Comics Centrum spustilo předprodej kompletního svazku série Zámek a klíč

Nakladatelství Comics Centrum spustilo předprodej komplexního svazku skvělé temné fantasy série Zámek a klíč. Zájemci si mohou knihu předobjednat v termínu od 1.4.2022 do 8.5.2022 za 3000 korun.

Hororový komiks Chlad vám pocuchá nervy i žaludek

Nakladatelství Comics Centrum odhalilo překvapení pro druhé pololetí roku 2021. Tentokrát se zábavy dočkají milovníci hororu. Komiks Chlad čtenáře zavede na výpravu do temných míst lidské mysli.

České vydání komiksu Klece od Davea McKeana se blíží

Koncem tohoto měsíce se čeští fanoušci konečně dočkají komiksu Klece Davea McKeana. Letošní nejambicióznější české vydání čtenářům naservíruje náročné vyprávění s uhrančivou dvoubarevnou kresbou.

Doomboy, surrealistický příběh o osamělém puberťákovi s velmi rozvinutou představivostí

Po úspěchu surrealistického komiksu Vodní had přichází nakladatelství Comics Centrum s dalším příběhem od Tonyho Sandovala. Surreálný příběh Doomboy se zaměřuje na chlapce s velkou představivostí.

Artušovské legendy ze současné Anglie

Již brzy se českým čtenářům představí nová komiksová série s názvem Král, jenž byl a bude. Její hlavní premisou je přenesení známých Artušovských legend do současné Anglie.

Spin-off Černá palice: 1945 čtenáře zavede do druhé světové války

Tento měsíc se čeští fanoušci univerza Černá palice dočkají nového příběhu. Spin-off s podtitulem 1945 se zaměří na superhrdinskou letku, která bojovala během druhé světové války proti Německu.

Ediční plán Comics Centra pro druhé pololetí roku 2021

Oblíbené nakladatelství Comics Centrum dokončilo představení komiksů pro rok 2021. Ve druhé polovině roku 2021 na fanoušky čekají pokračování známých sérií i naprosté novinky, které potěší.

Comics Centrum spustilo předprodej třetího Kolosálního Conana

Rok 2021 se přehoupl přes první čtvrtinu a v nakladatelství Comics Centrum to znamená jediné, začátek předprodeje první třetího Kolosálního Conana od Timothyho Trumana a Tomáse Giorella.

Comics Centrum odhalilo překvapení pro první pololetí roku 2021

Ve čtvrtek 18. března/marce 2021 v ranních hodinách odhalilo Comics Centrum překvapení pro první pololetí roku 2021. Tím bude špionážní hardcore sci-fi komiks Podivné nebe nad východním Berlínem.

Předposlední Pochmurný kraj přinese Emin souboj s její úhlavní nepřítelkyní

Po komiksech Cyberpunk 2077: Trauma Team a Odkaz rodu Blacků vyjde v březnu/marci ještě jeden komiks od Cullena Bunna. Tím bude sedmý a zároveň předposlední svazek jižanského hororu Pochmurný kraj.

Co se stalo s Hellboyem po událostech z povídky Ostrov?

Očekávaná komiksová "jednohubka" Hellboy: Vstříc mrtvým vodám ukáže čtenářům události odehrávající se po povídce Ostrov z šestého svazku. Datum vydání by mělo spadat na konec března/marce 2021.

Nejstarší čaroděj musí světu prokázat poslední laskavost v komiksu Odkaz rodu Blacků

V nejbližší době se na český komiksový trh dostane úplná novinka od Cullena Bunna, otce série Pochmurný kraj. Jedná se o komiks Odkaz rodu Blacků, který čtenáře zavede do role nejstaršího čaroděje.

Hororová série Baltimore míří ke svému konci

Společně se sedmým a osmým Conanem od Dark Horse bude Comics Centrum v únoru/februári vydávat i osmý svazek hororové série Baltimore s podtitulem Rudé království. Ten by měl ukončit celou sérii.

Sedmý a osmý svazek Conana od Dark Horse vydá Comics Centrum na konci měsíce

V posledním týdnu února/februára bude české nakladatelství Comics Centrum vydávat dva nové svazky ze světa Conana od Dark Horse. Bude se jednat o sedmý a osmý svazek s podtituly Cimerie a Černý kolos.

