Hellboy and the B.P.R.D.: The Secret of Chesbro House, aneb pocta starým hororům od společnosti Hammer

Kultovní komiksové univerzum Hellboy se dočká úplně nového přírůstku. Dvoudílná série Hellboy and the B.P.R.D.: The Secret of Chesbro House čtenáře zavede do starého sídla s děsivou historií.

Ediční plán Comics Centra pro druhé pololetí roku 2021

Oblíbené nakladatelství Comics Centrum dokončilo představení komiksů pro rok 2021. Ve druhé polovině roku 2021 na fanoušky čekají pokračování známých sérií i naprosté novinky, které potěší.

V novém svazku série Ú.P.V.O. budou muset agenti Úřadu vyšetřit, kdo vyvraždil plný vlak nacistů

Ve třináctém svazku série Ú.P.V.O. s podtitulem 1947, který těsně navazuje na devátou knihu, budou muset agenti Úřadu vyšetřovat vraždy nacistů, jimž kdosi z těla vysál veškerou krev.

Co se stalo s Hellboyem po událostech z povídky Ostrov?

Očekávaná komiksová "jednohubka" Hellboy: Vstříc mrtvým vodám ukáže čtenářům události odehrávající se po povídce Ostrov z šestého svazku. Datum vydání by mělo spadat na konec března/marce 2021.

Ediční plán Comics Centra pro první pololetí roku 2021

Je to konečně tady. Během čtvrtečního odpoledne zveřejnilo komiksové nakladatelství Comics Centrum ediční plán pro první pololetí roku 2021. Odhalení proběhlo ve formě live streamu na YouTube.

Comics Centrum přináší nové kompletně předělané Sin City

Oblíbený vydavatel Comics Centrum právě vydal první tři díly legendární komiksové série Sin City. Nové vydání obsahuje nový překlad, nově přeložené zvukové efekty, nové obálky a grafickou úpravu.

Mike Mignola se nyní věnuje Pokémonům

Mike Mignola si ve volné chvíli odskočil k něčemu jinému, než jeho démonickému světu. Na Twitteru zveřejnil skicy pokémonů v jeho nezaměnitelném stylu.

Frankensteinovo monstrum uteče před Hellboyem do tajuplného podzemního světa

Druhým květnovým/májovým komiksem nakladatele Comics Centrum bude grafická novela Frankenstein v podzemí, který spadá do univerza Hellboye a navazuje na komiks Hellboy v Mexiku.

Hellboy bojující s upíry, ďábelskými krocany a kocovinou v komiksu Hellboy v Mexiku

Oblíbený temný hrdina vytvořený Mikem Mignolou, napůl člověk, napůl démon jménem Hellboy, se nám brzy ukáže v samostatném komiksu Hellboy v Mexiku. Scénář ke komiksu napsal samotný Mike Mignola.

Hellboy v Mexicu

Mike Mignola
2020