90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E72

Rowlingová nesmí k Potterovi, Scott nadává mileniálům a my morfujeme!

J. K. Rowling má zákaz účastnit se oslav výročí svého vlastního díla, Ridley Scott zase na něco nadává ale my morfujeme! Proměna na Power Rangera zabere pouze 90VTEŘIN. MEGAZORD!

Arcane: League of Legends - dokonalý seriál nejen pro hráče

Seriál Arcane podle hry League of Legends dokazuje, že je možné udělat prakticky dokonalou adaptaci herního příběhu, který si užijí jak hráči, tak i nehráči. A vy byste ho rozhodně neměli minout.

Druhá řada seriálu Arcane byla oficiálně ohlášena

To by tak hrálo, aby po konci první série úspěšný animovaný seriál Arcane druhou sérii nedostal! Díky velkému úspěchu první řady bychom se pokračování měli dočkat někdy během příštího roku.

Seriál Arcane se vydá i do Magic of the Gathering

Seriál Arcane je poslední dobou snad všude. Krom mnoha jiných eventů napříč hrami nejen od Riotu se seriál Arcane objeví i ve hře Magic the Gathering. Půjde rovnou o dvanáct karet.

Praha bude opět hořet. A to plamenem, který vyvolá seriál Arcane

Staré pražské budovy dnes večer zachvátí plameny. Tak si to rozhodně nezapomeňte natočit! A opovažte se volat hasiče, přece nebudete chtít ostatní připravit o tak spanilou podívanou, ne?

League of Legends: Arcane vás rozhodně bude bavit

Nový seriál ze světa League of Legends startuje na Netflixu prvými třemi epizodami. My jsme z něj viděli o něco více a teď se s našimi dojmi podělíme.

Stream novinky Epizoda S1E15

Videohry na Netflixu? To je ale sci-fi, nebo ne?

Netflix už proniká i do světa videoher a to nejednom tematickými seriály a filmy. Nažhavte mobily, teď už na záchodě nebudete pouze sledovat nové epizody Zaklínače.

Seriál Arcane se pochlubil novým trailerem ve velkém stylu. Na nejvyšší budově světa

Již tento týden se dočkáme premiéry seriálu Arcane, který bude adaptací slavné videohry League of Legends. Velkolepé podívané se však dočkali především obyvatelé Dubaje.

Seriálu Arcane se dočkáme v listopadu i s dabingem

Netflix oznámil premiéru seriálu ze světa League of Legends skrze velmi akční trailer, který poodhaluje zničené dětství sester Vi a Jinx a jejich život v Piltoveru a Zaunu.

Netflix Geeked Week: Kompletní shrnutí pátého dne zaměřeného na videohry

Dnešní den virtuální konference Netflix Geeked Week byl možná ještě lepší než ten včerejší. Dočkali jsme se Cupheada, Far Cry seriálu a konečně přišel i kouzelník... chci říct Zaklínač.

Seriál League of Legends: Arcane zazářil v nové ukázce

Poslední konference akce Netflix Geeked Week ukázala i nový klip z plánovaného seriálu League of Legends: Arcane. Ten divákům představil nejen psychiku hlavní hrdinky, ale i nádhernou stylizaci.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E32

Skutečný světelný meč, otevřená kina a Lucifer!

Pořád hledáme novou čtečku, Marvel se nás snaží dostat zpátky do kin, Disney udělal skutečný světelný meč a fanoušci zase skvělý Star Wars seriál.

Seriál Arcane od Riot Games dorazí na Netflix

Seriál Arcane vyprávějící příběh známých šampionů z videohry League of Legends byl představen již v roce 2019. Teď, po menším odkladu, se dozvídáme, že seriál dorazí na Netflix ještě v letošním roce.

Wonder Woman, Tenet, Matrix 4 a seriál k League of Legends budú poriadne meškať

Na hneď niekoľko očakávaných titulov si budeme musieť ešte chvíľu počkať. Premiéry niektorých vyvolali zavreté kiná, iné boli spôsobené produkčnými problémami.

10

League of Legends: Arcane