Zobrazit vše ve dne 20. 9. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E61

Zbyteční duchové a nový Hawkeye

Některé filmy by měli upadnou v zapomnění. Místo toho se dočkáme dalších paranormálních pokračování. Nový Hawkeye nás potěšil podstatně více, Guillermo Del Toro také nelenil...

Třetí Zombieland? Woody Harrelson je rozhodně pro

Herec Woody Harrelson by si velice rád zopakoval svou známou roli z filmové série Zombieland. Ovšem zda ke třetímu dílu skutečně dojde, to je zatím opravdu ještě nejisté.

Drsní poldové půjdou do akce i podruhé. Pokračování filmu Dokonalá loupež se začne natáčet příští rok

Drsný kriminální thriller byl v kinech nakonec poměrně úspěšný. Díky tomu se také dočká pokračování. Začne se však natáčet až příští rok.

Filmová adaptace divadelní hry, která se stala miláčkem kritiků na festivale v Torontu, má první trailer

Od režiséra Stephena Karama přichází skromné, ale i možná trochu strašidelné drama o třech generacích jedné rodiny, které se spolu sejdou na Den díkuvzdání. A my se konečně můžeme podívat na trailer.

Román Železný vlk představuje staroseverský příběh s mysteriózními prvky

Na český knižní trh se řítí další kniha z chladného Norska. Fantasy román Železný vlk od vyhlášené norské spisovatelky představuje staroseverský příběh o rodinném prokletí s prvky mysteriózna.

Star Wars: V seriálu o Obi-Wanovi se dočkáme ještě jednoho Jedie. Nebo snad Invizitora?

V dlouho očekávaném Star Wars seriále se objeví neznámý uživatel Síly. Ale na jaké straně bude stát?

Šachová mistryně žaluje Netflix o 5 milionů dolarů. Za nepravdivou větu v seriálu Dámský gambit

I přestože Netflix se může známým šachovým seriálem momentálně pyšnit, dostal se kvůli němu do nepříjemného problému. Kvůli jedné části dialogu na něj podala žalobu skutečná šachová mistryně.

České vydání komiksu Klece od Davea McKeana se blíží

Koncem tohoto měsíce se čeští fanoušci konečně dočkají komiksu Klece Davea McKeana. Letošní nejambicióznější české vydání čtenářům naservíruje náročné vyprávění s uhrančivou dvoubarevnou kresbou.