Ediční plán Comics Centra pro první pololetí roku 2021

Je to konečně tady. Během čtvrtečního odpoledne zveřejnilo komiksové nakladatelství Comics Centrum ediční plán pro první pololetí roku 2021. Odhalení proběhlo ve formě live streamu na YouTube.

Co vydá Comics Centrum v lednu a kdy bude ediční plán?

Šéfredaktor Comics Centra, Václav Dort, prozradil na firemním facebookovém profilu informace o lednových komiksech. Navíc nastínil, kdy by měl vyjít jejich ediční plán v klasickém listovacím formátu.

Komiksové Pohádky Oscara Wildea ještě před Vánoci

Během včerejšího dne prozradili zástupci nakladatelství Comics Centrum na svém facebookovém profilu, že očekávaná komiksová adaptace Pohádek Oscara Wildea vyjde ještě tento rok před Vánoci.

Druhým letošním překvapením Comics Centra je surrealistický komiks Vodní had

V rámci videa Comics Centrum News nám oblíbený český komiksový vydavatel představil překvapení pro druhé pololetí. Tím bude surrealistický fantasy komiks Vodní had od Tonyho Sandovala.

Třetí kolosální kniha série Darkness je v předprodeji

Druhou kolosální knihou, kterou nakladatelství Comics Centrum vydá tento rok, bude třetí obrovský svazek série The Darkness. V současné chvíli probíhá na jejich eshopu závazný předprodej.

Comics Centrum přináší nové kompletně předělané Sin City

Oblíbený vydavatel Comics Centrum právě vydal první tři díly legendární komiksové série Sin City. Nové vydání obsahuje nový překlad, nově přeložené zvukové efekty, nové obálky a grafickou úpravu.

Pokračování honby za Rudým králem v Baltimore 7: Prázdné hroby

Pořádnou vlnu nových komiksů od oblíbeného vydavatele Comics Centrum odstartuje v září/septembri série Baltimore svým sedmým svazkem s podtitulem Prázdné hroby.

Barbar Conan v šestém díle komiksové adaptace od Timothyho Trumana s podtitulem Nergalova paže

Nakladatelství Comics Centrum připravuje na měsíc červen/jún šestý díl komiksové adaptace Barbara Conana od Timohyho Trumana s podtitulem Nergalova paže.

Neobvyklí hrdinové musí zachránit městečko Burden Hill před zkázou v komiksu Bestie Burdenské 1: Psí kusy

Comics Centrum již vydalo všechny komiksy pro měsíc květen/máj a tak se můžeme pomalu přesunout na ty červnové/júnové. Začněme s neobvyklým hororovým komiksem Bestie Burdenské 1: Psí kusy.

Volné pokračování historického komiksu Borgia s názvem Papež ukrutný

V květnu/máji tohoto roku plánuje nakladatelství Argomiks vydání volného pokračování historického komiksu Borgia od Alejandra Jodorowskyho. Novinka nese název Papež ukrutný.

Anotace z čtvrtého dílu Algoru, nejúspěšnější kampaň na Startovači, první kapitoly komksů od Comics Centra zdarma

Dobré ráno, poledne, odpoledne, či večer podle toho, kdy si tyto zprávy čtete. Máme pro vás další jednohubky z knižního světa. Tak se pohodlně usaďte a dejte se do čtení.

Vydání Doktora Hvězdy odsunuto na rok 2021, místo něj náhrada patřící do světa Černé palice

Komiks Doktor Hvězda, o kterém jsem vás nedávno informovali, byl bohužel odsunut na květen/máj 2021. Místo něj však vyjde náhrada taktéž ze světa Černé palice.

Frankensteinovo monstrum uteče před Hellboyem do tajuplného podzemního světa

Druhým květnovým/májovým komiksem nakladatele Comics Centrum bude grafická novela Frankenstein v podzemí, který spadá do univerza Hellboye a navazuje na komiks Hellboy v Mexiku.

