Zobrazit vše ve dne 13. 10. 2021
TOP 5 Epizoda S1E82

Krátké filmy slavných režisérů, které je proslavily

Slavní režiséři dnes možná vydělávají těžké prachy v Hollywoodu, ale i oni někde a nějak začínali. A protože neměli zkušenosti ani peníze, dělali krátké filmy. My vám je teď představíme.

Český literární trh se rozroste o dvě nové knihy ze světa Assassin's Creed

Knižní série Assassin's Creed se v Česku rozroste o dva nové počiny. Na své si přijdou nejen hráči posledního dílu s podtitulem Valhalla, ale i fanoušci série Poslední potomci.

X-Men: Jak by vypadaly poslední dva filmy, kdyby je napsal jeden z autorů původních komiksů?

S filmovými X-Meny to šlo v posledních letech pěkně z kopce. Jaké by v nich ale udělal změny autor komiksových předloh, díky kterým celá filmová série vznikla?

Anomálie přenese cestující letadla do jiné reality

Goncourtovou cenou ověnčený francouzský sci–fi thriller Anomálie si letos užijí čeští i slovenští čtenáři. Příběh sleduje cestující letu z Paříže do New Yorku, kteří se dostanou do jiné reality.

Ant-Man se stane cvokařem od vedle Vánočnímu skřítkovi

Chodíte ke cvokaři? Postava představitele Vánočního skřítka ano. Ale opravdu mu všechny ty terapie pomáhají? Nebo za nimi stojí něco hrozivějšího?

Amazon Prime představuje nový animovaný seriál, který bude určený především pro dospělé

Trailer na seriál Fairfax, ve kterém budou hlavními hrdiny banda rozmanitých teenagerů z Los Angeles, je konečně zde. Dáte dospělácké animované novince od Amazonu šanci?

AMC oficiálně oznámilo čtvrtý seriál ze světa Živých mrtvých

Jedna z nejhorších věcí na oživlých mrtvolách je především ta, že jejich počet nebere konce. Podobně na tom je i výroba dalších a dalších seriálů ze světa Živých mrtvých. Je to ale nutně špatně?

Návrat do království Erathia proběhne v deskoherní podobě

Dnes již kultovní počítačová hra Heroes of Might and Magic 3 se dočká své vlastní deskoherní adaptace. Té se chopilo studio Archon, které můžete znát díky projektům jako je Load či Chronicle X.

Remake Sám doma je ošklivější než Buzzova holka

Ať tě nevidím, než napočítám do tří, ty prolhaná, nevěrná, falešná předělávko, chtělo by se zvolat při pohledu na trailer na nadcházející film Home Sweet Home Alone, který míří na Disney+.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #36

Drak nebo wyverna

Věčné duše procházejí Othemoorskými bažinami a cestou narážejí na podivnosti, které zřejmě mají přímou vazbu na kouzelné síly tohoto místa.