Zobrazit vše ve dne 23. 11. 2021
Věčné duše Epizoda Věčné duše #41

Pít či nepít, být či nebýt

Věčné duše přemluvily většinu populace Mýdlové Oázy, aby se přesunuli do hostince jejich uctívané bohyně. Sami se ovšem vydávají prozkoumat jeskyni Generála Kaenga a následují jeho stopy.

Netflix připravuje celovečerní film a nový seriál o Strážcích vesmíru

Strážci vesmíru stále zůstávají nesmírně populární podívanou. Pod dozorem Netflixu totiž vznikne novodobá seriálová verze, kterou následně doplní i celovečerní film.

Arcane: League of Legends - dokonalý seriál nejen pro hráče

Seriál Arcane podle hry League of Legends dokazuje, že je možné udělat prakticky dokonalou adaptaci herního příběhu, který si užijí jak hráči, tak i nehráči. A vy byste ho rozhodně neměli minout.

Trojice mužů si šla zalovit do lesa. Po tragické nehodě se ale z lovců stává kořist

Měl to být jen obyčejný a zábavný lov na jeleny, kterým by se navíc daly vydělat pohádkové peníze. Stačila ale jedna tragická nehoda, aby se všichni tři lovci ocitli v ohrožení života.

Ridley Scott ohlásil, že scénář k první epizodě televizního seriálu Blade Runner je dokončen

Blade Runner patří ve sci-fi žánru k legendám. Na jeho odkaz proto vzniká hraný seriál, který má pod dohledem jeho původní tvůrce Ridley Scott. Ten nedávno oznámil, že scénář k prvnímu dílu je hotový.

Druhá řada seriálu Arcane byla oficiálně ohlášena

To by tak hrálo, aby po konci první série úspěšný animovaný seriál Arcane druhou sérii nedostal! Díky velkému úspěchu první řady bychom se pokračování měli dočkat někdy během příštího roku.

Tento týden s Na tahu (22.11. - 28.11.)

Tento víkend jsme si naplno užili D&D konferenci, na které jsme nabrali energii pro další tvoření obsahu! Můžeme se teď těšit na čtvrteční Věčné duše a sobotní Lamy na tahu!

Zaklínač: Nové promo fotky odhalují sjednocení Geralta a Yennefer

Za necelý měsíc k nám konečně dorazí již druhá řada seriálu o bělovlasém zabijákovi monster. Přímo na Netflixu lze proto najít nové promo fotky, přičemž jedna z nich je pro fandy obzvlášť zajímavá.