Zobrazit vše ve dne 22. 9. 2020
TOP 5 Epizoda S1E29

TOP 5 Filmových odhalení, která nikdo nečekal

„Tohle jsme rozhodně nečekali“ je věta, kterou si většina filmových tvůrců přeje, abyste si při sledování jejich výtvoru pomysleli. My vám tedy představujeme TOP 5 odhalení, která nikdo nečekal.

Nakladatelství CREW odhalilo vánoční překvapení

Během včerejšího večera nakladatelství CREW oznámilo nový titul, který mohou fanoušci očekávat ke konci roku. Bude se jedna o svázané první dva díly série Rytíři z Heliopole od Alejandra Jodorowského.

Enola Holmes vo videu zo zákulisia

Netflixovský film Enola Holmes sa na streamovacej službe objaví už čoskoro. Ešte pred tým však Netflix zverejnil video zo zákulisia nakrúcania a ďalší rozhovor s hercami.

Anime adaptace World Ends with You má promo video

Japonské RPG World Ends with You představuje svoji anime adaptaci v novém promo videu.

V nové knize od Darcy Coates zase straší dům

Nakladatelství Fobos včera vydalo již v pořadí čtvrtý hororový román od Darcy Coates, kde se hrdinové opět ocitnou ve strašidelném domě plném duchů, opět je uzavře bouřka a opět budou v nebezpečí.

Burn the Witch na Crunchyrollu již 1. října

Burn the Witch na streamovací platformě Crunchyroll odstartuje v říjnu a připomíná to trailerem, který je lepší než ten předchozí.

Umrel legendárny filmový dizajnér, ilustrátor a umelec Ron Cobb

Ron Cobb, autor najznámejších návrhov a dizajnov z populárnych sci-fi filmov umrel v deň svojich narodenín. Na svete existuje len málo ľudí, ktorí by sa nestretli s niektorou jeho prácou.

Quibi zrejme končí, Fantastické zvery začínajú a Mandalorian má kilá hračiek

V dnešnom Stručne vás určite prekvapí niekoľko nečakaných zrušení a koncov, ale aj pár neskoro oznámených začiatkov, predovšetkým vás ale prekvapí to, koľko produktov vzniklo okolo Mandaloriana.