Jezevčí detektiv LeBrock musíš vyšetřit vraždu britského diplomata v prvním díle komiksu Grandville

Slavný komiks Grandville s antropomorfními zvířaty v hlavní roli se dočká druhého vydání. Jedná se o třetí a poslední komiks nakladatele Comics Centrum pro měsíc květen/máj.

Vysloužilý superhrdina Doktor Hvězdy vzpomíná na svá léta slávy ve stejnojmenném komiksu Doktor Hvězda a království ztracených zítřků

Měsíc květen/máj se kvapem blíží a v českém komiksovém vydavatelství Comics Centrum to znamená jediné - nové komiksy pro nový měsíc. První komiks tohoto měsíce si vysloužil superhrdina Doktor Hvězda.

Comics Centrum zveřejnilo nové obrázky z očekávaného komiksu Nezkrotný Berserkr

Datum vydání Nezkrotného Berserkra se kvapem blíží a vydavatel si pro nás připravil nové obrázky z tohoto díla.

A zrodí se hvězdy... Obrovský sběratelský svazek, za který si komiksový fajnšmekři trochu připlatí

Komiksový nakladatel Comics Centrum 1. dubna/apríla spustil na svých stránkách předprodej úžasného komiksovéhe svazku. Jedná se o scifi svazek sešitů ze série A zrodí se hvězdy...

Válečník ve stylu Barbara Conana musí v džungli moderního velkoměsta zachránit svého přítele

Komiksový nakladatel Comics Centrum právě odhalil překvapení na měsíc duben/apríl. Jedná se o městský fantasy komiks od Jeffa Lemirea s názvem Nezkrotný Berserkr.

Tajemný tvor Znjetvořec tyranizuje lovce v 5. dílu Pochmurného kraje

Bojíte se rádi? A dokážete se bát i u knih a komiksů? Pokud ano, máme pro Vás tip na nový hororový komiks Pochmurný kraj 5: Znjetvořec.

Lord Baltimore na výpravě za zničením Rudého krále v komiksu Baltimore 6

Český komiksový vydavatel Comics Centrum vydal 6. díl hororové komiksové série Baltimore s názvem Kult Rudého krále, za kterým stojí američtí scénáristé Mike Mignola a Christopher Golden.

Abe Sapien v novom poviedkovom zborníku a ďalšie novinky z Comics Centra

Humanoidný rybočlovek Abe Sapien je jednou z najobľúbenejších postáv komiksovej série Ú.P.V.O. Popri Hellboyovi si tak vyslúžil ďalšiu samostatnú knihu.

Comics Centrum vydalo adaptaci operní klasiky Kouzelná flétna

Comics Centrum pro nás chystá trochu stravitelnější verzi opery Kouzelná flétna tak aby byla stravitelná i pro mainstreamové publikum.

Frankenstein v podzemí

Mike Mignola
2020

Baltimore 7: Prázdné hroby

Mike Mignola, Christopher Golden
2020

Conan 6: Nergalova paže

Timothy Truman

Bestie Burdenské 1: Psí kusy

Evan Dorkin

Nezkrotný Berserkr

Leff Lemire

Darkness Kompendium: Kniha 3

Scott Lobdell

Žít a nechat zemřít

Ian Fleming & Van Jensen

Kouzelná flétna

P. Craig Russell
2019

Buffy, přemožitelka upírů 1

Jordie Bellaire, Joss Whedon

Hellboy: Vstříc mrtvým vodám

Mike Mignola

Černá palice: 1945

Jeff Lemire & Ray Fawkes

Odkaz rodu Blacků

Cullen Bunn & Brian Hurtt

Grandville

Bryan Talbot
2020

Baltimore 8: Rudé království

Mike Mignola & Christopher Golden

Doktor Hvězda a království ztracených zítřků

Jeff Lemire
2020

Vodní had

Tony Sandoval

Ú.P.V.O. 13: 1947

Mike Mignola & Joshua Dysart

Klece

Dave McKean

Doomboy

Tony Sandoval

Buffy, přemožitelka upírů 2: Kousnutí

Jordie Bellaire

Král, jenž byl a bude 1: Artuš

Kieron Gillen

Pochmurný kraj 7: Smrákání

Cullen Bunn

Hellboy v Mexicu

Mike Mignola
2020