sezonou. V té se objeví starodávná organizace Soví Tribunál.

Ičigo musí ochránit Rukiu v novém svazku série Bleach

Manga série Bleach se tento týden dočkala 24. svazku s podtitulem Immanent God Blues. Knihu vydává nakladatelství CREW s českou lokalizací od Anny Křivánkové.

Podívejte se na exkluzivní český útržek o psychovizi z knihy Svět hry Cyberpunk 2077

Psychovize patří mezi nejen výrazný herní prvek chystaného Cyberpunku 2077, ale také samotného světa, v němž se hra odehrává. O něm nám více poví i nadcházející kniha Svět hry Cyberpunk 2077.

Nakladatelství CREW odhalilo vánoční překvapení

Během včerejšího večera nakladatelství CREW oznámilo nový titul, který mohou fanoušci očekávat ke konci roku. Bude se jedna o svázané první dva díly série Rytíři z Heliopole od Alejandra Jodorowského.

Výhodný startovní balíček komiksového Lucifera

Pokud máte rádi komiksovou sérii Sandman a chcete si rozšířit obzory ohledně postavy Lucifera, právě teď si můžete zakoupit výhodný balíček komiksového Lucifera, který obsahuje první tři svazky.

Série Astonishing X-Men přichází se svým třetím dílem s podtitulem Rozervaní

Zítra by mělo nakladatelství CREW vydávat třetí díl komiksové série Astonishing X-Men s podtitulem Rozervaní, na kterém pracoval scénárista a režisér seriálové Buffy nebo filmu Avengers 1.

Předvánoční dárky nakladatelství CREW aneb ediční plán pro měsíc listopad

Máme teprve začátek září/septembra, ale nakladatelství CREW nás už láká na nové komiksy, které plánuje vydat v listopadu/novemberi. Fanoušci komiksů se určitě mají na co těšit.

Boj Uraraky s Bakugóu v pátém svazku My Hero Academia

Nakladatelství CREW bude již brzy vydávat pátý svazek ze série My Hero Academia s podtitulem Šóto Todoroki: Počátek. Nová kniha nám ukáže poslední zápasy celého festivalu.

Wonder Woman je zatažena do boje s Pánem Apokolipsu

V další vlně nakladatelství CREW můžou fanoušci očekávat šestý svazek komiksové série Wonder Woman s podtitulem Děti bohů, který spadá do edice Znovuzrození hrdinů DC.

Nakladatelství CREW nám servíruje ediční plán pro měsíc září

Zářijový/septemberový ediční plán nakladatelství CREW je ještě masivnější, než ten srpnový/augustový. Pojďte se s námi podívat, co nás v tom měsíci čeká.

Ediční plán nakladatelství CREW pro měsíc srpen přinese pořádnou várku komiksů

Nakladatelství CREW zveřejnilo na svých stránkách ediční plán pro měsíc srpen/august. Z obrovské nadílky nových komiksů si vybere opravdu každý.

Pekelný balíček nakladatelství CREW s Johnem Constantinem v hlavní roli

V balíčku od nakladatelství CREW pro měsíc červenec/júl naleznete pekelného Johna Constantina. Vybrat si můžete 3 z 5 komiksů za výhodnou, avšak pekelnou čásku.

Petr Litoš a Jiří Pavlovský z Crew oznamují upravený ediční plán a novou mangu Demon Slayer

COVID-19 řádně zamíchal s kartami a plány na vydání komiksů se velmi změnily. Crew tedy přináší nový plán a chlubí se novým oznámením mangy Demon Slyer.

Humorná dvojka Spider-Man a Deadpool budou otevírat ediční plán nakladatelství CREW pro měsíc červenec

První komiks, kterým nakladatelství CREW otevře měsíc červenec/júl, bude pátý svazek ze série Spider-man/Deadpool s podtitulem Závody ve zbrojení.

Květnové komiksové balíčky nakladatelství CREW

Jako každý měsíc si pro nás nakladatelství CREW připravilo nové komiksové balíčky. V květnové/májové akci najdete Živí mrtví, anebo Krysí královny.

Jednohubky z knižního světa: Ewraker jako audiokniha, ediční plán CREW a úspěch Linky 451

Dneska se podíváme na informace o audioknize historického románu Ewraker a o změnách v edičním plánu nakladatelství CREW, v neposlední řadě oslavíme úspěch kampaně Linky 451.

Nakladatelství CREW nabízí tématické balíčky svého magazínu za velmi sníženou cenu

Komiksové nakladatelství CREW si pro nás připravilo tématické balíčky svého Magazínu za snížené ceny. Vyberou si jak fanoušci silných ženských charakterů, tak i milovníci detektivek nebo crossoverů.