Nejblbější policisté v historii! Černý telefon je nelogická popcornovka

Killer se byl podívat v kině na nový horor od Blumhouse Productions Černý telefon. Ten v trailerech vypadal více než zajímavě a to bylo více než podezřelé. Jeho obavy se naplnili.

Topíme se v remacích aneb proč pořád fičí nostalgie?!

Filmová studia jsou téměř slepě fascinována nostalgií. 80. léta na filmovém plátně zdánlivě nikdy nekončí. Kolik remaků však ještě vydržíme, než nás nostalgie úplně udusí?

Jurský Park: Nadvláda je plný nostalgie. To ale nestačí

Poslední roky se více a více skloňuje slovo “nostalgie”, hlavně v kontextu hollywoodu a jakéhosi zneužívání tohoto prvku. Jenže pak tu máme Jurský svět: Nadvláda, který na ní zakládá jen z poloviny.

Nový plakát ke čtvrté sezóně Stranger Things láká na známé hrdiny a nostalgii

Přesně za dva týdny na Netflix dorazí očekávaná čtvrtá sezóna Stranger Things, na kterou fanoušci čekali dlouhé tři roky. S blížící se premiérou vyšel nový plakát, který navozuje atmosféru osmdesátek.

Xena: Lucy Lawless promluvila o svém možném návratu do role slavné princezny bojovnice

Vrátí se někdy Xena? To je zatím ve hvězdách, ovšem kdyby k tomu opravdu došlo, Lucy Lawless je více než ochotná si svou slavnou roli zopakovat. Posléze by ji ale zas přenechala někomu jinému.

Hlavním tématem čtvrté řady Stranger Things bude čas, hrdinové nahlédnou do minulosti městečka Hawkins

Netflix odhalil první klíčové nové místo k prozkoumání, které diváky čeká v blížící se čtvrté řadě oblíbeného seriálu Stranger Things.

Hororová minisérie Pomsta s chutí třešní spojí Hollywood s čarodějnickými rituály

Netflix vydal oficiální upoutávku na zbrusu novou minisérii Pomsta s chutí třešní, která diváky naučí, že černá magie není vždy ta nejlepší cesta, jak někomu zničit život.

Záhadná vražda dítěte otřese malým polským městečkem v druhé sérii Bažiny s podtitulem 1997

Polský krimi seriál Bažina se již brzy rozroste o druhou řadu, která nese podtitul „1997“. Detektivové Jass a Mika se snaží rozlousknout záhadnou vraždu chlapce, jehož tělo vyplavila povodeň.

Devadesátky a internet jako nová mapa lásky v seriálu Generace 56K od Netflixu

Označení 56k už nenese jenom digitální modem, který se objevil koncem 90. let, ale také nadcházející romantický seriál od Netflixu, který se nedávno představil v oficiálním traileru.

Kriminální thriller No Sudden Move vezme diváky na výlet do zlatých let americké mafie

Studio Warner Bros. vydává oficiální trailer kriminálního snímku No Sudden Move, který diváky vrátí na začátek druhé poloviny minulého století ve Spojených státech protkaných mafií.

Hugh Jackman ve sci-fi snímku Reminiscence objeví způsob, jak znovu prožít svou minulost

Romantické sci-fi Reminiscence odhalí futuristickou technologii, která dokáže překonat mlhu podvědomí, prolomit bariéry naší reality a vydat se do světa, který existuje jenom ve vzpomínkách.

Legendární Přátelé se vrací v celovečerním speciálu od HBO

HBO Max přichází s celovečerním snímkem, který vrátí hrdiny ikonického sitkomu Přátelé zpět na scénu. Očekávaný speciál Friends: The Reunion se ukázal v oficiálním teaseru.

Drama Oslo ukáže zákulisí izraelsko-palestinského konfliktu

HBO připomíná klíčové okamžiky izraelsko-palestinského konfliktu. Americký snímek Oslo, jenž je adaptací stejnojmenné divadelní hry dramatika J. T. Rogerse, se představil v oficiálním traileru.

Čtvrtá řada Stranger Things opět čeří vodu, z natáčení uniklo několik nových fotografií

Fanoušci seriálu Stranger Things netrpělivě vyhlížejí čtvrtou sezónu, na niž se i přes okolnosti pandemie usilovně pracuje. To dokazují nové snímky z natáčení, které se objevily na Twitteru.

Americký teror předvede hororová antologie Them z dílny Amazonu, první řada se představila v oficiálním teaseru

Amazon Studios ve spolupráci s Little Marvinem přicházejí s hororovou antologií Them, jež zanedlouho nahlédne do zákulisí sousedského teroru, který se ukrývá za širokým americkým úsměvem.

Sériový vrah Charles Sobhraj předvede své chladnokrevné řemeslo v temné minisérii Had

Netflix přichází s krimi sérií Had, která je inspirována skutečnými událostmi okolo Charlese Sobhraje alias Bikini Killera, jenž si v 70. letech bral za cíl západní turisty v jihovýchodní Asii.

Hulu přichází se silnou dávkou nostalgie, dokument Kid 90 se představil v oficiálním traileru

Streamovací platforma Hulu představila oficiální trailer na chystaný dokument Kid 90, ve kterém se herečka Soleil Moon Frye vrací nejen do svého dětství, jež oplývalo rostoucí slávou.

Režijní debut Reginy King s názvem One Night in Miami se představuje v oficiálním traileru

Muhammad Ali, Malcolm X, Jim Brown a Sam Cooke v jednom hotelovém pokoji – ne, nejedná o žádný vtip, nýbrž o režijní debut americké herečky Reginy King s názvem One Night in Miami.

Koľko filmov, seriálov, kníh a komiksov ste stihli „zhltnúť“ v roku 2020?

Rok 2020 nám síce priniesol pandémiu koronavíru a nútenú karanténu, zároveň nám dal ale veľa času na čítanie a sledovanie filmov či seriálov. Koľko ste toho za tento roku stihli vy?

MUSE oznámili film postavený na ich najnovšom albume Simulation Theory

Britská kapela MUSE sa v priebehu posledných rokov prezentovala predovšetkým na ich turné Simulation Theory založenom na ich ostatnom albume. Z tohto albumu sa stáva film.

Kevin Smith a Greg Grundberg bojujú proti videohernému zlu vo filme Max Reloaded

Konečne videoherný film, ktorý bude stáť za to? Max Reloaded and the Nether Blasters si pôjde svojou cestou, pozdvihuje hráčov videohier v šialenom zábavnom mixe nostalgie a súčasnosti.

I Am Not Okay With This je ďalšia tínedžerská nostalgia bez prekvapení

Seriál o dospievaní, ktorý sme už videli, no napriek tomu sa snaží zaujať a to predovšetkým hereckým obsadením.

Finální trailer animáku SCOOB! na vás dýchne nostalgií

Podívejte se na nejnovější ukázku z chystaného příběhu vyprávějícím o vzniku nejslavnějšího týmu pátračů.