X-Men: Jak by vypadaly poslední dva filmy, kdyby je napsal jeden z autorů původních komiksů?

S filmovými X-Meny to šlo v posledních letech pěkně z kopce. Jaké by v nich ale udělal změny autor komiksových předloh, díky kterým celá filmová série vznikla?

MCU Wolverine. Ztvární ho představitel Punishera?

V jaké podobě do MCU světa dorazí legendární X-Meni? A kdo by si mohl zahrát Wolverina? V tom mají fanoušci jasno.

X-Meni se připojí k MCU rodině. Vrátí se někteří představitelé do rolí slavných mutantů?

X-Meny čeká vstup do nové éry, kterou tentokrát povede Disney. Znamená to ale, že bývalým představitelům slavných mutantů máme dát sbohem? Nebo je zde ještě šance na jejich návrat?

Anime Zaklínač: Vlčí sen funguje překvapivě dobře

Než se vrátíme k příběhu zaklínače Geralta, přichystal si pro nás Netflix samostatnou kapitolu ze života mentora Bílého vlka. Ta získala velmi netradiční podobu, která jí nečekaně dobře padne.

Deadpool: Klasické příběhy, aneb komiksové počátky oblíbeného užvaněného mutanta

Nakladatelství CREW nás na začátku týdne zavede k počátkům antihrdiny Deadpoola. Svazek s podtitulem Klasické příběhy nabídne první Deadpoolovy sešity z 90. let minulého století s českým překladem.

Thunder Force je superhrdinský odpad v děravých elasťácích

Někteří hrdinové by neměli spatřit světlo světa, stejně jako filmy. Nezáviděníhodným příkladem je i tým Thunder Force, který dělá superhrdinům jen ostudu.

Viktoriánky zklamaly, přesto však mají potenciál

Mutanti v sukních jsou rozporuplným zážitkem ze století páry. I natolik zvláštní počin ale sem tam zazáří.

Animovaní X-Meni dostali úplne nový trailer, dočkáme sa rebootu?

Disney+ prekvapilo svojich divákov úplne novým trailerom na klasický animovaný seriál X-Men z roku 1992. Nové video opäť rozprúdilo reči o prípadnom reboote.

Animované Akty-X, množstvo správ od Disney a nové DC komiksy

Dnes toho máme veľa od Disney, pretože si myšiak asi povedal, že toho produkuje málo, alebo čo. Tiež sa ale pozrieme na nejaké tie nové animáky či komiksy od DC.

Post-apokalyptická tahovka Mutant Year Zero se vrátí jako CG film

Taktické RPG kombinující tahový soubojový systém XCOMu s příběhem, prohledáváním post-apokalyptického světa a strategií se vrátí jako animovaný celovečerní film.

Vyplašení recenzenti, Netflix ruší ďalšie seriály a Magic the Gathering sa vracia do Zendikaru

V dnešnom stručne sa vrátime do nebezpečného Zendikaru, dáme zbohom niekoľkými Netflixovským filmom a seriálom, pozrieme si UHD verziu Batmana a zakončíme to kolekciou Star Wars hračiek.

[email protected] 2020, podívejte se na všechny trailery

O některých trailerech jsme vás informovali v samostatných článcích. Na některé bohůmžel v té záplavě novinek nedošlo. Proto je dobré mít je pěkně všechny po hromadě.

Noví mutanti ukázali prvé dve minúty a nový trailer

Po dlhých peripetiách mieria Noví mutanti konečne do kín. V rámci [email protected] sa herci a režisér stretli na virtuálnom paneli. Predstavili nový trailer a prvé dve minúty filmu.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E36

Gilotina řeší každou chorobu

Čekali jsme horory, dostali jsme pohádky. Hledali jsme lék a našli jsme gilotinu. Chtěli jsme udělat informačně nabité zpravodajství, a místo toho jsme vyprodukovali... 90VTEŘIN!

The New Mutants v novom teaseri potvrdzujú PG13 rating a to je škoda

Strastiplná cesta filmu The New Mutants sa stále nekončí. Odklady, prerábky a zmeny v produkcií však snáď už konečne prestali. Nový teaser ale potvrdzuje zníženie vekovej hranice na 13 rokov.

X-Man Gambit sa konečne dočkal vlastného filmu. Nie je oficiálny, ale rozhodne je skvelý

Gambit je jedeným z najpopulárnejších X-Menov, bohužiaľ sa však okrem komiksov a animovaných seriálov nedočkal vlastnej live-action verzie. Až doteraz.

Noví mutanti počtvrté odloženi a odhalení záporáků

Noví mutanti ne a ne vyjít. Tentokrát ale není na vině stav filmu. Zároveň jsme se dočkali odhalení záporáků.

Disney kvůli koronaviru odkládá Mulan, Nové mutanty a Paroží

Nové datum poskytnuto nebylo. Zatím se zjevně čeká, až se situace s koronavirem dostatečně uklidní.

Noví mutanti 2 již obsadili Antonia Banderase jako záporáka

Režisér Novích mutantů Josh Boone potvrzuje, že pro kdysi plánovaný druhý díl obsadil Antonia Banderase do klíčové role záporáka Emmanuela da Costa.

Plagát k The New Mutants podporuje desivú atmosféru z traileru

Nedávno sme tu mali trailer na The New Mutants a teraz sa objavil plagát, ktorý pokračuje v desivej a strašidelnej atmosfére, ktorú nastolil.

Komiksový Wolverine sa vracia v novej samostatnej sérií, zatiaľ iba po anglicky

Kanadský tvrďák s adamantiovými drápmi, rýchlou regeneráciou a nekonečnou zásobou hlášok sa vracia v novej komiksovej sérií.

Film X-Men: Noví mutanti vyjde už v dubnu. Koukněte se na nový trailer

Od vydání prvního traileru uplynulo pár let a většina lidí přestala doufat, že se filmu vůbec dožije. A hele, nakonec ho uvidíme už tenhle rok.

Videoherný Mutant má vlastný fan film, uznáva ho aj Funcom

Na youtube kanáli spoločnosti Funcom, ktorá stojí za videoherným spracovaním stolnej RPG Mutant: Year Zero, sa objavil oficiálny fan film.

Noví mutanti

2020