Když teče krev, sbírka doposud nezveřejněných novel Stephena Kinga

Kultovní hororový spisovatel Stephen King se vrací na český knižní trh s úplnou novinkou. Sbírka s názvem Když teče krev představí čtenářům čtyři doposud nezveřejněné děsivé novely.

Prequel ke Řbitovu Zvířátek míří na Paramount Plus

Adaptace Kingova díla z roku 2019 se dočká svého prequelu. Scénář píše Jeff Bruhler, tak jako u posledního filmu a je připravován exkluzivně pro službu Paramount Plus

Ďalšia kingovka v seriálovej podobe

Seriálovú adaptáciu hororového príbehu The Jaunt od kultového autora Stephena Kinga bude mať pod palcom spolutvorca seriálu Fear the Walking Dead.

TOP 5 Epizoda S1E44

Hororové filmy se Sněhem

Protože je většina z nás zalezlá doma v teple, pojďme se teď na chvíli maličko ochladit. A taky se pořádně vyděsit. Dnes se totiž podíváme na TOP5 Hororových filmů se Sněhem.

Minisérie The Stand má svůj oficiální trailer, tvůrci jej představili v rámci Comic Conu

Letošní ročník newyorského Comic Conu odhalil několik nových trailerů. Nechyběla mezi nimi postapokalyptická minisérie The Stand, jejíž první díl můžeme očekávat v druhé polovině prosince.

Komiksová adaptace Temné věže se vrací

Včera vydalo nakladatelství CREW osmý díl komiksové adaptace Kingovy série Temná věž s podtitulem Pistolník 3: Bitva v Tullu. Čtenáři se mohou těšit na pokračování příběhu pistolníka Rolanda.

Krátka upútavka na The Stand je už vonku

Stephen King vytvoril pandémiu horšiu ako celý rok 2020. Miniséria The Stand/Svědectví sa konečne odhalila v krátkej upútavke.

Kingov The Stand má konečne dátum premiéry

Adaptácia rovnomenného románu Stephena Kinga o pandemickej post-apokalypse má konečne dátum premiéry. Minisérie sa dočkáme ešte tento rok.

Kingovo Svědectví ve svém třetím českém vydání

Nakladatelství Beta-Dobrovský připravuje po 12 letech nové vydání kultovního postapokalyptického románu od Stephena Kinga s názvem Svědectví.

Luke Ellis zažije vraždu rodičů a únos v novém thrilleru od Stephena Kinga s názvem Inštitúcia

Slovenské nakladatelství Ikar bude brzy vydávat nový titul od Stephena Kinga s názvem Inštitúcia. Česká verze s názvem Ústav vyjde o tři měsíce později pod taktovkou nakladatelství Beta-Dobrovský.

Nakladatelství Beta-Dobrovský připravuje reedice scifi románu The Running Man

Po jednom slovenském a dvou českých vydání se brzy dočkáme reedice oblíbeného scifi románu Stephena Kinga s názvem Běh o život (The Running Man).

Stephen King chce napísať príbeh Jasona Voorheesa z Piatku trinásteho

Slávny spisovateľ sa nedávno na Twitteri vyznal z túžby napísať príbeh ikonického zabijaka z filmovej série Piatok trinásteho.

Kukuričné deti sa dočkali remaku

Film Kukuričné deti podľa krátkej poviedky Stephena Kinga to skúsi v kinách ešte raz. Nebude mať však nič spoločné s prvou adaptáciou z roku 1984.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E20

Čeká klasická kina zkáza?

Klasická kina mají vážný problém, Nolan se vrátil k podivným příběhům a Stephen King znovu prorokuje budoucnost, a ta není růžová. Že chcete vědět víc? Klidně, zabere vám to pouze 90 VTEŘIN.

Miniséria The Stand podľa Stephena Kinga ukazuje prvé fotografie

Pripravovaná miniséria podľa Kingovej post-apokalyptickej temnej fantasy rozdelí spoločnosť na dve skupiny. Jednu povedie božská prorokyňa Whoopi Goldberg, druhú zasa démon Alexander Skarsgård.

Koronavírus prepisuje Kingovu knihu

Spisovateľ Stephen King, známy majster strachu, porozprával o úzkosti z pandémie, aj o tom, ako ho koronavírus prinútil zmeniť svoju novú zbierku noviel.

Komiksová adaptace Kingova románu Sleeping Beauties

V Americe brzy vyjde komiksová adaptace hororového románu Sleeping Beauties, který v roce 2017 napsal král hororu Stephen King se svým synem Owenem Kingem.

Netflix oznámil pokračovanie seriálu Zámek a klíč

V poslednom čase nám Netflix potvrdzuje nové série svojich ukončených seriálov. Zámek a klíč natočený podľa rovnomennej komiksovej série Joa Hilla sa svojej druhej série dočká tiež.

TOP 5 Epizoda S1E5

Nejlepší horory tisíciletí

Hororů je spusta, dobrých hororů ne až tak moc a skvělých hororů po roku 2000 je jako šafránu. My zde pro vás vybírame TOP 5 nejlepších hororů natočenných po roku 2000.

Pistolník Roland Deschain uniká ze spárů krvelačných jeptišek v sedmé části Temné věže

Předělávání legendárních knižních děl do komiksů je již v naší společnosti silně zakořeněno, ne však všechny tyto pokusy dopadnou dobře. To však neplatí pro komiksovou adaptaci Temné věže.

Návrat do Overlooku s Doktorem Spánkem

Film navazuje na děj filmu Osvícení (Stanley Kubrick) popisující hrůzné události, ke kterým došlo před 40 lety v hotelu Overlook.

Temná věž 7: Pistolník 2: Sestřičky z Elurie

Stephen King, Robin Furthová, Peter David
2020

Sleeping Beauties

Rio Youters, Stephen King, Owen King
2020

Inštitúcia

Stephen King
2020

Svědectví

Stephen King
2020

Když teče krev

Stephen King
2021